Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kaniszu Zobacz posta
    sport.pl
    No gdyby coś takiego odjebali to ja nie mam pytań, ale czego po FIFA można się spodziewać...
    A co wtedy z rywalem dla Ajaxu w LE? Otelul czy może jakiś zupełnie losowo wybrany klub...Ale oni mają pomysły, rzygać się chce.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
      A co wtedy z rywalem dla Ajaxu w LE? Otelul czy może jakiś zupełnie losowo wybrany klub...Ale oni mają pomysły, rzygać się chce.
      Bayern wtedy wolny los

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
        Grupę może mieli i mocniejszą, ale zauważ, że gdyby Fulham i Twente nie przyjechało rezerwami do Krakowa to by chvja ugrali.
        Tjaa, a Wisła może grała najmocniejszym swoim składem

Ciekawe gdzie wy byście zaszli, jakby zabrakło u was permanetnie Rado i Ljuboji tak jak u nas Meliksona, Sobolewskiego czy Małeckiego. Nie wspomnę jeszcze o środku obrony, z którą mamy ustawiczną tragedię i czymś znamiennym jest, że kontuzja podstawowego zawodnika Jaliensa przy niedoborach kadrowych prawdopodobnie wyszła nam na dobre (co właśnie pokazuje, jaką mamy tragedię w tej formacji).

Takie gdybania powinniśmy sobie darować

Wisła awansowała dość szczęśliwie, ale faktem jest, że wygraliśmy 3 mecze w grupie trudniejszej niż wasza (Fulham czy Twente nie grało najmocniejszym składem, ale my również!) i umniejszanie tego jest po prostu żałosne.

Komentarz

• Zamieszczone przez Salamandra Zobacz posta
          Tjaa, a Wisła może grała najmocniejszym swoim składem
          A co mnie to obchodzi? Co innego jest nie wystawiać najmocniejszego składu z powodu kontuzji, a co innego z powodu olewania meczu. Nie chodzi mi tutaj o umniejszanie zasług z powodu tego awansu, ale pokazaniu, że czasami grupa z zespołami z mocniejszych lig może wyjść na dobre. To nie tyczy się tylko was, ale czy to Lecha w poprzednim sezonie czy Rubina z PAOK-iem w tym. Kluby z Anglii czy Włoch często odpuszczają skupiając się na lidze. Szczególnie w meczach z tymi słabszymi (a do takich zaliczają się wszystkie nasze drużyny), a na naszym poziomie się nie położą. Dlatego niby grupa wasza mocniejsza, ale nie oszukujmy się gdyby Jol nie pokpił sprawy to nie byłoby tego awansu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
            A co mnie to obchodzi?
            W takim razie co cie to obchodzi jakim składem grało Twente ?

Jak cie jedno nie obchodzi to drugie też nie powinno. Ot i tyle.

Komentarz

• Zamieszczone przez Grzywa Zobacz posta
              W takim razie co cie to obchodzi jakim składem grało Twente ?

Jak cie jedno nie obchodzi to drugie też nie powinno. Ot i tyle.
              Jak nie możesz zrozumieć prostego przekazu to pomyśl sobie, że to nie o Wisłę chodzi tylko powiedzmy Lecha w meczu z City u siebie. I dużą różnicą jest niewystawienie kogoś, bo jest kontuzjowany i NIE MOŻE grać, a niewystawienie, bo za chwile mamy mecz ligowy z jakimś Wigan.

Komentarz

• Nie widzę, żadnej różnicy jeden i drugi zespół jest osłabiony i jeden i drugi zespół nie może grać na 100% swoich możliwości. Dokładając jeszcze do tego szerokość kadr i jakość zmienników na Zachodzie w porównaniu z "kopciuszkami" to śmiem twierdzić wręcz, że nasze osłabienie jest bardziej efektywne i lepsiejsze niż ichniejsze osłabienie i dodaje nam to +5 do zajebistości i +2 do napinki po meczu z Twente

Z mojej strony koniec tematu

Komentarz

• Grzywa co ty mu tłumaczysz? Jak on żyje bardziej waszymi meczami niż meczami Legii.
                  "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Gamon z Iławy i reszta "mózgów" z zarzadu już pewnie mysla jakie ceny dojebac na Sporting a tymczasem, najtansze wejsciówki na mecz Wisły ze Standardem bedą wynosić... 20 zł

Cały cennik pod tym linkiem. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._juz_od_20_zl/
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Nie żebym bronił naszych gamoni, ale na 3 mecze w grupie na 2 mieliśmy ponad 90% zajętych miejsc, a na jednym 70%. Na Wiśle najwyższa frekwencja była pewnie około 15 tys. więc oni mają większy problem i stąd niskie ceny.
                      Ora et labora

Komentarz

• To nie zmienia faktu, że jak podwyższą ceny, to będzie im dalej do kompletu niż bliżej. A ciągle powtarzają, że ponoć tak im na tym komplecie zależy. Poza tym niech sobie nie myślą, że jak przyszło 90%, to jest to powód, żeby dojebać jeszcze wyższe ceny.
                        „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                        Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                        Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                        Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

• A na czym wg Ciebie im zależy bardziej, na komplecie czy na jak największym zysku? Bo dla mnie to jest akurat jasne.

Komentarz

• Mi się wydaję, że można pogodzić jak największy zysk z kompletem. Więcej osób to większe wpływy z gastronomii, większa ilość osób wizytujących w sklepiku.

Komentarz

• Zamieszczone przez maatek Zobacz posta
                              Mi się wydaję, że można pogodzić jak największy zysk z kompletem. Więcej osób to większe wpływy z gastronomii, większa ilość osób wizytujących w sklepiku.
                              Niestety nie dla wszystkich jest to oczywiste.
                              A Melanż Trwa...

Komentarz

• No właśnie...

Komentarz

Pracuję...
                                X