Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od nowego sezonu LM będzie pokazywała TVP w kanale 1 i na swojej stronie internetowej.
    Pokażą też mecz o Superpuchar Europy.

Komentarz

• Cała Liga Mistrzów zostaje w N, TVP odkupiło od iti prawo do 18 meczy z pasma otwartego.

Komentarz

• No dobra dobra, a czy to znaczy, że w takim razie Polszmatka nie będzie już pokazywała w środę jednego meczu?
        Tylko N-ka i TVP czy jak to będzie wyglądać? Z góry dzięki za odpowiedź.

E:Wielkie dzięki Ormo. Dla mnie osobiście to dobra wiadomość. ;p
        Ostatnio edytowany przez SzydeL; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Na mocy nowej umowy z ITI, nadawca kanału nSport, w każdym sezonie na antenie TVP1 i na stronie internetowej sport.tvp.pl będzie można obejrzeć na żywo 18 spotkań cieszących się zainteresowaniem elitarnych rozgrywek - ostatnią rundę kwalifikacyjną Ligi Mistrzów, sześć kolejek fazy grupowej, po dwa mecze ćwierćfinałowe i półfinałowe, finał a także mecz o Superpuchar Europy.

Dodatkowo w każdą środę rozgrywek wyemitowane zostaną skróty ze wszystkich meczów. TVP Sport natomiast będzie miał możliwość pokazania wszystkich spotkań Ligi Mistrzów UEFA z odtworzenia. Tym samym pakiet Ligi Mistrzów dla telewizji otwartej znika z Polsatu.
          http://media2.pl/media/92476-Liga-Mi...TVP-Sport.html
          A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• UEFA wykluczyła Beºiktaº z rozrywek europejskich w przyszłym sezonie z powodu kłopotów finansowych. Dług Beºiktaºu wynosi około 180-200 mln euro.

Beºiktaº miał wystąpić w trzeciej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Najprawdopodobniej jego miejsce zajmie Eskiºehirspor.
            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Bursaspor i Gaziantepspor również wykluczone.
              Tysiąc lat przeminie, Żyleta nie zginie... !

Komentarz

• http://www.weszlo.com/news/10659-Leg...blaskiem_video

Wiadomo, że mega piknik i komercha, ale żałuję, że nie ogładałem całości. Stare dobre czasy, gdzie LM chciało się oglądać. Oczywiście zabrakło mnóstwo dobrych grajków, ale... na boisku również było ich mnóstwo. Popyt na wehikuł czasu, zdecydowanie się zwiększył.

Zwłaszcza, że to 3-2 pomiędzy Realem, a United, też znajome. Tylko nie ten stadion i Real na czarno
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Bramka Redondo
                  "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Tymczasem Śląsk wylosował mistrza Czarnogóry Buducnost Podgorica Bardzo ciekawy kibicowsko wyjazd będą mieli.

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?v=2BV2D_mCbyI taka ciekawostka na yt znaleziona
                      Legia Warszawa to tylko mam w głowie

Komentarz

• Jeszcze jak ktoś będzie akurat na wakacjach w Chorwacji lub Czarnogórze w zatoce, to będzie miał rzut, przysłowiowym, beretem.

Komentarz

• No więc właśnie, miałem napisać, że KSP relatywnie niedawno z nimi grało, i wcale łatwej przeprawy nie mieli. Chociaż tak czy inaczej, myślę że Baku czy Izrael (którego Śląsk uniknął "z klucza", gdyż przydzielili ich w dzisiejszym losowaniu do innego koszyka - nie mówię tu akurat o rozstawionych oraz nierozstawionych - i dalej cholera wie jak UEFA je układa) byłyby gorszymi losowaniami.

Komentarz

• A Lech jedzie pod chińską granicę

Komentarz

• Lech leci pod chinska granice hehe
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• No ciekawe w ilu polecą/pojadą

Komentarz

Pracuję...
                                X