Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ciekawy mecz w Londynie, początkowo Napoli miało swoje sytuację. Ale to Chelsea wyprowadziła jako pierwsza skuteczny cios, doskonałe dośrodkowanie Ramiresa i bramka Drogby. Szykuje się bardzo ciekawa druga połowa.

Ulatowski w roli komentatora
    Ostatnio edytowany przez Maciek; 28025.
    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• dobrego bramkarza ma CSKA. Przy każdym strzale zamyka oczy, a przy prawie każdym odwraca głowę

Napoli strzeliło na 1-2... czyżby adieu czelsi ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
        Napoli strzeliło na 1-2... czyżby adieu czelsi ?
        Lampard z karnego strzela na 3:1, remis w dwumeczu. Zanosi się na pasjonujące, ostatnie 15 minut, a może i dogrywkę bo Napoli też może przycisnąć.
        Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Kwintesencja wygranej debilizmu nad poważną piłką. Nie liczy się ciekawy i dramatyczny mecz tylko fetowanie Kaki. Najpierw dali Barcelonę mimo, że pierwszy mecz wygrali na wyjeździe 3-1 i skończyło się to 'świetnym' 7-1. Zapewne fetujący i 'wielcy fani futbolu' byli ukontentowani. Teraz dają Real, który zapewne zrobi to samo z CSKA.

W przypadku Barcelony oddali APOEL - LYON. Dzisiaj odpuścili świetne Chelsea - Napoli kosztem jakiegoś jak to mówi Mort homoseksualnego (czy metroseksualnego) pykania Realu.

No, przecież to jest żenada. Pomyśleć, że kiedyś się cały dzień czekało na jakieś tam mecze w LM o 20.45 na przełomie wieków.

P.S. Mam nadzieje, że wygra Chelsea. Ostatni raz Anglicy nie mieli nikogo w 1/4 finału LM, gdy wywalił ich pewien polski klub
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• I to jest meczyk Akcja za akcją, bramki za bramkami, wślizg za wślizgiem. Czekam na dogrywkę i karne

Ps. Fetowanie Kaki w koszulce Lakersów
            "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
            hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• a nSport się migiem ogarnęło i po zakończeniu meczu w Madrycie przesiadka do Londynu na dogrywkę

Komentarz

• 4-1 dla Chelsea..
                Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• kvrwa je.bane angole

liczyłem, że włoskie ekipy dojdą w tych rozgrywkach jak najdalej

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                    a nSport się migiem ogarnęło i po zakończeniu meczu w Madrycie przesiadka do Londynu na dogrywkę
                    Leciało cały czas na npremium, u mnie kanał 50. Oni jakoś dziwnie te kanały poprzestawiali, kiedyś był większy porządek.
                    To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• No i w Chelsea powtarza się sezon, kiedy na czele stał figurant Grant, a szatnią rządziła drużyna i skończyło się to finałem LM...teraz jest Di Mateo, a zespół przeszedł dwutygodniową metamorfozę.
                      Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                        No i w Chelsea powtarza się sezon, kiedy na czele stał figurant Grant, a szatnią rządziła drużyna i skończyło się to finałem LM...teraz jest Di Mateo, a zespół przeszedł dwutygodniową metamorfozę.

nie przesądzałbym z miejsca o jego figuranctwie, ale coś w tym jest... ta wtedy jak i teraz w szatni mają wystarczającą ilość autorytetów - taka drużyna samograj trochę..
                        Ultrawersytet Warszawski

Komentarz

• Zamieszczone przez Juventino Zobacz posta
                          kvrwa je.bane angole

liczyłem, że włoskie ekipy dojdą w tych rozgrywkach jak najdalej
                          z Włoch tylko Juve ! Brawo Chelsea, honor Premiership uratowany ! Brawo. Szkoda Arsenalu bo byłby to istny nokaut Serie A przez Premiership.
                          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                            z Włoch tylko Juve ! Brawo Chelsea, honor Premiership uratowany ! Brawo. Szkoda Arsenalu bo byłby to istny nokaut Serie A przez Premiership.
                            Zgadza się, ale jak mam wybierać między interem i napoli, a arsenalem i chelsea to wybieram włoskie ekipy. Nienawiść do angoli bierze w tym momencie górę

Komentarz

• Ja mialem 124 zawały podczas tego meczu, Chelsea od 97 roku w moim sercu.
                              Najlepszy mecz w tym sezonie w ich wykonaniu. Chciałbym zobaczyć oficjalnie Terrego jako grającego trenera bo koleś jest po prostu genialny. Gość wchodzi po kontuzji, strzela gola jest jednym z najlepszych na boisku, czyści, zamiata, krzyczy to jest prawdziwy Kapitan przez Wielkie K.
                              Przypomina mi on sławnego Roya Keana z ManU.

Piekny wieczór dla fanów The Blues !
                              "Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych"
                              Wiedźmin

Komentarz

• Bravo CHELSEA !!! niemożliwe stało się możliwe dobrze że człowiek kielonka wypił w knajpie bo kontry Napoli to serce aż stawało

Komentarz

Pracuję...
                                X