Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Stoper Sportingu Oguchi Onyewu doznał kontuzji więzadła pobocznego piszczelowego prawego kolana i nie zagra w meczu Ligi Europy z Legią Warszawa.

Amerykańskiego obrońcę czeka zabieg chirurgiczny i ośmiotygodniowa przerwa w treningach. W meczu 1/16 finału nie zagra także Fito Rinaudo. 24-letni defensywny pomocnik skręcił lewą kostkę i będzie pauzował 10 dni.
    Nie zagra chyba też Emiliano Insua za kartki? A więc 3 zawodników z podstawowego składu wypadło na mecz Legii .
    Ostatnio edytowany przez Gregor79; 5239.
    Mieszkam w Polsce
    Mieszkam w Polsce
    Mieszkam tu, tu, tu, tu

Komentarz

• Jeden słaby sezon w LM Anglików i już niestety, są gorszą ligą niż Ekstraklasa z Premiership powinien awansować tylko lider i to po eliminacjach do LM bo się tylko ośmieszają
      Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
        Jeden słaby sezon w LM Anglików i już niestety, są gorszą ligą niż Ekstraklasa z Premiership powinien awansować tylko lider i to po eliminacjach do LM bo się tylko ośmieszają
        Prawda jest taka że to już trzeci słabszy sezon Anglików w Europie. W sezonach 06/07, 07/08 czy 08/09 Anglicy byli dominującą nacją, potrafili wpuszczać po 3 ekipy do półfinałów LM. A teraz strasznie osłabli, tak naprawdę od sezonu 09/10 tylko raz Manchester był w finale, a pozostałych ekip nie było widać nawet w 1/2. W tym sezonie też wątpliwe jest żebyśmy oberzeli jakąś drużynę z Anglii w pólfinale, a jeśli tak będzie, to przez ostatnie 3 lata na 12 ekip z półfinałów tylko jedna drużyna będzie z Anglii, więc regres w porównaniu z poprzednimi latami jest ogromny. A w tym sezonie pewnie po raz kolejny Hiszpanie utrą im nosa, bo przy obecnym składzie LM nie chcę mi się wierzyć, żeby po tytuł sięgnął koś inny niż Real bądź Barcelona.
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Ja bym się nie zdziwił jak by wygrał Milan Jasne, że Anglicy grają gorzej niż parę lat wstecz, ale Hiszpanie jak mieli dwie drużyny tak mają dalej, (a każdy chyba pamięta jeszcze nie tak dawno 7 lat gry żenady Realu w LM) Włosi coraz lepiej i chwała za to, choć uważam, że przełomowy w LM będzie kolejny sezon jak wejdzie do LM Juventus. Jednak nie ma co pierdolić nagle, że Anglia jest słaba. City myślę, że w tym sezonie ma zupełnie inne priorytety niż LM, oni nie wygrali mistrzostwa 1968 roku, za to United dało plamy, ale pamiętam rok gdzie również odpadli już w grupie a potem przez parę lat dominowali w LM. Arsenal w tym sezonie jeszcze gorzej niż wcześniej, przez rozsprzedaż tego klubu, a Chelsea ma problem z zatrudnieniem odpowiedniej osoby na stanowisku trenera, jak by nie było również w dalszym ciągu są w przebudowie. Teraz raczej pewna jest trójka na przyszłą edycje LM - United,City,Tottenham i mam nadzieję, że czwartą będzie Chelsea a nie Arsenal i myślę, że znowu ostro poszaleją. W Hiszpanii w dalszym ciągu będzie tylko Real i Barcelona, we Włoszech będzie Juventus i Milan, Napoli pewnie sie rozsprzeda, Cavaniego i Lavezziego już chce sporo klubów Europejskich i wątpię by zostali po tym sezonie w Napoli. Myślę, ze zobaczymy Udinese lub Romę jako trzecią drużynę w LM z Włoskich drużyn.

Zobaczymy, może jednak się mylę i kolejny rok również Anglicy zaliczą do chujowych, ja jednak wiem, że pieniądze w Anglii pompuje się ogromne i uważam, że za rok, dwa lata, wrócą do dominacji w LM.
          Ostatnio edytowany przez Neg; 46570.
          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Pierwsze 20 minut Basel - Bayern cudowne. Bazylea zaliczyła już słupek po nieprawdopodobnej interwencji Neuera i poprzeczkę.

Komentarz

• świetny mecz w Bazylei jak na razie, gdyby ktoś się zastanawiał co oglądać
              Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
              ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
              Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
              Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• I Basel dopiął swego , w 86 minucie zdobywają bramkę na 1:0 .

Komentarz

• Inter
                  A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
                    Inter
                    Inter ma podobną sytuację co Chelsea. Zarówno w lidze jak w LM im nie idzie, mają kryzys. I w obu tych przypadkach za pewne dojdzie do zmiany trenera. Do Interu Pep Guardiola ? Wątpię aby opuścił Barcę.

Legia Warszawa to nasza duma i sława.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                      Zobaczymy, może jednak się mylę i kolejny rok również Anglicy zaliczą do chujowych, ja jednak wiem, że pieniądze w Anglii pompuje się ogromne i uważam, że za rok, dwa lata, wrócą do dominacji w LM.
                      No pewnie że zobaczymy jak będzie, ja jestem dość sceptycznie nastawiony do tej dominacji Anglików, bo w ostatnich latach coś tam się dzieje nie tak. Liverpool dawno poszedł w zapomnienie, Arsenal powinien jednak zwolnić Wengera, który wciąż wierzy że z młodzieży zbuduję ekipę na miarę tej z 2004 roku. Chelsea kiedyś ściągała gwiazdy, a teraz kopaczy pokroju Ramiresa czy Davida Luiza, Torres też im zupełnie nie wypalił i myślę że musieliby wyłożyć sporo kasy żeby odbudować ekipę z dawnych lat. United zapewne wrócą na dobry tor, ale też uważam że zwłaszcza w pomocy jest tam za dużo rzemieślników, którymi nie da się osiągać seryjnych sukcesów. City to dla mnie wielka niewiadoma, z jednej strony może jest coś w tym o czym pisałeś, że w tym roku LM to dla nich drugorzędna sprawa, ale z drugiej strony skoro tak było, to po co rozbijać Porto w dwumeczu LE 6-1, grając mocnym składem i sprawiać sobie dodatkowe mecze? Tottenham jest dość mocny, sam mam nadzieję że namieszają w LM za rok, zobaczymy jak z nimi będzie. A Hiszpanie może i mają tylko 2 drużyny, tylko że te drużyny zrobiły kolosalne postępy i moim zdaniem odjechały wszystkim europejskim ekipom na duży dystans i w dwumeczach inne drużyny mają z nimi maleńkie szanse, zwłaszcza że teraz dzieją się dziwne rzeczy. Anglicy w kryzysie, Bayern też słaby, Inter mizerny. Naprawdę nie widzę w tym sezonie mocnych na Barcelonę i Real, choć chętnie bym się zaskoczył i obejrzał Napoli eliminujące Real czy Barcę.
                      -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                      -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Zamieszczone przez Krawczol Zobacz posta
                        Liverpool dawno poszedł w zapomnienie.

Jest poprostu chwilowy zastój.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta

Jest poprostu chwilowy zastój.
                          Niestety ten zastój już się robi długi
                          To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciek Zobacz posta
                            Niestety ten zastój już się robi długi
                            W niedziele Liverpool wygrywa w krajowym pucharze i gra w europejskich pucharach. A i walczy o eliminacje do LM.
                            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                              W niedziele Liverpool wygrywa w krajowym pucharze i gra w europejskich pucharach. A i walczy o eliminacje do LM.
                              Wypominanie że Liverpool walczy o eliminacje do LM nie jest zbyt pochlebne dla takiego klubu jak LFC. Niestety. Powinni mieć pewną LM co roku.

Komentarz

• 'Walczy' jest dobrym określeniem, bo raczej sukcesu w tej walce im nie wróżę. Są czwarci w kolejce o 4 miejsce(przed nimi jest Newcastle, Chelsea i Arsenal).

Komentarz

Pracuję...
                                X