Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie było jeszcze losowania, będzie po wszystkich meczach 1/8
    "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• To wcale nie jest powiedziane, że odpadną w 1/4. Mogą trafić na Benficę czy Marsylię i spokojnie powalczyć o 1/2.

Komentarz

• Jak widac i slaby Sporting moze straszyc wielki Man. City

Komentarz

• nie wierze ze Sporting wygrywa...

Komentarz

• Mecz meczowi nierówny. To, że dzisiaj jak na razie prowadzą nie zmienia faktu, że w dwumeczu z nami byli dramatycznie słabi i z Warszawy powinniśmy ich byli odesłać przynajmniej z dwukrotnie większym bagażem goli. Można oczywiście powiedzieć, że grali na tyle, na ile pozwalała im Legia, ale chyba każdy zdaje sobie sprawę, że to tylko część prawdy . Nie oznacza to też, że my nawiązalibyśmy równorzędną walkę z City, chociaż ciężko ocenić, na ile ich zawodnicy podchodzą do tej całej LE na serio. Można tylko gdybać. Na moje lepiej, że odpadliśmy w tym momencie, w którym odpadliśmy - jakoś śmiem wątpić, by nasi kopacze koncentrowali się na lidze, mając w perspektywie mecz z taką firmą... Tylko punktów rankingowych szkoda, bo może ich bardzo brakować w przyszłym sezonie w kluczowych rundach eliminacji rozgrywek europejskich...

Komentarz

• Zamieszczone przez Nugh Zobacz posta
              nie wierze ze Sporting wygrywa...
              Nie wierzę, że uchowałeś się jeszcze na tym forum.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez 6xir Zobacz posta
                Mecz meczowi nierówny. To, że dzisiaj jak na razie prowadzą nie zmienia faktu, że w dwumeczu z nami byli dramatycznie słabi i z Warszawy powinniśmy ich byli odesłać przynajmniej z dwukrotnie większym bagażem goli. Można oczywiście powiedzieć, że grali na tyle, na ile pozwalała im Legia, ale chyba każdy zdaje sobie sprawę, że to tylko część prawdy . Nie oznacza to też, że my nawiązalibyśmy równorzędną walkę z City, chociaż ciężko ocenić, na ile ich zawodnicy podchodzą do tej całej LE na serio. Można tylko gdybać. Na moje lepiej, że odpadliśmy w tym momencie, w którym odpadliśmy - jakoś śmiem wątpić, by nasi kopacze koncentrowali się na lidze, mając w perspektywie mecz z taką firmą... Tylko punktów rankingowych szkoda, bo może ich bardzo brakować w przyszłym sezonie w kluczowych rundach eliminacji rozgrywek europejskich...
                Nie nawiazywalem do naszych meczow ze Sportingiem.
                Chodzilo mi o to, ze Sporting jest slaby patrzac nawet na lige, gdzie przegrywa ze sredniakami, zas Man City jest liderem Premier League..
                Chyba, ze Sporting nastawil sie juz tylko na LE albo po prostu potrafia przygotowac sie na mecze z duzo lepszymi przeciwnikami..
                Co nie zmienia faktu, ze w rewanzu pewnie polegna...

Komentarz

• Sporting nabrał formy po nas i wygrał tak samo jak z nami 1;0 ciekawy rewanz będzie
                  Mieszkam w Polsce
                  Mieszkam w Polsce
                  Mieszkam tu, tu, tu, tu

Komentarz

• Spodziewałem się że Man City przejedzie po Sportingu a tu taki wynik Co prawda jest otwarty i w Manchesterze mogą spokojnie to jeszcze naprawić ale zobaczymy. Szkoda, że nie przeszliśmy SL bo teraz mogłoby być ciekawie

Komentarz

• Zamieszczone przez Brylancik Zobacz posta
                      Spodziewałem się że Man City przejedzie po Sportingu a tu taki wynik
                      Bo przejedzie. Nie znam co prawda składu w jakim zagrało City, ale stawiam orzechy przeciwko dolarom, że po tym jak pyknęli na luzie FC Porto i u siebie i na wyjeździe (dużo lepsze od Sportingu) i zobaczyli męczenie buły Sportingu z no name'mi z Legii to pojechali do Lizbony na totalnym luzaku. A u siebie i tak wygrają 3-0 czy 5-0.
                      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Czytałem już masę opinii że Man City ma wywalone na tę LE, a jak na razie cały czas w niej grają...

Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                        ale stawiam orzechy przeciwko dolarom
                        OT: A przypadkiem nie stawia się dolarów przeciwko orzechom? Wtedy Ty więcej tracisz = jestes bardzo pewny swego zdania...
                        Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                        -------------
                        Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• City nie powinno miec najmniejszych problemów w rewanzu. Mecz w Lizbonie stał na niskim poziomie. Sporting zrobił dobry wynik wygrywajac bez straty bramki, ale wg mnie na nie wiele to się zda.

Wyglada na to,ze pucharowa przygoda PSV konczy sie po pierwszym meczu. No i dobry wynik w Manchesterze dla Bilbao.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez bloniaq Zobacz posta
                            OT: A przypadkiem nie stawia się dolarów przeciwko orzechom? Wtedy Ty więcej tracisz = jestes bardzo pewny swego zdania...
                            Aż taki pewny nie jestem
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• bloniaq ma rację
                              raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                              ------------------------
                              Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Athletic gra naprawdę fajnie. Klepią sobie momentami tę piłeczkę że palce lizać. Nie wiem czy to wystarczy na Utd bo mam wrażenie że Hiszpanie klepią czasami tak trochę lekceważąco i nadziewają się na kontry, ale póki co bardzo mi się podobają.
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X