Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Jeszcze tylko żelusie jutro dostaną od Bayernu i zapowiada się świetny tydzień przed długim weekendem.

Coś czuję, że Kowal dziś długo nie uśnie

Komentarz

• To było piękny mecz. Niesamowte że Chelsea zagrała tylko 10 zawodników i tak pokonała Barcelonę. Bardzo cieszę się bo jestem kibicem Chelsea od 1998 roku
      Jeśli nie rozumiesz co ja piszę, to znaczy że jestem osobą niesłysząca dlatego mam problem z gramatyki. Legionista

Komentarz

• Wiedziałem, wiedziałem, że awansują.
        Tyle było przeciwności, najpierw 2:0 w plecy, w między czasie czerwień dla kapitana Terrego, gol na 2:1, niesłuszny karny niewykorzystany obleganie przez 90 mniut przez Barcelone i gol 90 minuecie na 2:2
        Futbol jest niesamowity i przepiekny !
        Ostatnio edytowany przez Loko; [ARG:4 UNDEFINED].
        "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
        Wiedźmin

Komentarz

• pewna era Barcelony dobiegła na pewno dziś końca... 3 letnie pasmo sukcesów i stop. W kolejce czekają następni do sławy... taka jest, była i zawsze będzie piłka nożna
          Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Juz widzę te lamety i napiny dzieci na fb...

Nie powiem, piękny dzien

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko22 Zobacz posta
              Wiedziałem, wiedziałem, że awansują.
              Tyle było przeciwności, najpierw 2:0 w plecy, w między czasie czerwień dla kapitana Terrego, gol na 2:1, obleganie przez 90 mniut przez Barcelone i gol 90 minuecie na 2:2
              Futbol jest niesamowity i przepiekny !
              a ktos tu stękał dopiero coś o drukowaniu i przepychaniu barcy.

Komentarz

• CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez _AS_ Zobacz posta
                  a ktos tu stękał dopiero coś o drukowaniu i przepychaniu barcy.
                  A karny ? a kartka dla Terrego ?

Edit: Nevermind, genialne
                  "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                  Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta

Dobre

Przepiękna wisienka na torcie dzisiejszego dnia. Ale jutro tym razem za Hiszpanami. -ebać Bayern. Finał stolic.
                    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Nie no, przecież siły oszczędzali. W niedalekiej przyszłości mają finał Pucharu Króla, a w dalszej perspektywie boje z, być może, nami w Lidze Mistrzów. Żeby w 10 Barsie na Nou Camp 2 bramki strzelić, to naprawdę wyczyn. Brawo Chelsea

Komentarz

• nevermind tak to własnie dziś wyglądało ale cieszy mnie to bardzo, brawo CHELSEA !!!

Torres to sam siebie zaskoczył dziś tą akcją na koniec

Komentarz

• fala samobójstw w polskich gimnazjach
                          Zwyciężąją tylko tacy, którzy nie tracą wiary.

Komentarz

• Po tym co dzisiaj pokazali, na prawdę życzę Chelsea wygrania LM. Pokazali dziś to, co najbardziej cenię w drużynach - jaja i determinację. Nie zasrali się na Camp Nou, nie zesrali się nawet po kartce dla Terry'ego. Grali swoje do samego końca i zasłużenie pogonili FCB. Mieli też sporo szczęścia, ale ... szczęście sprzyja lepszym.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zamieszczone przez Kasztan Zobacz posta
                              fala samobójstw w polskich gimnazjach
                              ku-rwaa padłem
                              Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Jutro też remis, może też 2:2? Chociaż po dzisiejszym meczu wolę finał Chelsea - Real.

BTW: sędzia powinien dać drugą żółtą za umyślne zagranie ręką.
                                Lecz przez te 10 minut zapomnieli na czym polega godność klubu , który chce mienić się mianem głównego wroga Legii w Polsce. Grajki bez honoru.

Komentarz

Pracuję...
                                X