Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja tam liczę na karne.
    http://www.youtube.com/watch?v=lQEA9u9w9Fg

Komentarz

• Jebane szwaby...

Edit: Tak!
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Mam nadzieję, że to wybiję z głowy głupi pomysł, jakim była chęć oddanie Drogby

Komentarz

• To się teraz zrobił bałagan taktyczny w Bayernie

Komentarz

• Ja liczę na zwycięstwo Angoli i dymy na mieście

Komentarz

• Oj, głupio podziałał w końcówce Jupp Heynckes: zdjął Müllera przed końcem spotkania, a wstawił na obronę Van Buytena, może się to zemścić...
              Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Van Buyten- człowiek niegdyś ośmieszony przez Matusiaka, ma powstrzymać Drogbę. Dobre sobie A strzelcowi bramki dla Chelsea się puchar należy, takie ładne podsumowanie kariery. Już jak grał w Guingamp, wiedziałem, że będzie z niego kawał piłkarza. Zawsze brakowało mu tylko kropki nad i. Oby teraz ją postawił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                  Oj, głupio podziałał w końcówce Jupp Heynckes: zdjął Müllera przed końcem spotkania, a wstawił na obronę Van Buytena, może się to zemścić...
                  To tak zwany "Gambit Skorży"...

Komentarz

• Zwali Robben
                    "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                    hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Zamieszczone przez Mistarz Zobacz posta
                      To tak zwany "Gambit Skorży"...
                      Zamieszczone przez Bugi B. Zobacz posta
                      Zwali Robben
                      A do tego Ribery z kontuzją... Wymarzony finał Bawarczyków, powoli zmienia się w koszmar... No, ja pierd.olę, mało że Robben wygrał Borussii Bundesligę, to jeszcze może wygrać Ligę Mistrzów Chelsea. ...
                      Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Nie przesadzajmy, że Robben wygrał BVB Bundesligę. Jeden karny niczego nie zmienia, bo to Borrusia wywalczyła sama ten tytuł. W każdym razie, nie będzie to najbardziej lubiany piłkarz w Monachium.

Komentarz

• Pięknie się składa. Gol dla szwabów w 83 minucie, myślą że wygrali a tu dupa gol na 1-1. W dogrywce karny niestrzelony. Teraz tylko gol dla Chelsea

ps. Pochwalę się że trafnie wytypowałem gdzie Robben strzeli i że Cech obroni. Szkoda że nie na pieniądze

Komentarz

• Zamieszczone przez ku(L)fon Zobacz posta
                            Ja liczę na zwycięstwo Angoli i dymy na mieście
                            Zawsze kibolskie podejscie

Komentarz

• Petr Cech, panowie. Jako, że na EURO będzie bez formy, to teraz się chłopak wyszaleje

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                                Petr Cech, panowie.Jako, że na EURO będzie bez formy, to teraz się chłopak wyszaleje
                                Kolejny wróżbita kwa

Komentarz

Pracuję...
                                X