Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
    Czuje, ze Porto pojedzie z ManU jak pare lat temu.
    Zartujesz?

To juz nie te samo Porto i nie ten sam Man Utd. Bedzie gladko bez mydla . Szkoda ze tvp nie pokaze Czerwonych Diablow w tv. Pewnie znow bedzie arcynudny LFC - CFC. W ogole to poczworna korona sie szykuje

Komentarz

• Kurde Man.Utd. ma banalne losowanie az do finału.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• To juz nie te samo Porto i nie ten sam Man Utd. Bedzie gladko bez mydla . Szkoda ze tvp nie pokaze Czerwonych Diablow w tv. Pewnie znow bedzie arcynudny LFC - CFC. W ogole to poczworna korona sie szykuje
        Oczywiscie, ze nie sa to te same druzyny. Ale po grze Porto z Atletico przynajmniej mi sie wydaje, ze ManU wcale nie bedzie mialo latwo. I mam nadzieje, ze ani Barcelona ani ManU do finalu nie dojda.
        Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Ja trzymam kciuki za Porto.

Zawsze jakaś sensacja.

A co do meczu Liverpoolu z Chelsea, to w tym roku rywalizacja może być dużo ciekawsza od poprzednich. W Chelsea nie ma już Mourihno, który preferował grę defensywną, a obecny Liverpool gra dużo bardziej do przodu niż kiedyś.

P.S Mi się nawet piłkarskie szachy miedzu LFC i CFC podobały. Taktyczny majstersztyk.

Komentarz

• Zamieszczone przez BiKTOP Zobacz posta
            Chociaż, w tym sezonie Liverpool gra bardzo dobrze
            Polemizowałbym

Komentarz

• Liverpool potrafi rozjebać na wyjeździe MU, po czy zremisuje lub przegra ze Stoke czy innym WBA. Dla mnie są raczej zespołem nieobliczalnym

Komentarz

• Zamieszczone przez Purzyk Zobacz posta
                Zartujesz?

To juz nie te samo Porto i nie ten sam Man Utd. Bedzie gladko bez mydla . Szkoda ze tvp nie pokaze Czerwonych Diablow w tv. Pewnie znow bedzie arcynudny LFC - CFC. W ogole to poczworna korona sie szykuje
                Jeżeli MU pierwszy mecz zagra we wtorek, to publiczna rzecz jasna- tego meczu nie puści. Ale rewanż odbędzie się w środę, więc raczej obejrzymy go w tvp. Bo mecz Arsenal-Villareal, to nie to samo.

Komentarz

• Barca-Bayern to może być dobry mecz. Katalończycy jak wiadomo, zawsze grają otwartą piłkę. Bawarczycy za bardzo murować się nie umią, więc też pewnie będą grać ofensywanie. Wg mnie będzie to najciekawsza para z największą ilością goli. No i oczywiście Barca wygra całą edycję LM

PS swoją drogą nikt na świecie nie gra tak pięknie jak Duma Katalonii ale jak wiadomo, piekno nie zawsze wygrywa, czasem liczy się wyrafinowana taktyka.

Komentarz

• W parze Barca - Bayern można spodziewać się najładniejszej piłki dla oka. Barca jeżeli zagra na swoim poziomie są nie do ogrania ... takie moje zdanie. Są głównym faworytem.
                    Liverpool z Chelsea ponownie szachy i zapewne zakończy się rozmową na temat geniuszu taktycznego Beniteza. W dwóch innych meczach faworyci jak dla mnie zdecydowani Man Utd i Arsenal.

Półfinały:
                    Man Utd - Arsenal
                    Barca - Liverpool

Kibicuję oczywiście w pierwszej kolejności Arsenalowi, następnie Barcelonie
                    ! ZS & L !

Komentarz

• Fabiański całkiem nieźle zastępuje od 25 minuty kontuzjowanego Almunię.

Za to mecz Manchesteru... Ech szkoda słów

Komentarz

• Co Alves dał ciała to szkoda gadać ... ale i tak Porto na +
                        Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Mowilem, zeby nie skreslac Porto? Wystarczylo zobaczyc jak zagrali z Atletico.
                          Ale bramka Adebayora - http://videos.sapo.pt/fo3qdi27eQdmBDzdfWpb :O
                          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• brawo Porto, liczyłem na jakąś niespodziankę, no i się nie przeliczyłem. Może jednak MU odpadnie
                            "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Mam nadzieje, że Porto i Villareal awansuja i ktoś z nich wygra cała LM nei chce mi sie co roku oglądać jak wygrywa ManU, Barca albo inny Milan
                              Wielka Lechia Naszych marzeń

Komentarz

• Wystarczyłoby napisać jedno słowo : Barcelona

Jestem w ciężkim szoku to co gra ten zespół to jakiś kosmos
                                Juz nie mogę się doczekać zemsty na Chelsea oby tylko przeszli Liverpool
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X