Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• 2:0, ciężko będzie im wrócić

Komentarz

• Czyżby pogrom się szykował? A karny był, bez przesady, Alaba się w bramkarza zabawił.

Komentarz

• Jest dobrze, ale przypominam:

Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
        nieodparcie przypomina mi się sytuacja z edycji LM 2009/2010, kiedy w ćwierćfinale Bayern wygrał u siebie z MU 2:1, też zdobywając gola w doliczonym czasie gry i większość twierdziła, że to żadna zaliczka oraz skazywała ich na porażkę na Old Trafford (m. in. na tym forum), gdzie w rewanżu MU prowadziło już 3:0, by dostać dwie bramy i odpaść.
        Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Kracz, kracz, to wykraczesz

Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Realowi gratuluję Pepe
            A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Ale meczysko dzisiaj mamy W ogóle te półfinały są, pod względem poziomu, fantastyczne. Tylko czekać na 2 połowę

Komentarz

• Życzyłbym bramki na 2:2 tak w 65 minucie. Wtedy by się mecz zrobił
                Zegary odmierzają chwile już zużyte
                Od razu stare, choć dopiero przeżyte
                Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
                Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                  Ale meczysko dzisiaj mamy W ogóle te półfinały są, pod względem poziomu, fantastyczne. Tylko czekać na 2 połowę
                  Tzn. ja akurat oglądałem tylko drugą połowę wczorajszego meczu, to wybacz na kolana nie powaliła. Ale dzisiejsze spotkanie naprawdę palce lizać i przynajmniej jest pewność, że czekają nas jeszcze bramki bądź karne

Komentarz

• A Borek w studio, że Bayern w przeciwieństwie do Chelsea gra dziś w piłkę. No tak, Londyńczycy mieli się rzucić, grając w 10, na Barce i grą z nimi jak równi z równym. Ta defensywna gra, to im i tak 2 bramki dała.
                    Wczorajszy mecz pod względem poziomu może nie tak imponujący, ale nerwów i dramaturgii było co nie miara.

Komentarz

• Z tego Pepe to się niezła ci.pka zrobiła. Kiedyś potrafił skopać przeciwnika, podeptać Messiego czy wjechać w nogi przeciwnika tak że kości trzeszczały, a teraz lekko go dotknąć to kładzie się, udaje że ktoś go tam nadepnął....
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                        A Borek w studio, że Bayern w przeciwieństwie do Chelsea gra dziś w piłkę. No tak, Londyńczycy mieli się rzucić, grając w 10, na Barce i grą z nimi jak równi z równym. Ta defensywna gra, to im i tak 2 bramki dała.
                        Wczorajszy mecz pod względem poziomu może nie tak imponujący, ale nerwów i dramaturgii było co nie miara.
                        Jak Borek może być w studio, skoro jest na stadionie? Tekst ten wypowiedział Iwanow.
                        Ogólnie dobry meczy, sporo ofensywnych akcji. Zajebista jest ta kamera z dachu? stadionu, a raczej jej ujęcia.
                        Bayern aż nadto odważnie sobie poczyna. Po pierwszych 15-stu minutach wydawało się, że będzie pogrom, a tu proszę. Real w defensywie u siebie
                        Ribery ma chyba paralizatory w tych pomarańczowych/różowych korkach, bo Pepe wyglądał jakby przynajmniej 220V go kopnęło. W sumie przywykłem do jego pajacowania i debilnych zagrań, nie mam pojęcia czemu oni go tolerują heh.
                        "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                        hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• Myślałem, że po pierwszej połowie będzie pozamiatane i się człowiek wreszcie wyśpi, a tutaj nie ma przebacz - trzeba otwierać piwko i trzymać kciuki za ... Holendra

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Czemu Gomez ta piłke tak chvjowo przyjał. Gdyby nie to marne przyjecie, to mialby taka patelnie ze głowa boli...
                            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                              Z tego Pepe to się niezła ci.pka zrobiła. Kiedyś potrafił skopać przeciwnika, podeptać Messiego czy wjechać w nogi przeciwnika tak że kości trzeszczały, a teraz lekko go dotknąć to kładzie się, udaje że ktoś go tam nadepnął....
                              Padł jak by go paralizatorem potraktowali...pajac i tyle. Ciekawie się zapowiada, wątpie żeby Real się otworzył w dogrywce. Myślę, że mecz będzie wyglądał jak w drugiej połowie. Szczerze to chciałbym zobaczyć karne

E:
                              Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Myślałem, że po pierwszej połowie będzie pozamiatane i się człowiek wreszcie wyśpi, a tutaj nie ma przebacz - trzeba otwierać piwko
                              - dokładnie to samo
                              Zegary odmierzają chwile już zużyte
                              Od razu stare, choć dopiero przeżyte
                              Teraz niepotrzebne, właśnie przetrawione
                              Na śmietnik historii zostają wywalone

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
                                Czemu Gomez ta piłke tak chvjowo przyjał. Gdyby nie to marne przyjecie, to mialby taka patelnie ze głowa boli...

Czemu w ogóle przyjmował zamiast walić z pierwszej ?

Komentarz

Pracuję...
                                X