Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Szkoda, że Chiny (jeszcze ) nie grają w europejskich pucharach wtedy to by było choc odległościowo juz niewiele brakuje...

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
      Tak sobie spojrzałem na mapie gdzie jest to miasto, do którego leci Lech i muszę przyznać, że ludzie w UEFA są jednak nieźle jebnięci. K**** żeby w ramach europejskich rozgrywek lecieć dalej niż jest do takiego Afganistanu to już trzeba mieć nieźle pod kopułą...
      Szczerze, to mocno liczyłem, że jakimś cudem ich wylosujemy My.
      Rok temu, co prawda bliżej ale też Ligę Europejską zaczynaliśmy poza Europą

Komentarz

• Zamieszczone przez iniemamniejusz Zobacz posta
        Szczerze, to mocno liczyłem, że jakimś cudem ich wylosujemy My.
        Rok temu, co prawda bliżej ale też Ligę Europejską zaczynaliśmy poza Europą
        Nie no jasne, UEFA już dawno przekroczyła geograficzne granice kontynentu ale ten Kazachstan to już jednak przegięcie. Wiadomo, że z tej głupiej decyzji już się nie wycofają ale oby nie przyszło im do głowy jakaś dalsza egoztyka, bo to już zaczął by się dramat. Wyobrażacie sobie I rundę kwalifikacyjną w połowie czerwca w Bangladeszu?
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
          Nie no jasne, UEFA już dawno przekroczyła geograficzne granice kontynentu ale ten Kazachstan to już jednak przegięcie. Wiadomo, że z tej głupiej decyzji już się nie wycofają ale oby nie przyszło im do głowy jakaś dalsza egoztyka, bo to już zaczął by się dramat. Wyobrażacie sobie I rundę kwalifikacyjną w połowie czerwca w Bangladeszu?
          Jak dla mnie to cała konstrukcja LM i LE jest zła, szczególnie LM.

W każdym razie lubię takie wypady a tylko turystycznie to ciężko się zmobilizować, Legia by pomogła
          Wolał bym te Chiny niż Łotwę, na której ****** śmierdzi.

Komentarz

• parę lat temu były plany aby Kirgistan podłączyć

Komentarz

• Ja to czekam do czasów aż Łucz-Energija Władywostok się zakwalifikuje do europucharów. Wtedy to będzie jazda; mecz u nich wieczorem, a u nas w tv z samego rana.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Azerski Chazar Lenkoran będzie ewentualnym rywalem poznańskiego Lecha w II rundzie eliminacji do Ligi Europy.

Komentarz

• 3547 km od Poznania. Maja rozmach...
                  Ale w sumie miejscowosc spoko, nad morzem, niedaleko granica z Iranem

Komentarz

• Wiecie ilu Poznaniaków na meczu?

Komentarz

• 60 poleciało z drużyną + hardkorowcy na własną rękę, ale to ponoć pojedyncze przypadki.
                      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Zamieszczone przez Edi.
                        coś "cicho" na trybunach
                        Jak już jesteś na trybunach to opisz coś więcej

Komentarz

• Po mękach przeszli ich z tego co czytam.

Komentarz

• Ahh ta egzotyka w Europucharach jest najlepszym aspektem tych rozgrywek

Komentarz

• Lech nic szczególnego nie pokazał w dwu meczu z ... przedostatnią w tabeli drużyna z Kazachstanu. Za tydzień Azerbejdżan, myślę, że takie wojaże mogą się źle odbić dla nich przed ligą...

Komentarz

• 51 fanatyków Lecha pojechało do tej zapomnianej przez Boga miejscowości.

Komentarz

Pracuję...
                                X