Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Z tego co się wyedukowałem(może mnie ktoś poprawić jak się mylę) to jedyne co te punkciki w rankingu nam dały(jak utrzymamy minimum 21 pozycje) to brak wyjazdu do Azji(czyli 3 drużyna w lidze zaczyna grę rundę wyżej).

Komentarz

• Jakbym tutaj nie wszedł to bym dalej żył w nieświadomości, że grają dalej. Co by nie mówić fart jak **** i nie w smak strasznie.
      Ostatnio edytowany przez Chmielo; [ARG:4 UNDEFINED].
      A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Loko22 Zobacz posta
        Smutny to wieczór dla mnie...
        Wisła grała jak grała farta mieli sporego ale no cóż awansowali jakoś...

Nie ma to jak prawdziwy powód do smutku Awans Wisły, koniec świata! Nie lepiej patrzeć na siebie i mieć w dupie to co się z Wisłą dzieje?

Zamieszczone przez orson
        Co do fanów teorii spiskowych... Wy naprawdę wierzycie, że ta bramka w 93 minucie w Londynie była ustawiona?
        Jedna osoba napisała coś o ustawionych meczach, więc wyluzuj z tym `Wy`.
        |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
        Better Dead Than Red

Komentarz

• Zamieszczone przez ŁUKASZ. Zobacz posta
          Nie ma to jak prawdziwy powód do smutku Awans Wisły, koniec świata! Nie lepiej patrzeć na siebie i mieć w dupie to co się z Wisłą dzieje?
          Otóż to. Osobiście mam wyjebane na awans Wisły i jest mi totalnie obojętny. Gdybyśmy nie grali na wiosnę to pewnie teraz bym na nich kurwił w zaciszu swojego pokoju (bo i po co wylewać żale na forum), że to oni grają na wiosnę , a nie My.
          Spisek? Bramka w końcówce spotkania, która przy korzystnym wyniku w drugim meczu daje awans drużynie z 3. miejsca. Taka sytuacja ma miejsce po raz n-ty, a że tym razem trafiło na Wisłę? No cóż, przyfarciło im się i tyle.
          Ostatnio edytowany przez pzk; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Obyśmy nie trafili na Anderlecht... Nawet Wasyl trafił taczką Poza tym Bruksela mało ciekawe miasto. Roger dwie asysty i maczał palce przy pierwszej bramce.
            "Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie."

Zbigniew Herbert

Komentarz

• Zaraz będzie tu więcej stron niż po naszych spotkaniach.

Komentarz

• ŁUKASZ.
                Napisałem "do fanów teorii spiskowych".

Więc nie ja się tu spinam, tylko wyraziłem swoje zdziwienie. Aż dziw bierze, że tak to odebrałeś
                podpis nieaktualny

Komentarz

• Najwidoczniej Pan Zdzisław nadal działa.
                  "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Zamieszczone przez pzk Zobacz posta
                    Spisek? Bramka w końcówce spotkania, która przy korzystnym wyniku w drugim meczu daje awans drużynie z 3. miejsca. Taka sytuacja ma miejsce po raz n-ty, a że tym razem trafiło na Wisłę? No cóż, przyfarciło im się i tyle.
                    Bramka Janka Gola w takim razie też spisek. Jutro nasz mecz, pomyślmy trochę o nim a nie o tym co było w Krakowie

Komentarz

• Zamieszczone przez je_martin Zobacz posta
                      Jutro nasz mecz, pomyślmy trochę o nim a nie o tym co było w Krakowie
                      A jutro na luzie zlejemy czerwoną zarazę 3-1

Komentarz

• Hmm, jak i My i Wisła trafimy na oba kluby z Manchesteru to oznacza że zagramy tego samego dnia rewanże w Manchesterze Mogłoby być ciekawie

Komentarz

• W zeszłym roku ileż to było podniety w tv z powodu tego że Lech będzie grał na wiosnę w LE , a okazuje się że to normalna sprawa dla każdej polskiej drużyny grającej w grupie LE .

Komentarz

• Zamieszczone przez LegijnyPatriota Zobacz posta
                            Hmm, jak i My i Wisła trafimy na oba kluby z Manchesteru to oznacza że zagramy tego samego dnia rewanże w Manchesterze Mogłoby być ciekawie
                            Pierwszy mecz u siebie bo ani Legia ani Wisla nie beda rozstawione.
                            Na wieki wieków
                            LEGIA!

Komentarz

• Te Fulham to straszne nieudaczniki są.
                              W dupie mam, że polska drużyna (3 Polaków w składzie) - mieli odpaść i tyle.
                              Ciekawie by było jakby wyszły na jaw jakieś machlojki
                              q[-_-]p

Komentarz

• http://www.youtube.com/watch?feature...&v=4Kb_NK6Onoo
                                JCIP

Komentarz

Pracuję...
                                X