Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
    najpierw to muszą awansować
    no właśnie tak sobie rano przy kawie myślę o tym ich występie . Pierwszy mecz w czwartek . Kazachowie do Poznania przylecieli już we wtorek wiec dali sobie 2,5 dnia na aklimatyzacje . Leszki za to ustawiają sobie wyjazd tak ,że przylatują w środę, a w czwartek o 14:00 czasu lokalnego będą grać . Trochę ryzykowne podejście do tematu . Jeśli w czwartek wysoko nie wygrają ,to będzie ciekawie . Przygotowania mieli dość skromne w tym sezonie .

P.S

Oczywiście ,żeby nie było nie martwi mnie to
    Ból jest tymczasowy, chwała trwa wiecznie

Komentarz

• Do usunięcia.

Komentarz

• Grają o 14 naszego czasu, czyli o 18 czasu lokalnego Niemniej, zdaje mi się, że jutro 4-5 w plecki Kazachowie dostaną i mecz za tydzień będzie o pietruchę

http://bi.gazeta.pl/im/d5/32/b8/z120...opejskiej-.jpg

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
          najpierw to muszą awansować
          Jakoś w niespodzianki nie wierzę, chociaż...

Zamieszczone przez wp.pl
          Podczas, gdy w Polsce wiele osób uważa Lecha za zdecydowanego faworyta meczu z Żetysu Tałdykorgan, to media w Kazachstanie przekonują, że ich zespół powinien pokonać "Kolejorza". Skąd ta pewność? Z zapisów wideo z meczów polskiej drużyny.

"Jeśli mamy oceniać po zapisach wideo, jakie dotarły do Kazachstanu, to widać, że Lech nie błyszczy formą" - komentują po obejrzeniu sparingów "Kolejorza" z Flotą Świnoujście i Arką Gdynia dziennikarze serwisu sport.nur.kz.

Zwracają oni również uwagę na to, że Lech nie rozegrał jeszcze żadnego meczu o stawkę, a kazachska liga jest w środku trwania rozgrywek. Podkreślają także, że zawodnicy z Polski mogą być zaskoczeni warunkami klimatycznymi w ich kraju.

"W tej sytuacji Żetysu nie tylko może przejść Lecha, ale wręcz powinno tego dokonać" - kończy kazachski serwis.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz "Kolejorza" z Żetysu Tałdykorgan w I. rundzie eliminacji Ligi Europy zostanie rozegrany w czwartek w Poznaniu. Rewanż odbędzie się tydzień później w Kazachstanie.
          Ostatnio edytowany przez iniemamniejusz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• To Łotysze lub ci z San Marino(sanmaryńczycy?) po obserwacji naszych sparingów powinny być w siódmym niebie.
            "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Wie ktoś czy jacyś kibole Lecha wybrali się na 2 koniec świata?

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                Wie ktoś czy jacyś kibole Lecha wybrali się na 2 koniec świata?
                Lech gra pierwszy mecz u siebie.
                ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Faktycznie, teraz zobaczyłem To dziwne, że żadna TV nie transmituje.

Komentarz

• dopiero za tydzień jadą przecież, dzisiaj mecz u siebie

Komentarz

• na tym poziomie rozgrywek i jeszcze wakacje, transmisja jest tylko na lokalnej tv wtk ale nie na żywca

Komentarz

• W Poznaniu 2:0.
                        HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• Zamieszczone przez matikyo Zobacz posta
                          dopiero za tydzień jadą przecież, dzisiaj mecz u siebie
                          Za tydzień to muszą być na miejscu, a wyjechać to w sumie na dniach heh...
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Czy ja dobrze widzę, że Lech ma na koszulkach reklamę Amici?

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                              Czy ja dobrze widzę, że Lech ma na koszulkach reklamę Amici?
                              Dobrze widzisz Była o tym mowa w temacie Ekstraklasa.

Komentarz

• Tak sobie spojrzałem na mapie gdzie jest to miasto, do którego leci Lech i muszę przyznać, że ludzie w UEFA są jednak nieźle jebnięci. K**** żeby w ramach europejskich rozgrywek lecieć dalej niż jest do takiego Afganistanu to już trzeba mieć nieźle pod kopułą...
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X