Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mjs Zobacz posta
    już tak nie przesadzajcie, że położyli lachę. Oprócz tego mega drewnianego macedończyka, który gra tylko dlatego, że kontuzjowany jest Kompany reszta obrony to podstawowi gracze. W pomocy brakuje tylko Nasriego, no i Barry'ego który jest kontuzjowany reszta to zawodnicy normalnie wystepujący w podstawowym składzie w meczach ligowych.
    To, ze graja podstawowym skladem nic nie znaczy. Brakuje im sporo do zaangazowania z meczów ligowych. Zupełnie inne nastawienie beda miec przy najblizszej potyczce z Chelsea.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
      To, ze graja podstawowym skladem nic nie znaczy. Brakuje im sporo do zaangazowania z meczów ligowych. Zupełnie inne nastawienie beda miec przy najblizszej potyczce z Chelsea.
      Tak czy inaczej to zawodowcy, którzy powinni każdy mecz grać na 100%. Praktyka jest jaka jest, ale nie ma po co deprecjonować niezłej postawy tak Sportingu, jak naszych kopaczy w pojedynkach z Portugalcami.

Tak narzekają niektórzy na LE, a mi się bardziej ta liga podoba od LM, w której od 10 lat w kółko grają te same zespoły. W tym roku po raz pierwszy od dawna w LM powiało troszeczkę świeżością, ale to raczej przypadek, niż stała tendencja.

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• $ity chyba awansuje. 10 minut do konca i jednej bramki brakuje.
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• 3-2

zdążą?
          Ostatnio edytowany przez padre; 35090.
          Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Grają do końca

Komentarz

• Zamieszczone przez LiTAK Zobacz posta
              Tak czy inaczej to zawodowcy, którzy powinni każdy mecz grać na 100%. Praktyka jest jaka jest, ale nie ma po co deprecjonować niezłej postawy tak Sportingu, jak naszych kopaczy w pojedynkach z Portugalcami.
              Oczywiscie, Sporting zagrał nieźle w pierwszej połowie. Ale jak pokazuje druga połowa, albo Sporting opadł z sił, albo Manchester gra w koncu swoje.
              04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Hjubi Zobacz posta
                Grają do końca
                ale chłosta ! inaczej nie można tego nazwać !
                SUPERBIA ET GLORIA - LEGIA VARSOVIA

Komentarz

• Zrobiło się bardzo ciekawie tam..

czy widok padających na cyce piłkarzy Sportingu nie wygląda dość znajomo?
                  Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• Zamieszczone przez LiTAK Zobacz posta
                    Tak narzekają niektórzy na LE, a mi się bardziej ta liga podoba od LM, w której od 10 lat w kółko grają te same zespoły. W tym roku po raz pierwszy od dawna w LM powiało troszeczkę świeżością, ale to raczej przypadek, niż stała tendencja.
                    Wiadomo, że przed telewizorem fajnie jest sobie pooglądać inne drużyny niż na okrągło Barcę, Real, Milan, MU, Chelsea czy Bayern ale w większości spotkań LE trybuny świecą pustkami i jest to dość smutny widok. Wystarczy spojrzeć na nasz mecz chociażby w Eindhoven czy nawet Bukareszcie. LE jest jednak słabym produktem, który się nie sprzedaje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                      pewnie że inne bo Chelsea nie zlekceważą

Komentarz

• Ostatnia akcja Manchesteru
                        Nie ustanę w walce, wciąż jestem sobą
                        Wierzę w prawdę, honor i serbskie Kosowo.

Komentarz

• o kurva. ale meczyk

Hart w 90 minucie

Rui Patricio im wybronił.
                          Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Hart .... ja pierdo.... milimetry byłoby fajnie jakby w 94' bramkarz zdobył gola na awans

Komentarz

• Ale jaja, już ta piłkę widziałem w bramce Sportingu, mógł być bramkarz bohaterem City
                              Dobry mecz, I Chelsea jako jedyna bedzie broniłą honoru piki Angielskiej
                              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                              Wiedźmin

Komentarz

• Nie ogarniam tych skur** z Lizbony farciarze że ja nie mogę. Ich nawet tam nie powinno być...

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

Pracuję...
                                X