Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Tom Kruz czyżby jakiś prorok?

To co tam z tym Gran Derbi w finale?

Komentarz

• Wie ktoś ile buki dawały za finałową parę Chelsea - Bayern ?

Ps. Gdzie dwóch się biję tam trzeci korzysta(Czelsi lub Bajern)
      "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
      hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• No i gitara. Bez tych panienek barcelon i realow i final mozna ogladac.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Bardzo dobrze się stało, że odpadły obie hiszpańskie drużyny
          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
            A mi coś podpowiada, że w dzisiejszym meczu może być 3:2 lub 2:1 dla Realu i w tym drugim przypadku awans Bayernu po dogrywce lub karnych (tak postawiłem też w typerze).
            Tom - gratuluję

... piłkarskiego nosa

Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
            Tak czy siak - HALA MADRID .
            Hala tylko Marymoncka !
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Teorie spiskowe o Gran Derbi w finale obalone

Komentarz

• Zamieszczone przez wiara Zobacz posta
                Ale jak może taki piłkarz karnego przestrzelić

Szkoda... Barca nieźle miałaby nosa utartego... No ale cóż...piłka nożna.
                O Messiego Ci chodzi ?
                Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wiedzialem... po prostu WIEDZIALEM ze Ronaldo tego nie strzeli...

Dzien nie mogl sie lepiej skonczyc. Nie trawie tego calego Realu z jego trenerem i gwiazdeczkami.
                  http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Wielu, przewidywało tu na forum (w tym ja) finał Real - Barcelona, a tu takiego! Chelsea - Bayern, jakże piłka jest nieprzewidywalna i piękna, wielcy faworyci wywaleni z rozgrywek, a ich miejsce w finale zajmują drużyny które miały ponieść sromotne porażki w swoich dwumeczach - wielka sprawa, zarówno dla Chelsea, jak i Bayernu. W finale, faworytem będzie Bayern, głównie z tego tytułu, że zagra u siebie.

Mówiąc ogólnie: świetny mecz dzisiaj obejrzeliśmy. Oby finał był podobny.

E: nevermind: pamiętam, i powiem to co miałem powiedzieć: ''Mówi się trudno''
                    Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; 53775.
                    Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Ronaldo przynajmniej w bramke trafił, a nie jak niektorzy po poprzeczkach strzelają

Pawlak -> Mówilem, ze Barcelona nie obroni tytułu To jest ta niewyjasniona magia tych rozgrywek.
                      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• against modern football Anglia-Niemcy w finale
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Super mecz. Sympatyzowałem Realowi, ale Bayern zdecydowanie zasłużył na finał. I spodziewam się jego wygranej w finale.

Komentarz

• Mimo tak beznadziejnego sezonu angielskich drużyn w Europie i tak mamy kogoś z przedstawicieli tej ligi w finale LM.

To pokazuję moc Premiership, że 6 drużyna w Anglii ogrywa Barcelona i jest w finale, to jak była od paru ładnych lat najlepsza liga świata tak jest dalej.
                            Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                              Tom Kruz czyżby jakiś prorok?
                              Teraz będą się kolejki ustawiać do Toma, aby wyniki przewidywał patrząc na dzisiejszą skuteczność.

Z tymi nie strzelonymi karnymi to zapanowała istna epidemia
                              Kazimierz Górski "Piłka to gra prosta. Nie potrzeba do niej filozofii."

Komentarz

• Zamieszczone przez ZeMario Zobacz posta
                                Super mecz. Sympatyzowałem Realowi, ale Bayern zdecydowanie zasłużył na finał. I spodziewam się jego wygranej w finale.
                                Identyczna sytuacja co u mnie
                                Bayern po prostu wyszarpał ten awans i zasłużenie gra dalej

Kowal dzisiaj będzie świętował

Komentarz

Pracuję...
                                X