Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam nadzieję że Bayern wygra i awansowała do finału bo nie lubię Realu tak jak Barcy, a potem Chelsea zdobywa pucharu LM. Wiem że łatwo nie będzie ale w końcu Chelsea to Spartanie
    Jeśli nie rozumiesz co ja piszę, to znaczy że jestem osobą niesłysząca dlatego mam problem z gramatyki. Legionista

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Że coo ??
      http://www.insomnia.pl/SOG__Co_to_je...!-t206197.html

CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Aaa, czyli że mądrze napisałem - to jeszcze raz ... i wszyscy hitem:

PUUUUCHAAAR JEEST NAAAASZ !!!
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Złota piłka dla Messiego?
          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• A tak bardziej w temacie, to napiszę, że Chelsea awansowała zasłużenie.

I wychodzę z tematu, bo szczęście antybarcelonistów po prostu spływa po monitorze
            Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
            St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Wcale się nie zdziwię jak on tą nagrodę dostanie. Za pół roku dziennikarzyny już nie będą pamiętać kto wygrał mistrzostwo Hiszpanii czy Ligę Mistrzów, a będą pamiętać kręcenie nóżką nad piłką w meczu z przed tygodnia.
              Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                Wcale się nie zdziwię jak on tą nagrodę dostanie. Za pół roku dziennikarzyny już nie będą pamiętać kto wygrał mistrzostwo Hiszpanii czy Ligę Mistrzów, a będą pamiętać kręcenie nóżką nad piłką w meczu z przed tygodnia.
                A za 10 czy 15 lat tacy ludzie jak my nie będą pamiętać kto dostał w 2012 złotą piłkę, za to zwycięzców Ligi Mistrzów wyrecytujemy zawsze obudzeni w środku nocy

Komentarz

• No właśnie sęk w tym że Złote piłki się pamięta, a jak ktoś ma ich więcej niż 2 to już na 100%...

ps. Może ktoś rzeczywiście zadzwoni na jakieś pogotowie bo mija druga godzina a Kowalczyk nie daje znaku życia...
                  Ostatnio edytowany przez Buziek_LG; 13039.
                  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
                    Wcale się nie zdziwię jak on tą nagrodę dostanie. Za pół roku dziennikarzyny już nie będą pamiętać kto wygrał mistrzostwo Hiszpanii czy Ligę Mistrzów, a będą pamiętać kręcenie nóżką nad piłką w meczu z przed tygodnia.
                    Ostatnio nawet tego nie ma, Messi zgasł. Dwa jego błędy "wygrały" tę rywalizację dla Chelsea, w GD to też po jego stracie piłki rozpoczęła się akcja, po której Ronaldo strzelił na 2-1...chyba za to Złotych Piłek nie przyznają....od bohatera do zera.
                    Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• To wróci bo wbrew mojej niechęci do zachwytów nad tym zawodnikiem jest bardzo utalentowany i jeszcze bardziej niż utalentowany wyszkolony. Wahania formy przydarzały się każdemu myślę że na jesień czyli w najważniejszym dla obecnej formy ZP czasie forma wróci.

Komentarz

• Nawet jakby Ronaldo z Realem wygrał LM i La Lige, z Portugalią Euro, zostający przy okazji królem strzelców, to i tak Złotą Piłkę pewnie zgarnie Messi i będzie taki sam skandal jak ze Snajderem. Po prostu gość ma za dużo fanów wśród dziennikarzy i piłkarzy ze wszystkich reprezentacji poniżej 100 miejsca w rankingu FIFA

Komentarz

• Kowal to puchar opija, więc może za tydzień dojdzie do siebie
                          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                            Kowal to puchar opija, więc może za tydzień dojdzie do siebie
                            Pewnie w parku na Bródnie

Komentarz

• Mogę się założyć, że nie opija pucharu, a pije z pucharu

Komentarz

• Zamieszczone przez Fatman Zobacz posta
                                Nawet jakby Ronaldo z Realem wygrał LM i La Lige, z Portugalią Euro, zostający przy okazji królem strzelców, to i tak Złotą Piłkę pewnie zgarnie Messi i będzie taki sam skandal jak ze Snajderem. Po prostu gość ma za dużo fanów wśród dziennikarzy i piłkarzy ze wszystkich reprezentacji poniżej 100 miejsca w rankingu FIFA
                                Gdy LM wygra Real to raczej na 100% trafi (zasłużenie) do Ronaldo. Gorzej jest, jeśli na ZP zasłużył ktoś kto nie ma opinii i wizerunku nadczłowieka ( czyli: 1. Messi 2. Ronaldo), tak jak w 2010 roku Sneijder czy - chyba przede wszystkim- Forlan.

A rozgrywki reprezentacyjne znów nie będą miały żadnego wpływu na wynik.
                                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

Pracuję...
                                X