Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• + 3 posty nawołujące do pisania "na temat" ... i nie zawierające żadnych wypowiedzi "na temat"
    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• 90minut.pl - Liga Europy.

Peace - fajne wzory, GW, Przegląd Sportowy

Komentarz

• Zamieszczone przez goqz Zobacz posta
        90minut.pl - Liga Europy.

Peace - fajne wzory, GW, Przegląd Sportowy
        Nie widzę powodu dla którego GW, Przegląd Sportowy, Rzeczpospolita, wp.pl, interia.pl, wprost24.pl miałyby się mylić. Czym innym są prezentowane 'opinie' na łamach różnych mediów, a czym innym używanie ogólnie przyjętych nazw. W tym przypadku są stosowane obie, gdzie Liga Europejska jest wersją popularniejszą

Więc jak sam widzisz - wyzywanie od debili tych od 'Ligi Europejskiej' było zdeczka nie na miejscu

Komentarz

• Czyli co - Twoja teza jest taka, że większość ma po prostu rację?

Komentarz

• A jakie Ty racje przedstawiłeś oprócz stwierdzenia, że osoby używające stwierdzenia Liga Europejska to debile?

Komentarz

• Mam też rzucać portalami? 90minut.pl, futbolnews.pl, onet.pl... itd.

Europa League - Liga Europy,
              European League - Liga Europejska.

Proste?

Komentarz

Mam też rzucać portalami? 90minut.pl, futbolnews.pl, onet.pl... itd.

Proste?

Czy ty jako swiatły, oczytany i obyty w swiecie człowiek nie mozesz zrozumiec, ze obie nazwy są dopuszczalne?! Naprawde jest to takie trudne?!

Ale ok, umowmy sie tak. Jezeli na na wszystkich polskich portalach "Lige Europejską" zmienią na "Lige Europy" to wtedy osobiscie napisze priva do Raffiego, Morta, arcziego z prosbą o zmiane tytułu tego tematu?

Także lec i zmieniaj swiat. I zamelduj sie, jak wszystkie portale w Polsce beda pisać nie "Lige Europejska" a "Liga Europy". Ale sory nie truj już dupy.
                Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Proste?
                  Tylko jak to ma się do oryginalnej nazwy tych rozgrywek? Przypominam że podstawowym językiem UEFA jest język francuski, a rozgrywki nazywają się "La Ligue Europa"
                  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Proste?
                    Czy od Twojego sukcesu w tej materii zależy jakieś ludzie życie?
                    "To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!"

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Komentarz

• Polecam zobaczyć moją sygnaturę [obrazek] i już skończyć te dywagacje
                      „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                      Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                      Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                      Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

Proste?
                        A nie jest przypadkiem tak, że Liga Europy to by było League of Europa? Europa League to po prostu Liga - Europa.

Komentarz

• sorry za rozmycie tematu chyba lekko najebany byłem i pomyliłem topic z pijackim

Komentarz

sorry za rozmycie tematu chyba lekko najebany byłem i pomyliłem topic z pijackim
                            Długoś trzeźwiał! Dziś mamy 15.05
                            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                            Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko22 Zobacz posta
                              Długoś trzeźwiał! Dziś mamy 15.05
                              Dopiero dzisiaj był w stanie "zaglądnąć" na forum.

Komentarz

• No niestety jeszcze raz Panowie i Panie przepraszam za roz*ebanie tematu, jak trzeba, to usuńcie te wszystkie posty. Każdemu się zdarza

Komentarz

Pracuję...
                                X