Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
    Tak oglądałem drugą połowę Wisły kątem oka i jak na grę w 10 to naprawdę wyglądali nieźle.
    pewnie że nieźle. brakowało mi tylko Ilieva, w wyjściowej jedenastce.

Komentarz

• A Sobiech znów strzela dla H 96 ;]
      Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• Zamieszczone przez Buziek_LG Zobacz posta
        A Sobiech znów strzela dla H 96 ;]
        I jeszcze karnego wywalczył .

Komentarz

• http://pl-pilka.bloog.pl/id,33084866...ef1#komentarze
          Mieszkam w Polsce
          Mieszkam w Polsce
          Mieszkam tu, tu, tu, tu

Komentarz

• Zamieszczone przez soltys Zobacz posta
            Iwan do Borka: Co myślisz o parze stoperów na Euro Czekaj - Kamiński.

Odpowiedź Czekaja: głupi faul, czerwona kartka, rzut karny, bramka dla St.Liege, radykalne zmniejszenie szans Wisły na wygranie tego meczu, jak i dwumeczu
            Za prawdę para debeściaków .

Komentarz

• CSKA gra na sztucznej murawie, że tak ładnie się prezentuje?

E: Już wiem, że tak
              Ostatnio edytowany przez Pestek; 46756.

Komentarz

• Łużniki Po tym boisku nasze gwiazdki pokonywały Spartak a teraz tam gra Real Madryt

93' CSKA 1-1 Real M.
                Ostatnio edytowany przez Szejdi; 5981.

Komentarz

• I też gol w ostatniej minucie gry
                  HASTA LA VISTA ANTIFA$CI$TA

Komentarz

• Oho, piłkarze wychodzą na boisko przed meczem Napoli - Chelsea, w tle widać pirotechnikę, a komentatorzy n mówią o "wspaniałej atmosferze". Co za pieprzona hipokryzja. Za granicą to już nie kibole...

Komentarz

• Ależ Cech to obronił

Fajny mecz, szybkie tempo. Kontuzja Boswingwy i ktoś z Napoli biega z rozciętą głową. Trzymam kciuki za Chelsea.

Mata
                      Ostatnio edytowany przez Maks; 56086.

Komentarz

• Bramka totalnie z dupy, chociaż angielskie drużyny po prostu potrafią wykorzystywać takie sytuacje, i trzeba im to oddać. Nie mniej jednak, mam nadzieję, że Napoli powalczy, bo o ile za włoską piłką tym bardziej nie przepadam, to ta drużyna w tegorocznej edycji LM bardzo mi się podoba, i mają potencjał, żeby z Chelsea rywalizować.

Komentarz

• Serie A - Premiership 7-1

No i fajnie, że jedni z nielicznych piromanów w tym towarzystwie mogą przejść dalej
                          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez Slyboots Zobacz posta
                            Serie A - Premiership 7-1

No i fajnie, że jedni z nielicznych piromanów w tym towarzystwie mogą przejść dalej
                            Mocna ta liga angielska...
                            Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Oglądałem Milan - Arsenal i Napoli - Chelsea. Jestem zaskoczony stylem gry włoskich zespołów. To już nie było takie nudne wyrachowanie, jak w poprzednich latach. Może dlatego, że Milan wprowadził sporo świeżej krwi do zespołu, a Napoli to żółtodzioby. W każdym razie, grę Włochów w tym sezonie ogląda się z największą przyjemnością.
                              Jutro Inter z Marsylią, ale prawdę mówiąc nie wiem czemu zdecydowali się to transmitować na otwartym Polsacie, bo Basel - Bayern wydaje się ciekawsze - i to właśnie obejrzę. Inter to obecnie znacznie niższa klasa piłkarska, niż pozostałe w tym turnieju włoskie zespoły.
                              W każdym razie naprawdę fajna Liga Mistrzów nam się szykuje. Real wcale nie będzie miał tak łatwo z CSKA po 1-1 na wyjeździe, APOEL Nikozja może wywalić Lyon, OM z Interem ma równe szanse, Napoli bliżej ćwierćfinałów, niż Chelsea, może i Bazylea coś ugra jutro... Nie jest nudno

Komentarz

• Nie lubię śmieciarzy z Neapolu, ale brawo Napoli je.bać Angoli

Komentarz

Pracuję...
                                X