Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fabiański dobry mecz dużo pewnych wyjśc przed pole i pewne interwencje ogółem Na boisku spokojne 3-0 można świętować półfinał
    ! ZS & L !

Komentarz

• Kolejny mecz w TVP, w którym głos komentatora, minimalnie szybciej dociera niż obraz (przynajmniej w pierwszej połowie tak było, teraz szpece już chyba coś "naprawiły"). Przy sytuacjach podbramkowych i strzałach z dystansu strasznie irytujące. Od dawna tak pokazują większość meczów, szczególnie te pucharowe. W pamięci utkwiło mi spotkanie Barca-Wisła (4:0), gdzie było chyba ze 2-sekundowe wyprzedzenie. No chyba, ze to ja mam coś z telewizornia nie tak, bo ciężko uwierzyć w to, ze w publicznej pracują aż takie głąby, które od jakiegoś roku, praktycznie w każdym meczu, popełniają ten sam błąd. Nie jest to chyba jednak wina mojego odbiornika, bo w innych stacjach czegoś takiego nie zauważyłem.
      Sorry, ze nie na temat, ale tak mnie jakoś naszło.
      P.S. W drugiej połowie jednak już na pewno wszystko tak jak być powinno, ale głowę dam sobie uciąć, ze w pierwszej polowce dźwięk dochodził minimalnie szybciej

Komentarz

• prawda! Ale jednak Szpaku na mikrofonie - to jest to!

Komentarz

• dokładnie
          Szpaku to Szpaku
          o finał będzie ciężko bo Arsenal się ostatnio przebudził lecz...
          niezmiennie i konsekwentnie

glory glory Man United
          Ostatnio edytowany przez anakin(L); 9112.
          GRCHW

Komentarz

• Zamieszczone przez Krzysiek Zobacz posta
            Mecz KA-PI-TAL-NY! Ciężko będzie komukolwiek w tej edycji LM przebić ten pojedynek. Tak jak zostało już napisane, można się pokusić o stwierdzenie, iż był to mecz roku.
            Raczej mecz blędów. Chelsea wyszla malo skoncentrowana i pewna siebie, po przerwie stzrelila cztery bramki, uwazam ze wpelni kontrolowali obraz gry.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• no i w półfinałach 3 drużyny z Premiership + Barca. Chociaż jeśli półfinał między angielskimi zespołami będzie wyglądał tak jak Liverpool - Chelsea, to czemu nie?

Komentarz

• Powtórka z tamtego roku będzie. W finale MU i Chelsea

Komentarz

• Z taka obrona dziurawa, Chelsea nie ma co marzyc o grze w finale LM, w dwoch ostatnich meczach u siebei stracila 7 bramek, a w obecnej chwili atak Barcelony jest najlepszy ze wszystkich druzyn walczacych jeszcze w LM. Eto'o, Messi i Henry w sumie stzrelili do tej pory w samej lidze hiszpanskiej przeszlo 50 bramek.
                  Ostatnio edytowany przez Szawar; 982.
                  04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• We wtorkowym meczu Chelsea bez Terrego, z Boltonem grał ale błędy raczej popełniał Cech a nie obrona.

Barca 2 sezony temu też jechała wszystkich, a z Liverpoolem odpadła.
                    Ostatnio edytowany przez gonzo(L); 9298.

Komentarz

• Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie takim trochę "cichym" bohaterem Man U jest Roooooney. Nie wiem z czego to wynika, ale jakoś nie imponują mi błyskotliwe akcje, piękne podania, bramki z 35 metrów. Ale jak widze Rooooo który traci piłkę pod bramką rywali, po czym sam wrca pod własne pole karne aby odzyskac piłkę i zaran na pełnej prostytucie biegnie spowrotem pod pole karne rywali, to nie znajduję słów uznania. I tak przez 90 minut!!

On jest pierwszym napastnikiem i ostatnim obrońcą jednoczęsnie. Zapierdala od linii do linii i nie ma że boli, że zmęczony, że coś dolega. Wczoraj od 80 minuty wszyscy w ManU oddychali rekawami, w zasadzie tylko on biegał po całym boisku.

Jak dla mnie własnie Rooney robi różnicę. Nie Ronaldo.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                        Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie takim trochę "cichym" bohaterem Man U jest Roooooney. Nie wiem z czego to wynika, ale jakoś nie imponują mi błyskotliwe akcje, piękne podania, bramki z 35 metrów. Ale jak widze Rooooo który traci piłkę pod bramką rywali, po czym sam wrca pod własne pole karne aby odzyskac piłkę i zaran na pełnej prostytucie biegnie spowrotem pod pole karne rywali, to nie znajduję słów uznania. I tak przez 90 minut!!

On jest pierwszym napastnikiem i ostatnim obrońcą jednoczęsnie. Zapierdala od linii do linii i nie ma że boli, że zmęczony, że coś dolega. Wczoraj od 80 minuty wszyscy w ManU oddychali rekawami, w zasadzie tylko on biegał po całym boisku.

Jak dla mnie własnie Rooney robi różnicę. Nie Ronaldo.
                        Bo to Rooney jest idolem angielskich chlopcow-nie Ronaldo. Ogolnie w Anglii Rooney jest gloryfikowany,Ronaldo chyba ma wiecej fanow w innych panstwach niz Anglia.
                        Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut...?

Komentarz

• to nie jest pierwszy mecz który Wazza gra w ten sposób. Podobnie było w meczu z Interem choć tam nieco inaczej układało się samo spotkanie. W Premiership zresztą też tak walczy
                          Poczatkowo wszyscy pukali się w czoło widząc kwotę jaką za niego zapłacono. Zwrócił się ze 3 razy.
                          Zresztą w przypadku ustawienia zawodników Ferguson lubi zaskakiwać a niemal każdy gracz na wydawałoby się innej pozycji radzi sobie zupełnie dobrze.
                          Siła United tkwi własnie w świetnej wymienności pozycji na placu. Także w charakterze samch piłkarzy, którzy i pod tym względem są długo obserwowani.
                          W zeszłym roku na Camp Nou na prawej obronie grał Hargreaves i tez mimo zaskoczenia poradził sobie co najmniej przyzwoicie.
                          Ostatnio edytowany przez anakin(L); 9112.
                          GRCHW

Komentarz

• Ktoś wie na jakich nie polskich kanalach leci Barca-Chelsea??

Komentarz

• No i z deczka rozczarowany po meczu Barcelony z Chelsea... Barca jakoś tak bez wyrazu, za wolno rozgrywała akcje,ale z 2 strony Chelsea zamurowana na 30-40 metrze z obroną Częstochowy i Drogbą na szpicy który miał jedną piłkę meczową zresztą spartoloną... W sumie spodziewałem się tego, że Chelsea nie pójdzie na wymianę ciosów z Barcą bo przegrałaby z kretesem ale myślałem, że bedzie chociaż grać w piłkę... Mam nadzieje, że w Londynie Barca okaże się lepsza bo Chelsea pokazała dziś antyfutbol i nie chciałbym oglądać ich w finale... Komentarz z N : a zarazem za teksty o Pani Tosi z poczty i męczybule czy jakoś tak.
                              Ostatnio edytowany przez Bootleg; 7875.
                              Always look on the bright side of life!

Komentarz

• "Pani Tosia z poczty jedna reka je truskawki a druga stempluje"
                                Ten komentarz na ence to jest jakas tragedia. Juz wolalbym slyszec Szpaka, on przynajmniej tworzy odrobine emocji a tu Kalinowski z tym drugim pol meczu opowiadaja jakies historie z wikipedii i o pani Tosi z poczty, zenada.
                                Sam mecz strasznie nudny, w koncowce Barcelona miala swietne okazje, cale szczescie, ze nie wpadlo. Oby jutro byl o ciekawsze spotkanie, bo to dzisiejsze prawie przyprawilo mnie o sen.
                                Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

Pracuję...
                                X