Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• http://www.youtube.com/watch?v=dxTJz0oCyP4

No i nadszedł ten dzień finału LM, wasze typy?
    Dla mnie zwycięstwo Niebieskich będzie ogromną satysfakcją
    "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
    Wiedźmin

Komentarz

• Ja tam dzisiaj, chociaż ich nigdy nie lubiłem, będę za Bayernem. Jeśli wygra Chelsea to 4 miejsce w Premier League nie da możliwości gry w eliminacjach do LM, a tego bym nie chciał.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• A ja tam dzisiaj wolę Chelsea aniżeli szwajnsztajgerów.A niech se Romek w końcu wygra ten puchar chociaż będzie ciężko.Z drugiej strony będzie mi szkoda Tottenhamu.Moim zdaniem w przypadku zwycięstwa drużyny z danego kraju powinno zostac przyznane dodatkowe miejsce w LM.
        "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• jako sympatykowi najlepszej ligi świata nie wypada mi być za Bayernem

poza tym ***** niemców.

Komentarz

• Zamieszczone przez mjs Zobacz posta

poza tym ***** niemców.
            Jak powiedział stary góral
            będzie Polska aż po Ural
            za Uralem będą Chiny
            was nie będzie skur.wysyny!

Komentarz

• Barcelony i Realu nie ma w finale to mało dziś wpisów będzie Bardziej kibicuję Chelsea, oby sięgnęli po to trofeum i udowodnili kolejny raz, że Premiership to potęga nie mających sobie równych.
              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Wiem, że to niepoprawne politycznie, ale: ''FC Bayern - Stern des Südens!'' i ''Fuck off! Chelsea FC, you ain't got no history!''(chociaż Lamparda, szanuję i lubię. Jego koszulka w szafie robi swoje) - za wyeliminowanie Barcelony .
                Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
                Niemcom kibicować? błagam...
                Przeto mówię, że to ''niepoprawne politycznie''. Pomówimy po finale.
                Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].
                Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Niemcom kibicować? błagam...
                  Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

• Całym sercem mam nadzieję że wygra Chelsea, ale niestety rozum mówi że Bayern. A skończy się i tak na karnych.

Komentarz

• Jak to swego czasu dyplomatycznie powiedział Dorn przy okazji wyborów prezydenckich w ktorych nie przeszło mu przez gardło "popieram Kaczynskiego", wiec stwierdzil ze poprze kontrkandydata Komorowskiego.

Tak i ja dziś. Nie przejdzie mi przez gardło, ze kibicuje Bayernowi, aczkolwiek ze wzgledu na Tottenham bede dziś zwolennikiem przeciwników Chelsea. Inna sprawa bylaby gdyby wygrana Chelsea nie kolidowała z udziałem Spurs z Champions League, no ale niestety koliduje wiec nie ma zmiłuj sie.
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Do 70 min Bayern będzie prowadził 1-0, wejdzie Torres, strzeli 2 bramki i 3 finał Bawarczyków w dupę Wolę żeby wygrała Chelsea, ale to Bayern jest faworytem, jeszcze podrażnionym po zeszłotygodniowym upokorzeniu. Może skoro mamy niespodziewany skład finału, to i mecz będzie przedni i w końcu finał z 2005 roku przestanie być uważany z najlepszy w historii

Komentarz

• Koko koko Gomez spoko, piłka leci hen wysoko. Musiałem
                          Ostatnio edytowany przez Szejdi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie no, bo Gomez lepszy od Lewandowskiego Na razie wygląda mi to na mecz, gdzie zespół optycznie lepszy dostanie bramkę w końcówce i będzie po robocie. Ja tam czekam na El Nino. Bertrand gra padakę, to może za niego?
                            e. 'Skandaliczne' zachowanie kibiców Ach, ten ułożony zachód...
                            Ostatnio edytowany przez Fatman; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Torres pewnie wejdzie dopiero jak dostaną bramkę ale po co wystawił nieopierzonego Bertranda to ja nie wiem...
                              "To trzeba przeżyć,żeby to zrozumieć,żeby w to uwierzyć..."

Komentarz

• Wygląda to na mecz do jednej bramki: kto strzeli ten wygra - Na razie więcej argumentów ma Bayern (co w sumie nie powinno dziwić), ale nawet JEDNA udana akcja Chelsea, gol + totalna murarka może im dać puchar... Zobaczymy, zobaczymy .

E: Czyżbym miał rację?
                                Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].
                                Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

Pracuję...
                                X