Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Faworytem może nie będą, ale szanse mają całkiem spore. Helsingborgs w tym sezonie gra przeciętnie, 6 wygranych, 7 remisów, 2 porażki, bilans bramkowy 18:14. A jeśli ich przejdą to pewna faza grupowa LE, więc mają całkiem fajną sytuację.

Komentarz

• LM trudno powiedzieć, ale LE to już by było dużo w ich przypadku. Mieli farta, ale z drugiej strony ten fart polega na tym, że trafili na równego, lub ciut lepszego rywala zamiast dużo lepszego, a nie na tym, że wylosowali słabszą drużynę, warto wziąć to pod uwagę. Ciekawe co w rewanżu pokażą Walijczycy, jak wyeliminują Szwedów to wtedy będzie mega fart. Helsingsborg w trakcie sezonu, ale tam nie błyszczy, póki co czwarte miejsce, a lider ich ligi przegrał ostatnio z Dacią Kiszyniów na wyjeździe. Chociaż wiadomo, że takie rozumowanie jest ogólnie bez sensu, bo mecz meczowi nie równy.

P.s. Fajnie by było zobaczyć pojedynki np. Milito vs Stawarczyk, Malinowski vs Sneijder, czy Ranocchia vs Piech - tego im życzę

Komentarz

• O Śląsku

To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• bedzie gdzies w TV transmisja z losowania?
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

Komentarz

• faworytem Śląsk na pewno nie będzie, ale szanse na awans ma, i to całkiem spore. Lenczyk, co by o nim nie powiedzieć, potrafi ustawić zespół na ofensywnie grającego, lepszego rywala. Daję im jakieś 35% szans. Szkoda tylko, że pierwszy mecz grają u siebie.

Komentarz

• Lech zagra z AIK Solna lub Hafnarfjördur a Ruch Metalurgi Rustawi lub Viktoria Pilzno.

Komentarz

• Potencjalny rywal Legii
                Szachtior Soligorsk (Białoruś) lub SV Ried

Komentarz

• Dobre losowania dla pozostałych pucharowiczów. Przy odrobinie szczęścia jest szansa, że w IV rundzie będzie komplet polskich ekip. Najciężej ma mimo wszystko Ruch, chociaż nie wiem na ile dzisiejsza Viktoria Pilzno przypomina ekipę która nie dawno grała w LM

Lech, jeżeli upora się z Chazarem, zmierzy się lepszym z pary AIK Solna/FH Hafnarfjördur.

Ruch Chorzów w III rundzie może się zmierzyć ze zwycięzcą pary Metalurg Rustawi - Viktoria Pilzno.
                  Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
                    Najciężej ma mimo wszystko Ruch, chociaż nie wiem na ile dzisiejsza Viktoria Pilzno przypomina ekipę która nie dawno grała w LM
                    Z tamtego składu nie mają już obrońcy Bystrona, ich kluczowego gracza środka pola Jiracka (Wolfsburg), i dwóch świetnych skrzydłowych Petrzeli (Augsburg) i Pilara (Wolfsburg). Dalej zostali Bakos i Kolar, którzy w naszej lidze byliby z pewnością czołowymi postaciami, ale to już nie jest ta sama Viktoria. Ruch ma szansę, ale na tej samej zasadzie, co Śląsk - powinni się bardziej cieszyć z tego, że uniknęli pozostałych rywali, których mogli wylosować, niż z tego, że wylosowali Viktorię, bo to w dalszym ciągu chyba lepsza ekipa, niż Ruch.

Zresztą o ile o Legię jestem spokojny, że Łotyszy przejdą, tak samo Śląsk z Czarnogórcami, o tyle co do Ruchu, a w szczególności Lecha pewności nie mam. Trudno powiedzieć, czy Lech był słabszy w Lenkoranie ze względu na podróż, egzotycznego rywala itd., czy po prostu rywal jest piłkarsko lepszy. Inna sprawa, że wystarczy im osiągnąć zero z tyłu, więc na pewno są w uprzywilejowanej sytuacji, niemniej jednak wyczuwam w tym meczu 0:1, tak jak niedawno przeciwko Interowi Baku.

Komentarz

• Co by nie mówić, ostatnio UEFA nam dobrze losuje, przecież jest teraz zupełnie realna szansa na...cztery ekipy w IV rundzie eliminacji LM i LE, co by było ewenementem w skali polskiej. A szkoda by było to zmarnować w tym sezonie, bo mamy zupełnie realną szansę na dwie ekipy w eliminacjach LM w sezonie 2016/2017, gdyż w aktualnym rankingu na rok 2015 jesteśmy na 14 miejscu, ze stratą 0.750 punktu do...12 miejsca. Ostatnie dwa sezony były bardzo dobre i powtórzenie tego wyniku w tym sezonie dawałoby już naprawdę bardzo realne szanse aby o tym myśleć.

Komentarz

• fkl chyba nie oglądałeś tego spotkania i wypowiadasz się tylko i wyłącznie na podstawie statystyk. Tyle komentarza na temat twoich wypocin, bo więcej nie ma się co rozpisywać. Mecz był tragiczny, Śląsk na zwycięstwo nie zasłużył, wynik nie odzwierciedlał tego, jak przebiegało to spotkanie.

Co do rozpiski poszczególnych meczy, APOEL czy Ludogorec to ekipy mocniejsze niż Metalurg Lipawa czy Żetysu, więc twoje porównania są wyciągnięte z dupy. Jeżeli polskie ekipy awansują dalej, to raczej szybciutko popłyną (mam tutaj głównie na myśli Ruch, Amica czy Legia też łatwo mieć nie będą (o ile awansują, bo z tym może być różnie ))

Co do Kurbegovića, może i nie poradził sobie w Holandii ale zawodnikami Śląska kręcił ładnie, a to oznacza, że na polską ligę pewnie byłby w zupełności wystarczający.

Komentarz

• @Mario

Ja akurat oglądałem I połowę, faktycznie Śląsk nic nie grał. Bramka z dupy. Ten Kubegovic kręcił jak chciał, ale mimo wszytko dwubramkowa zaliczka powinna spokojnie wystarczyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                            @Mario

Ja akurat oglądałem I połowę, faktycznie Śląsk nic nie grał. Bramka z dupy. Ten Kubegovic kręcił jak chciał, ale mimo wszytko dwubramkowa zaliczka powinna spokojnie wystarczyć.
                            Ja nie mówię, że Kiepscy nie awansują, co więcej, oni na 99,9% są już w kolejnej rundzie eliminacyjnej. Mi jednak chodzi o fakt stylu gry, a jakiś delikacik rzuca mi tutaj statystykami, które są z dupy wyjęte. Mistrz Polski męczył się niemiłosiernie z mistrzem Czarnogóry, nie ma w tym nic dziwnego?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                              Ja nie mówię, że Kiepscy nie awansują, co więcej, oni na 99,9% są już w kolejnej rundzie eliminacyjnej. Mi jednak chodzi o fakt stylu gry, a jakiś delikacik rzuca mi tutaj statystykami, które są z dupy wyjęte. Mistrz Polski męczył się niemiłosiernie z mistrzem Czarnogóry, nie ma w tym nic dziwnego?
                              Zobaczymy jak nasza kadra poradzi sobie z Czarnogórą. Tak kolorowo może nie być. Wiadomo liga to nie to samo co kadra, ale mimo wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                                Mistrz Polski męczył się niemiłosiernie z mistrzem Czarnogóry, nie ma w tym nic dziwnego?
                                Dlatego wygrał 2-0. Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać.
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X