Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
    bloniaq ma rację
    Tu raczej chodziło o to, że Z. celowo postawił orzechy przeciwko dolcom
    Chamstwo i Arogancja.

Komentarz

• Mam generalnie Lige Mistrzów w nosie. Nie moje klimaty. Tegoroczną educje olewam szczególnie. Meczy praktycznie nie ogladam. Obchodzi mnie tylko jedno- jak najwieksze sukcesy APOELU. Kibicuje im z paru względów. Drużyna o budżecie porównywalnym z budzetami niektórych polskich klubów rozwala kolejnych milionerów z Europy. Na trybunach fanatycy z krwi i kości, stadion żyje przez cały mecz. Są jakimś takim reprezentantem tego wszystkiego, co nazywamy Against Modern Football. I dlatego życze im wygranej w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, utarcia nosa jeszcze nie jednej drużynie, co moim zdaniem wcale nie jest wykluczone.
      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Sporting puta pokonał City

Komentarz

• Zamieszczone przez Hjubi Zobacz posta
          Sporting puta pokonał City
          Spokojno, w Anglii czeka ich raczej tęgie lanie. Chyba, ze City ma zupełnie w nosie LE, czego do końca wykluczyć nie można.
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
            Mam generalnie Lige Mistrzów w nosie. Nie moje klimaty. Tegoroczną educje olewam szczególnie. Meczy praktycznie nie ogladam. Obchodzi mnie tylko jedno- jak najwieksze sukcesy APOELU. Kibicuje im z paru względów. Drużyna o budżecie porównywalnym z budzetami niektórych polskich klubów rozwala kolejnych milionerów z Europy. Na trybunach fanatycy z krwi i kości, stadion żyje przez cały mecz. Są jakimś takim reprezentantem tego wszystkiego, co nazywamy Against Modern Football. I dlatego życze im wygranej w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, utarcia nosa jeszcze nie jednej drużynie, co moim zdaniem wcale nie jest wykluczone.
            Z tego też powodu mocno ściskam kciuki za Bilbao. 28 czarterów musi robić wrażenie

Nie sądzę, żeby City miało wyjebane na LE, oni nic nie osiągnęli, no i po skrócie wnioskuję, że trochę zabrakło im szczęścia w meczu w Lizbonie.
            „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
            Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
            Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
            Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• Nie można mieć wywalone na dane rozgrywki i wystawiać najmocniejszy skład mając z 50 zawodników do dyspozycji.Po prostu na szczęście sama kasa nie gra,a pozatym to zespoły z Anglii nie są jakieś wybitnie wyjątkowe i przed całą resztą tylko dlatego,że liga jest max rozreklamowana,przebogata itd

Komentarz

• Bayern pozazdrościł chyba Barcelonie lania jakie w zeszłym tygodniu sprawiła Bayerowi, albo chcą pokazać, że ''Niemcy'' jednak potrafią. Mamy 70' minutę meczu Bayern - Basel, a Bawarczycy MASAKRUJĄ gości już 6:0 i chcą kolejnych bramek. Ciekawi mnie, czy to Bayern jest w tak dobrej formie czy Bazylea jest w takiej fatalnej. Jeżeli to pierwsze, to Bayern może być poważnym kandydatem do zwycięstwa w LM (o ile oczywiście poprawi grę na wyjazdach), a na pewno będzie niewygodnym przeciwnikiem nawet dla Realu czy Barcelony.

Ogląda ktoś Inter - Olympique Marsylia? Wynik sugeruje że spotkanie jakieś wybitne nie jest...

E: O cholewa, nawet nie zauważyłem . Strzeli jeszcze jedną i Messi z tytułu jedynego gracza który strzelił 5 bramek w jednym meczu Ligi Mistrzów, cieszył się będzie raptem tydzień.
                Ostatnio edytowany przez Paw(L)ak; [ARG:4 UNDEFINED].
                Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                  Bayern pozazdrościł chyba Barcelonie lania jakie w zeszłym tygodniu sprawiła Bayerowi, albo chcą pokazać, że ''Niemcy'' jednak potrafią. Mamy 70' minutę meczu Bayern - Basel, a Bawarczycy MASAKRUJĄ gości już 6:0 i chcą kolejnych bramek. Ciekawi mnie, czy to Bayern jest w tak dobrej formie czy Bazylea jest w takiej fatalnej. Jeżeli to pierwsze, to Bayern może być poważnym kandydatem do zwycięstwa w LM (o ile oczywiście poprawi grę na wyjazdach), a na pewno będzie niewygodnym przeciwnikiem nawet dla Realu czy Barcelony.

Ogląda ktoś Inter - Olympique Marsylia? Wynik sugeruje że spotkanie jakieś wybitne nie jest...
                  Jeszcze trzeba dodać że 3,4,5 i 6 strzelił Mario Gomez

Komentarz

• chciałbym nieśmiało przypomnieć że Bayern rozwalił chyba 5-0 i 7-1 Sporting, a potem dostał 4-0 od Barcelony więc strzelanina z Bazyleą wiosny nie czyni
                    I oby historia się powtórzyła i szwaby dostały oklep

Komentarz

• no i 7-0 już...no w Bundeslidze 7-1 teraz to i jeszcze końca nie ma, chyba sie obudzili ze snu ziomowego bo grali taka padake jeszcze całkiem niedawno że hej

Komentarz

• Inter
                        Ranieri to pała i mógłby trafić do dziewuch to by ich z ligi spuścił

Komentarz

• Mecz w Mediolanie faktycznie nie był za dobry. Końcówka trochę zrekompensowała brak emocji aczkolwiek chętnie bym zobaczył ten mecz trwający jeszcze te 5-10 minut.
                          Ostatnio edytowany przez Majkisek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Człowiek przełącza się na Inter - Olympique by obejrzeć dogrywkę, a tu Marsylczycy wsadzają bramkę z niczego i wywalają Inter z LM . Za pewne Ranieri po tym meczu wyleci z klubu, a szkoda bo ładnie ich ciągnął w dół tabeli .

Końcowe 5 minut ponoć bardziej interesujące niż cały mecz, prawda to?
                            Faszysta i kibol

''Oto dziś dzień krwi i chwały...''

Komentarz

• Zamieszczone przez Paw(L)ak Zobacz posta
                              Człowiek przełącza się na Inter - Olympique by obejrzeć dogrywkę, a tu Marsylczycy wsadzają bramkę z niczego i wywalają Inter z LM . Za pewne Ranieri po tym meczu wyleci z klubu, a szkoda bo ładnie ich ciągnął w dół tabeli .

Końcowe 5 minut ponoć bardziej interesujące niż cały mecz, prawda to?
                              Oglądałem ostatnie 20min i załapałem się na najlepsze

Inter wraca do dawnego poziomu (frajerstwo w czystej postaci) Ranieri już na 100% na wylocie, ciekawe kto go zastąpi

Komentarz

• Basel po 1:0 calkiem sobie dawal rade, dobre zagrania, tylko bramki brakowalo. Bawarczycy zlamali im kark chyba z bramkami 2 i 3 do zera.

Komentarz

Pracuję...
                                X