Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ma ktoś jakiś działający link z bramkami? Wszystko na yt pokasowane chyba
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
    Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
    Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
      Ma ktoś jakiś działający link z bramkami? Wszystko na yt pokasowane chyba
      Na dailymotion nie kasują

http://www.dailymotion.com/video/xqc...?search_algo=1
      CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Piękna bramka Ramiresa na 2-1

No i chyba, mimo wszystko, Torres tym wczorajszym golem się spłacił
        "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Dzięki

Siekan, spłaciłby się gdyby to był gol na wagę awansu
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

• najlepsza liga świata ma się dobrze

Komentarz

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
                Piękna bramka Ramiresa na 2-1

No i chyba, mimo wszystko, Torres tym wczorajszym golem się spłacił
                Raczej sie nie spłacił i mam nadzieje, ze tak zostanie. Jest dziadem, ze w taki, a nie inny spoób odszedł z Liverpoolu.
                Mam również nadzieje, ze podtrzymana zostanie tradycja, w której, gdzieby Torres nie grał, ten klub nie zdobywa zadnych trofeów.
                04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Spłaci się Torres jak finał LM wygrają a i w finale coś sieknie
                  Szawar, tradycje czasem trzeba zmienić i mam nadzieje, że tak w tym finale bedzie i wygrają.
                  Osobiscie jakoś nie jestem fanem Torresa w Cheslea jak i nie byłem fanem od początku Ballacka swego czasu również w Chelsea ale szanuje go mimo tego, że mu ewidentnie nie szło na SB to w najważnijeszym momencie odpalił i strzelił bramę dającą 100% pewnosci awansu.
                  Ktoś może napisać, że co tu było trudnego do strzelenia, a było bo sytuacjia sam na sam nie równa się gol. Mgół to jak to zwykle miał w zwyczaju spierd*ić, ale nie tym razem.
                  Brawo Chelsea, Brawo Legia, Brawo Torres
                  "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                  Wiedźmin

Komentarz

• Z kronikarskiego obowiązku powiem Wam, że jednak Torres coś w karierze klubowej wygrał. W sezonie 2001/2002 wraz z Atletico zdobył pierwsze miejsce w Segunda Division.

Niepokonane Miasto, niepokonany Klub...

Komentarz

• Skoro o Torresie mowa. Powiem szczerze, że nie przepadam ani za tym zawodnikiem, ani ogólnie za Chelsea.Jestem raczej za Barcą, ale powiem szczerze, że cieszę się, że to Londyńczycy awansowali.Może pięknie nie zagrali, ale zagrali konsekwentnie i dało to skutki.
                      Jednak teraz już o Torresie. Wczoraj jak wchodził na boisko powiedziałem, że jest cienki jak siki pająka, ale strzeli w tym meczu bramę.Jak widać nie pomyliłem się, ale potwierdza to klasę jego, że pomimo tego, że nie ma formy potrafił strzelić bramkę w arcyważnym momencie.W przeciwieństwie do Messiego!
                      Dzisiaj kolejny półfinał.Zgodnie z zasadą kibica Barcy miałbym być przeciwko Realowi, ale nie jestem.Są w gazie i taki Bayern powinni spokojnie ograć mimo problemów w pierwszym meczu.W końcu ktoś musi ratować honor Hiszpanii w LM.

Komentarz

• Myślę, że Real bez problemu ogra u siebie Bayern chociaż, mogę się mylić, mam nadzieję, że pewność siebie zgubi drużyne Jose i w finale znowu zagra Bayern i oby znowu przegrali.
                        Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• A mi coś podpowiada, że w dzisiejszym meczu może być 3:2 lub 2:1 dla Realu i w tym drugim przypadku awans Bayernu po dogrywce lub karnych (tak postawiłem też w typerze).

Nawet już pomijając fakt, że w europejskich pucharach Bayern częściej eliminował Real, niż odwrotnie (chyba tylko Milan jest równie niewygodnym rywalem dla Realu w historii pucharów, jak Bawarczycy), to nieodparcie przypomina mi się sytuacja z edycji LM 2009/2010, kiedy w ćwierćfinale Bayern wygrał u siebie z MU 2:1, też zdobywając gola w doliczonym czasie gry i większość twierdziła, że to żadna zaliczka oraz skazywała ich na porażkę na Old Trafford (m. in. na tym forum), gdzie w rewanżu MU prowadziło już 3:0, by dostać dwie bramy i odpaść.

Przypominam również, że w 1/8 finału edycji LM 2006/2007 Bayern już wyeliminował Królewskich wygrywając u siebie tylko 2:1 i przegrywając wyjeździe 2:3 (drugi gol dla Bayernu w 88 min.). Tylko, że wówczas pierwszy mecz był w Madrycie.

Dlatego jak czytam niektóre wpisy, jak to Real ma na luzie powieźć Niemców to .... jestem lekko zdziwiony (chyba, że jest to forma zaklinania rzeczywistości/kuszenia losu przez hejterów Realu ). Oby moje złe przeczucie, spotęgowane wczorajszym odpadnięciem faworyta się nie sprawdziło (oczywiście Barcę pożegnałem bez żalu ).

Tak czy siak - HALA MADRID .
                          Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Komentarz

• Tak samo bez problemu miała wygrać Barcelona z Chelsea a wyszło jak wyszło.
                            Jednak wierze, że awansuje Real bo taki sobie już wczesniej wymarzyłem finał a jak bedzie to zweryfikuje boisko, to 2:1 to wydaje się nieduzą zaliczką, ale może się okazać wystarczająca.
                            Na pewno czeka nas ciekawy mecz i niech wygra lepszy

Zamieszczone przez Tom Kruz Zobacz posta
                            Dlatego jak czytam niektóre wpisy, jak to Real ma na luzie powieźć Niemców to .... jestem lekko zdziwiony (chyba, że jest to forma zaklinania rzeczywistości/kuszenia losu przez hejterów Realu )
                            O to,to
                            Ostatnio edytowany przez Loko; [ARG:4 UNDEFINED].
                            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                            Wiedźmin

Komentarz

• Real, pewny siebie i pozytywnie naładowany po Gran Derbi, pewnie rzuci się od początku na Bawarczyków, a to może okazać się wodą na młyn dla szybkich skrzydłowych Bayernu. Z drugiej strony, myśl że podwójna korona jest tak blisko, zmotywuje Królewskich. W każdym razie nie będzie tak, jak niektórzy piszą, że Madrytczycy przejadą się po Bayernie. Spodziewajmy się raczej wyrównanego i zaciętego spotkania.

Komentarz

• Kolejny karny z kapelusza...
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X