Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Schweinsteiger, Robben - dorzuciłabym jeszcze Neuera jako trzeciego do listy, którzy powinni z ochroną na mieście chodzić w najbliższym czasie

Tak to jest jak w 83 minucie myśli się, że wygrana jest stuprocentowa. Od tego czasu emocji nie brakowało - jak przystało na finał Drogba zostawił dzisiaj wszystkie siły na boisku, świetne zwieńczenie kariery o ile ją zakończy.
    Kazimierz Górski "Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii."

Komentarz

• Zamieszczone przez dostojny kocur Zobacz posta
      Hehe te wręczanie pucharu na trybunach to najlepszy obraz dzisiejszej piłki. Niby mieli wyjść do kibiców, a mamy kilkunastu cieszących się piłkarzy i smutnych panów w garniturach w tle.
      To mnie właśnie w finałach europejskich pucharów wkur*ia. Kiedyś grajki odbierali medale i puchary na murawie, czyli jako tako, w towarzystwie kibiców. Teraz, niby w hołdzie dla tradycji, przyjmują zaszczyty na trybunie VIPów - tak samo, jak wiele lat temu, w towarzystwie ''rodziny UEFA'' i nikogo więcej. Dla mnie to słabe rozwiązanie.

Szkoda mi Tottenhamu - cały sezon, walczyli jak tylko mogli o Ligę Mistrzów, a jeden mecz odebrał im wszystko... Cóż, c'est la vie.
      Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].
      Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• porażka szwabów zawsze cieszy

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
          ***** szwabów
          Mini
          porażka szwabów zawsze cieszy
          o dwa piwa dla Panów
          "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
          Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
            ***** szwabów
            otóż to
            Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Ale + dla Bayernu za race ,premierze widziałes?19 dni do EURO
              Mioduski ,Vukovic OUT !

Komentarz

• A mi od razu po meczu skojarzył mi się finał LM Man Utd - Bayern i komentarz Szpakowskiego "Niemcy upokorzeni płaczą" ( http://www.youtube.com/watch?v=uDPSYz3P1-0 2:22 min)

Komentarz

• Nie lubię, ani jednych ani drugich, ale cieszy zwycięstwo Chelsea.Jak to powiedzieli "eksperci" z polszmaty wygrała drużyna, a nie gwiazdy i gwiazdeczki.Dla mnie osobiście najlepszy zawodnik meczu Drogba.Zasłużył na ten tytuł jak nikt inny.Przez cały mecz zapie*dalał i w obronie i w ataku.Tyle co zdrowia zostawił na boisku to masakra.
                  Co mnie jeszcze zastanowiło.Wielcy trenerzy jacy byli w Chelsea zdobywali z nią mistrzostwa Anglii, puchary, ale żaden nie zdobył LM.Przyszedł sobie taki chłopek Di Mateo i pierwszy raz w historii klubu zdobył LM.Szacunek.
                  Ogólnie jak ktoś napisał : Przegrana szwabów zawsze cieszy. ;p

Komentarz

• Bayern tego sezonu nie zaliczy do udanych. W lidze dali sie wyprzedzic Borussi Dortmund, z która również przegrali w finale pucharu Niemiec. Teraz porażka w finale na własnym boisku z Chelsea. Dla mnie wygrana Chelsea to duza niespodzianka, mało osób na nich stawiało tym bardziej, ze przechodzili powazny kryzys w połowie sezonu. Robben powinien powaznie sie zastanowić, czy ma strzelać karne, bo jego dwa nie strzelone ( z Borussia i Chelsea), spowodowały, ze Bayern stracił kupę kasy.
                    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• moze ktos podratowac linkiem ze skrotem meczu i karnymi??

Komentarz

• http://meczyki.pl/skroty/15932/bayer..._karne_34.html

Komentarz

• Podobno, "nic dwa razy się nie zdarzy", ale w przypadku Chelsea się zdarzyło. Wygrali dwa mecze w analogiczny sposób. Z FCB karnego nie strzelił najlepszy gracz rywali - Messi, w finale - Robben. Grając w koszmarny sposób osiągnęli sukces. Drogbie należy się pomnik, gość był niesamowity. Wyjście do główki i strzał - poezja. Myślę, że Abramowicz powinien zostawić Di Matego i pozwolić, żeby tak jak do tej pory Chelsea trenowali tak jak robili to do tej pory Terry, Lampard i Drogba. Na arenie międzynarodowej nie było lepszego trenera od tej trójki.
                          Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Mina Monachijczyka w koszulce Bayernu, z nazwiskiem na plecach Robben, z ktorym m.ın. ogladalem mecz bezcenna

Ogolnie Chelsea zasluzyla na ten Puchar. Moze nie w tym meczu, moze nie wszyscy ale za te kilka lat finalow, polfinalow - nalezalo im sie. Szczegolnie Cechowi ı Drogbie no i Romkowi I tylko jak ktos zauwazyl Tottenhamu szkoda...

Komentarz

• Byłem ciekawy co po finale LM napisze weszło na swojej stronie, i w sumie to się nie zdziwiłem jak czytałęm artykuł przygotowany przez niejakiego Stano o tym jak to po raz kolejny Chelsea Londyn zagrałą antyfutbol i miała takieeego farta jak na księżyc.
                              Tylko tak się zastanawiam jaki antyfutbol? Z tego co mi się zdaje gra defensywna jest jednym z kluczowych elementów gry w piłkę nożną i chodzi o to aby nie dać sobie wbić bramki z strzelić ją przeciwnikowi.
                              Chelsea po raz kolejny zagrała świetnie w defensywie i trzeba dodać że nie zagrało trzech kluczowych zawodników to jest Terry, Ramires i Ivanovic, ale i bez tego sobie bardzo dobrze poradziła.
                              Co z tego, że Bayern miał 3 miliony strzałów i 52 miliony roznych skoro żadnego zagrożenia oni nie stwarzali po tym. Chelsea natomiast jeden rożny i jeden gol.

I jeszcze chciałbym napisac o czymśtakim co się nazywa fart/szczęście, po finale fora internetowe i potrale zalały te określenia na Chelsea, a ja powiem tak, farta to Chelsea miała z Barceloną zarówno u siebie jak i na wyjeżdźie, pare słupków i poprzeczek, niestrzelonych karnych nigdy nie zaliczam to okreśelnia typu fart chyba, że barmakorzowi odbije się jakoś 8 razy od pleców 3 razy od słupka i wpadnie do bramki.
                              W finale Bayern zagrał tragicznie, długo klepanie piłki było po prostu bezcelowe i nic to nie dawało a w szczególności rajdy Robbena które kończyły się na tym, że wchodził w pole karne gupił sięw zwodach albo oddawał strzał niecelony.

Chelsea ewidentnie zasłużyła na ten puchar, zagrała mądrze i skutecznie.
                              Brawo The Blues !!!

Niestety Drogba chyba odejdzie po tym sezonie, a szkoda myslałem, że może jednak zakończy karieręw Londynie.
                              http://anglia.goal.pl/index.php?dzia...artykul=223409
                              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                              Wiedźmin

Komentarz

• W LM grają Montpellier, PSG a w LE Lyon, Marsylia także LE może być mocniejsza niż LM niedługo hehe

A Drogba odchodzi z Chelsea

Komentarz

Pracuję...
                                X