Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Chiałem te drużyny w finale, bo wiedziałem, że może to być niezapomniany mecz. No i tak właśnie było.

Komentarz

• niezapomniany
      Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Z tym wybieraniem stadionów "z góry" to durny pomysł, bo potem wychodzi, że finalista gra u siebie (pomimo, że od lta 60-tych to nie pomogło, to jednak nie jest to najlepszy pomysł).
        Powinno być ustalonych na dany sezon kilka stadionów-kandydatów (żeby mogli się jakoś tam przygotowywać) i w pewnym momencie sezonu wybierałoby się/losowało z tych, których drużyny już odpadły.
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• A co już żeś zapomniał ?
          Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Co roku niech grają na Narodowym. Przynajmniej wiadomo że gospodarz w nim nie zagra.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
              Chiałem te drużyny w finale, bo wiedziałem, że może to być niezapomniany mecz. No i tak właśnie było.
              Co w nim takiego niezapomnianego ??

Do 80-tej minuty to najlepsze w nim było pite do niego piwo
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• jebac szwabuff!
                szwajnsztajnger chyba ma lekko przeje.bane na mieście
                q[-_-]p

Komentarz

• Zamieszczone przez LOL3K Zobacz posta
                  jebac szwabuff!
                  szwajnsztajnger chyba ma lekko przeje.bane na mieście
                  Zrobił coś ciekawego, bo nie oglądam? Robben na pewno spokojnie na ulice nie wyjdzie

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                    Zrobił coś ciekawego, bo nie oglądam? Robben na pewno spokojnie na ulice nie wyjdzie
                    Podobno karnego nie strzelił

Basti fantasti

Komentarz

• A rzeczywiście Myślałem że koszulką rzucił czy coś

Komentarz

• Hehe te wręczanie pucharu na trybunach to najlepszy obraz dzisiejszej piłki. Niby mieli wyjść do kibiców, a mamy kilkunastu cieszących się piłkarzy i smutnych panów w garniturach w tle.
                        Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• To nie Chelsea wygrało tylko Bayern przegrał
                          Zastanawiam się, kto ciągle, na umór wystawia do karnych Robbena.Koleś załatwił sprawę
                          Jeśli ktoś opier swoje zdanie o sile angielskiej piłki na podstawie Chelsea, to to z lekka słabe
                          CHCĘ ŻYĆ.....to jedno co napewno wiem!

Komentarz

• Nie no po prostu przepiekny wieczór dla mnie jako fana The Blues

Nie bede duzo pisał bo już jestem po pray piiiiwaach, chicałem tylko zauważyć, że Cech przy każdym karnym idealnie wyczuwał intencje strzelca i wiedziałem, że w końcu coś wyjmie i wyjął!!

Brawo Niebiescy, tak jak ktoś już napisał należało im się za te wszystkie lata naprawdę solidnej gry i czasem niesprawideliwych decyzji sędziów ale na szczęście dziś wreszcie się udało !!!
                            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                            Wiedźmin

Komentarz

• ***** szwabów

Komentarz

• Robbena z tego meczu to ja bym z Ljuboją porównał; oczywiście trochę inna skala. Jaka piłka nie byłaby do kopnięcia - on musiał, stały fragment do wykonania - on musiał, akcja do rozegrania - on musiał. I przez to, że on musiał właśnie Bayern przeżywa teraz taką rozpacz.
                                Ogólnie to mecz strasznie cienki; przy finale LE nawet słaby i nudny. Dopiero karne wzbudziły emocje.

Ależ się musi Tottenham czuć ostro wyruchany.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

Pracuję...
                                X