Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Panie Turek, kończ ten mecz..

Marzył mi się finał ManU - Barca. Niech to dowiozą..
    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Fajny finał, ale taki druk w półfinale LM to ja jebie.

Komentarz

• Dobrze, że nie będzie angielskiego finału.. Ale co do tego czy Barca zasłużyła na ten finał mam i mieć będę aż do meczu z United, wielkie wątpliwości.

Komentarz

• Pięknie Barca. Uffff..
          Dla Ballacka mam nadzieje, że jeszcze jakaś fajna dyskwalifikacja za to łapanie sędziego, choć obiektywnie trzeba przyznać, że przynajmniej jeden karny dla Chelsea powinien być.
          Lubie jak Angole i Szwaby przegrywają, a najlepiej właśnie po bramkach w ostatnich minutach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Mrozik Zobacz posta
            ale taki druk w półfinale LM to ja jebie.
            o czym mówisz? bo chyba nie o "ręce" Eto'o po strzale Ballacka? Czy może o nurkowaniu Anelki po którym sędzia dał kiera czapki?

Ja się cieszę, że nie ma powtórki z 2008. I tak wygra United
            Ostatnio edytowany przez ; 290.

Komentarz

• druk? A czemu nikt nie wspomina o niepodyktowanym karnym w pierwszym meczu na Henry'm, czy też sytuacji, gdzie Eto wychodzi sam na sam, a sędzia odgwizuje spalonego, którego nie było. O czerwie z dupy dla Abidala nie wspomnę.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                o czym mówisz? bo chyba nie o "ręce" Eto'o po strzale Ballacka? Czy może o nurkowaniu Anelki po którym sędzia dał kiera czapki?

Powiedz, ze zartujesz...
                Przeciez czerwien byla ewidetna, Abidal wytracil Anelke z rownowagi, gdy on wychodzil na czysta pozycje.
                Poza tym, przynajmniej trzy karne nalezaly sie Chelsea, w pierwszej polowie za podciecie Abidala bodaj na Drogbie, za reke Pique i za reke Eto, gdzie pilka prawdopodobnie szla w swiatlo bramki. Z drugiej strony, jak sie nie wykorzystuje tylu setek, to tak jest.
                Szkoda, bo taki final nie wywoluje u mnie zadnych emocji, a tak moglby byc fajny meczyk i byloby chociaz komu kibicowac.
                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta

Ale ręka Pique ewidentna, co nie zmienia faktu, że bardzo się cieszę, że nie będzie znowu angielskiego finału
                  Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
                    Przeciez czerwien byla ewidetna, Abidal wytracil Anelke z rownowagi
                    Obejrzyj kilka powtórek na YouTube. Anelka potknął się o własne nogi.
                    A rękę Eto'o to ja nie wiem gdzie ty widziałeś.

Komentarz

• na żadnej powtórce nie widziałem, aby Abidal dotknął Anelke. Anelka zaczął się przewracać, jak widział że już może nie dojść do piłki.

a nawet jakby się lekko dotkneli, to przecież nie jest to sytuacja na czerwo. Ba, nawet nie jest to sytuacja na faul, bo ile jest takich stykowych sytuacji w meczu?

Komentarz

• Szkoda. Przekręcił ich ten sędzia okrutnie. Trzy karne chyba powinny być . No i ogólnie Chelsea po prostu lepiej grała.

Komentarz

• Nie przepadam za Chelsea, ale to co sędzia odjebał to brak słów.

Komentarz

• Oczywiscie, ze byl faul. W momencie, kiedy Anelka mijal Abidala ten tracil go noga od tylu. Jak wrzuca powtorki na yt bedziesz mogl to dokladnie zobaczyc. Co do karnego, moze byl a moze nie, w zasadzie mogl ale nie musial go dyktowac. Co nie zmienia faktu, ze przynajmniej dwa karne dla Chelsea powinny byc odgwizdane.

Teraz JA: Jesli byl faul, a jestem zdania, ze byl to czerwona kartka jest bez mrugniecia okiem, bo Anelka wychodzil sam na sam z Valdesem.

baciek: Byla lepsza na wyjezdzie? Wez mnie nie oslabiaj. Policz ile setek w tym meczu miala Chelsea a ile Barca. A Barcelona wymieniala milion podan, ktore do niczego nie prowadzily, ba - w pierwszej polowie praktycznie nie mieli okazji bramkowej.
                            Ostatnio edytowany przez R.; 7199.
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• A ja się bardzo ciesze z finału Barca-MU Barca zasłużyła na awans, była lepsza i u siebie i na wyjeździe.Sędzie mógł podyktować jeden karny, jak Pique zagrał ręką.Czerwień niesłuszna.Co robi ten Busquets w Barcelonie, on jest mega słaby.
                              PS.Iniesta BÓG!

Komentarz

• Piszecie, że sędzia przekręcił. To powiedźcie mi, czy sędzia kazał Drogbie z 10 metrów stzelić prosto w Valdesa?

Grali w przewadze, mieli sytuacje klarowne których nie wykorzystali. Mogli to rozstrzygnąć spokojnie nawet gryby sędzia biegał po boisku w koszulce Barcelony. Nie potrafili.

Komentarz

Pracuję...
                                X