Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez fijut Zobacz posta

I próbujcie jeszcze wmawiać komukolwiek, że Wasze sąsiadki są bardziej popierdolone niż nasze
    Jeden ch*uj, że tak powiem
    ...zmartwychwstałe miasto rodzi ludzi nieśmiertelnych...

Komentarz

• Może skończmy temat Wisły na forum Legii..

Nie mam pojęcia jak podejdzie United do meczów w LE, za to City na pewno wywali jaja na ten puchar pocieszenia dla gigantów.

Drużyna która ma piłkarzy na ławce wartych 200mln euro nie będzie zapierdalać w LE gdzie do wygrania będą mieli 6 mln W Anglii w zbyt wielu meczach mogą dostać przez przemęczenie w LE po dupie, więc ja nie widzę innej opcji jak to, że odpuszczą z pierwszą lepszą drużyną ten Puchar, albo wystawią totalne rezerwy i mecze skończą się jak niegdyś z Lechem Poznań. Więc ja chciałbym City jeśli chodzi o dobre marki.
      Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Ja tam miałem neutralny stosunek do awansu Wisły. Nie uważam żeby nam zaszkodził. Zagrałem na nich wczoraj u buka więc nie narzekam że wygrali. A co do tych rankingów, to w tym sezonie jest spora szansa żeby wczłapać się na jakieś przyzwoite miejsce, przy dobrych wynikach nawet 17 jest w zasięgu. A o ile się nie myle to to miejsce daje zdobywcy PP start od IV rundy, a bodaj 21 pozycja, gwarantuje to że żadna ekipa z kraju nie zaczyna od I rundy. Izrael już nie gra, Szkocja nabiła pare punktów przez kuriozalną decyzję UEFY, ale Celtic powinien dziś odpaść i pozostają Czesi z jedną Victorią Pilzno. Mam nadzieję, że nasi potraktują dziś mecz z Hapoelem na 100% i ich ograją, bo wtedy przybliżamy się do rozstawienia w IV rundzie LE, i mamy pewne rozstawienie w III rundzie LM.
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Jutro poznamy przeciwnika w 1/16 finału Ligi Europy ale i także potencjalnego następnego rywala w 1/8.

Komentarz

• Zamieszczone przez tvpsport
            Po pierwsze, zwycięstwo z Twente Enschede i sportowa postawa piłkarzy Odense BK w meczu z Fulham dały Białej Gwieździe awans do kolejnej rundy rozgrywek Ligi Europy.

Po drugie, po raz pierwszy w historii Ligi Europy i Pucharu UEFA z jesienną rundą grupową, dwie polskie drużyny (Legia i Wisła) uzyskały awans do pucharowej fazy rozgrywek.

Po trzecie, dzięki dwóm punktom zdobytym przez Wisłę, jest już pewne, że w rankingu krajowym UEFA (w rankingu tym za zwycięstwo przyznawane są właśnie dwa punkty) za sezony 2007/8-2011/12 Polska, w najgorszym wypadku nie spadnie poniżej 21 miejsca. Oznacza to, że w sezonie 2013/14 wszystkie trzy nasze drużyny (zdobywca Pucharu Polski a także zdobywca drugiego i trzeciego miejsca w lidze) rozpoczną rywalizacje w eliminacjach do Ligi Europy od II rundy.

Przypomnijmy, że w sezonie 2012/13 zdobywca Pucharu Polski i wicemistrz ligi rozpoczną tę rywalizacje od II rundy, a trzecia drużyna ligi będzie musiała grać już w I rundzie eliminacji.

I jeszcze jedna ciekawostka. Po wczorajszym triumfie krakowian bramkowy bilans polskich drużyn w całej historii europejskich pucharów to 1100 goli strzelonych i 1100 goli straconych. Bilans meczowy wygląda już nieco gorzej i jest ujemny: 288 zwycięstw, 160 remisów i 320 porażek w 768 meczach.
            Co dała wygrana Wisły.

Komentarz

• A ja po początkowym lekkim niesmaku spowodowanym awansem Wisły przy mocno ujemnym bilansie bramkowym i gorszej "małej tabeli" z każdą drużyną w ich grupie, nie mówiąc o trudnym do uwierzenia farcie, doszedłem do wniosku, że nawet się cieszę. Dlaczego?
              Bo nie cierpię Angoli. Nie cierpię tej ich butności, poczucia wyższości i tego, że myśleli, iż awans im się należy za sam fakt, że grają w Premiership. Przyjechali do Krakowa rezerwowym składem, spodziewając się, że to nic nie zmieni. Prowadzili 2:0 z ogórkami u siebie i myśleli, że już pozamiatane. Angielskie media mają nas, Polaków, za dzicz, i piszą jak to należy uważać na Euro 2012, żeby przypadkiem nie zginąć, nie mówiąc już o szalejących u nas i na Ukrainie zarazach (przy czym sam mieszkałem swego czasu w UK przez cztery lata i ich służba zdrowia to rzadkie g*wno, nawet w porównaniu z naszą, i tak nienajlepszą), podczas gdy to ich kibice robią wieś, kiedy wyrwą się wreszcie ze swojej wysepki. Kij im w oko, zadufanym w sobie angielskim frajerom. Oby było więcej okazji do sensacyjnego przekopania im tych brytyjskich tyłków.

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                Co dała wygrana Wisły.
                Kolejny raz czytam, że zdobywca Pucharu Polski zacznie od II rundy el. LE. Nie wiem czy to ja jakiś niedoinformowany jestem czy oni sa debilami, ale skoro awansowaliśmy w rankingu krajowym a Legia już w tym roku zaczynała od III rundy no to chyba nie moga nas cofnac do II?
                Na wieki wieków
                LEGIA!

Komentarz

• Kilka miesięcy temu UEFA zmieniła zasady rozstawień i eliminacji.
                  Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

• A no faktycznie. Slyszalem o reformie, ale nie wiedzialem, ze ma ona taki wplyw na gre polskich zespolow w eliminacjach LE.
                    Na wieki wieków
                    LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
                      Bramka Janka Gola w takim razie też spisek. Jutro nasz mecz, pomyślmy trochę o nim a nie o tym co było w Krakowie
                      Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem. Ja żadnego spisku się nie doszukuję, a wręcz przeciwnie. To jest sport i takie rzeczy się zdarzają. Jednak w sportową postawę Lyonu ciężko mi uwierzyć

Komentarz

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
                        Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem. Ja żadnego spisku się nie doszukuję, a wręcz przeciwnie. To jest sport i takie rzeczy się zdarzają. Jednak w sportową postawę Lyonu ciężko mi uwierzyć
                        Nie chodziło mi konkretnie o Twój post, tylko o fakt, że jak nam udało się ustrzelić Spartak w końcówce to ani jednego posta o "spisku" a tutaj niektórzy doszukują się Bóg wie czego. Wczoraj My, dzisiaj Oni, jutro.. pewnie My wygramy w ostatnich minutach

A co do Lyonu i Ajaxu to sprawa dość śliska, to fakt

Komentarz

• Zamieszczone przez GejWu
                          Ostatecznie udało się doprowadzić do wznowienia spotkania. Besiktas strzelił trzy gole i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie E. Stoke mogło być spokojne o awans niezależnie od wyniku spotkania.

Menedżer angielskiego zespołu, Tony Pulis, powiedział, że nie zamierza składać zażalenia na zachowanie tureckich pseudokibiców. - Jesteśmy Stoke i nie składamy żadnych zażaleń - powiedział.
                          Jednak są jeszcze prawdziwi ludzie w piłce...
                          Ora et labora

Komentarz

• Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
                            Nie chodziło mi konkretnie o Twój post, tylko o fakt, że jak nam udało się ustrzelić Spartak w końcówce to ani jednego posta o "spisku" a tutaj niektórzy doszukują się Bóg wie czego. Wczoraj My, dzisiaj Oni, jutro.. pewnie My wygramy w ostatnich minutach

A co do Lyonu i Ajaxu to sprawa dość śliska, to fakt
                            W takim razie zaszło drobne nieporozumienie

Komentarz

• Jedna rzecz mnie zastanawia, nie chciałbym tylko żeby ktoś mnie źle zrozumiał. Wisła awansowała, gratulacje. Ale nie wydaje mi się, żeby ktoś nawet zająknął się o tym, że gdyby nie niepełnosprawny bramkarz Twente to oni nawet tego meczu nie byliby w stanie zremisować, chociaż obrona Twente i cały zespół wyglądał średnio. Dlatego porównywanie tego do którychkolwiek naszych spotkań jest kiepskie. My też mieliśmy furę szczęścia w Moskwie, ale bezsprzecznie byliśmy piłkarsko lepsi.
                              Ora et labora

Komentarz

• Na PolsatSport tez bedzie transmisja meczu Legii z Hapoelem?

http://www.facebook.com/pages/North-...18256788260487

Komentarz

Pracuję...
                                X