Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
    z Włoch tylko Juve ! Brawo Chelsea, honor Premiership uratowany ! Brawo. Szkoda Arsenalu bo byłby to istny nokaut Serie A przez Premiership.
    Szkoda Napoli bo byłby to istny nokaut Premiership przez Serie A.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
      z Włoch tylko Juve ! Brawo Chelsea, honor Premiership uratowany ! Brawo. Szkoda Arsenalu bo byłby to istny nokaut Serie A przez Premiership.
      Juve = 100% racji, ale co do reszty się nie zgadzamy

Napoli dla mnie zdecydowanie lepszą drużyną i to oni zasłużyli na awans, a nie słabiutkie Chelsea.Podoba mi się ich styl i na dobrą sprawę w pierwszej połowie mogli strzelić 2-3 bramki.Przede wszystkim Napoli stworzyło by ciekawszą parę w kolejnej rundzie.

Ja do angolów nic nie mam po za Chelsea właśnie.Nie lubię ich jak cholera i to jest drugi powód dla którego powinni odpaść.

Komentarz

• a ja tam jestem zadowolony z awansu Chelsea
        Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• Znamy już zespoły 1/4finału LM. Fajnie bo spośród nich jest tylko kilka obecnie topowych zespołów. Real, Barca, Chelsea i może jeszcze Bayern.

Komentarz

• Zamieszczone przez SzydeL Zobacz posta
            Juve = 100% racji, ale co do reszty się nie zgadzamy

Napoli dla mnie zdecydowanie lepszą drużyną i to oni zasłużyli na awans, a nie słabiutkie Chelsea.Podoba mi się ich styl i na dobrą sprawę w pierwszej połowie mogli strzelić 2-3 bramki.Przede wszystkim Napoli stworzyło by ciekawszą parę w kolejnej rundzie.

Ja do angolów nic nie mam po za Chelsea właśnie.Nie lubię ich jak cholera i to jest drugi powód dla którego powinni odpaść.
            Lepsze Napoli to było w pierwszym meczu u siebie, na SB miało tylko momenty dobrej gry. Nie wiem jak mozna być zdecydowanie lepszym i przegrać 4;1 ?
            Dziwna logika...
            Awansowała drużyna bardziej doświadczona, lepsza w dwumeczu, i co najważniejsze skuteczniejsza. Bo Napoli w pierwszych 15 minutach owinno prowadzić już ze 2;0.
            Cóż jak to się mówi szczęście sprzyja lepszym. Widać jednak, że chłopaki mają wielkie Niebieskie Serce do gry szczególnie fajnie było to widać bo golu Terrego albo Ivanovica
            Taką chce zobaczyć Naszą Legie w piątek, walczącą i ambitną i też może być taki wynik jak na SB.
            4;1 dla Nas
            "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
            Wiedźmin

Komentarz

• Zamieszczone przez A_S_1984 Zobacz posta
              a ja tam jestem zadowolony z awansu Chelsea
              co by ta Anglia zrobiła bez tej Chelsea
              To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć!

Komentarz

• Chelsea jak Barcelona: http://futbolowejaja.pl/zobacz,427,P...Busquetsa.html

Świetny początek AZ Alkmaar - w 3. minucie karny i czerwona kartka, Udinese prowadzi 1:0

Ferguson chyba odpuścił LE, sądząc, że wyszli z 1 napastnikiem, z Cleverley w pomocy.
                „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• I się MU doigrało , Llorente pakuje piłkę na 1:0 dla Bilbao .

Komentarz

• 1-0 Llorente

a powinno być już 2, Manchester gra taką kupę, że koniec świata.
                    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Nie chcę wyrokować przed końcem spotkania Atletic - United, ale po 120 minutach tego dwumeczu można odnieść wrażenie, że beznadziejna gra Manchesteru nie wynika z faktu, że olewają rozgrywki Europa League. Nikt mi tego nie wmówi. Oni są po po prostu dramatycznie słabi. To już było widać w Lidze Mistrzów, bo grupę mieli de facto jedną z najłatwiejszych z możliwych. Co się stało z Bazyleą, która awansowała z tejże grupy ich kosztem, wszyscy wczoraj widzieli. Ktoś powie, że wyszli z założenia, iż wygrają ją z palcem w nosie - być może, ale już raz mieli taką wpadkę, grając w 05/06 z Villareal, Benficą i Lille, czyli nie tak dawno, więc jeśli nie potrafią wyciągnąć wniosków, to już problem ich i Fergusona.
                      Ostatnio edytowany przez 6xir; 51949.

Komentarz

• posypią się kupony na bukmacherce bo pewnie sporo osób na United postawiło a narazie grają taką padake że hej

Komentarz

• Kiedy jest losowanie LM i LE? Jutro?

Komentarz

• Losowania ćwierćfinałów i półfinałów 16 marca
                            Opublikowany: poniedziałek 5 marca 2012, 16.00CET
                            Losowanie fazy ćwierćfinałowej i półfinałowej Ligi Mistrzów UEFA oraz Ligi Europejskiej UEFA odbędzie się w piątek 16 marca w siedzibie głównej UEFA.
                            żródło: pl.uefa.com

Komentarz

• Żeby tylko City przeszło Sporting i będzie ok

Komentarz

• Też na to licze ale ostatnio w lidze City zagrało lipe i przgrało. Mam nadzieje że dzisiaj na własnym obiekcie przejadą po SL jak po burej suce

Komentarz

Pracuję...
                                X