Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja się tylko obawiam żeby Kikut nie był "złotym strzałem" Mirka Trzeciaka na koniec okienka transferowego

Komentarz

• Szczerze mówiąc cieszy mnie odpadnięcie Lecha Fakt, grali dobrze, ale tylko w pierwszej połowie. W drugiej praktycznie nie istnieli, pomocnicy wypalili się po godzinie gry, Turina po raz kolejny pokazał, że jest strasznie nie pewnym bramkarzem. A Kikut przeszedł samego siebie

P.S. Komentatorzy żenujący. Oglądali chyba inny mecz, chcieli widzieć zupełnie co innego niż działo się nie murawie.
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Podróżnik Zobacz posta
        Chodzi mi o mecz z Bordeaux przegrali u siebie 0:1 a bramke stracili w 91 minucie a gdyby wtedy utrzymali remis do końca to zajelibysmy 15 miejsce i w sezonie 2005/06 dwie drużyny wystawialibysmy do eliminacji LM i od tamtej pory dołujemy strasznie dopiero w tym sezonie troche punktów zdobylismy jeszcze ze dwa takie sezony jak ten i nie bedzie tak zle dlatego wydaje mi sie ze trzeba wszystko robić żeby dorównac teraz Lechowi a nie odwrotnie tzn żeby Lech dorównał do reszty
        Tak, wyprzedzilibyśmy wtedy Norwegię, ale nic by to nie dało, bo dopiero 14 kraj (Ukraina) wystawiał 2 zespoły do LM

Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
        Polska w obecnej edycji pucharowej ugrała 5 pkt, co jest najlepszym wynikiem na przestrzeni ostatnich kilku lat.
        Dokładniej od 2002/03

Jako że nasi się skompromitowali i chyba dodali tylko jakiś mały ułamek do tej punktacji (bo nie wiem czy za mecze z Homlem nam coś doliczyli zważywszy że była to jakaś wczesna runda eliminacji) Wisła dostała coś za zwięcstwo z Barcą i remis z Tottenhamem to myślę że co najmniej z połowa tych punktów to zasługa Lecha.
        Lech - 10.5 (wygrana = 2 pkt, remis = 1 pkt, w el. punkty liczą się, za 50%)
        Wisła - 3.0
        Legia - 1.5
        Suma 15 / 3 = 5.000
        Jak łatwo wyliczyć procentowo rozkład zdobytych pkt przedstawia się następująco:
        Lech - 70%
        Wisła - 20%
        Legia - 10%

Jakbyśmy tak średnio po tyle punktów zdobywali co roku to sytuacja byłaby zupełnie inna niż jest teraz
        Czy ja wiem - bylibyśmy na poziomie Szwajcarii, więc raczej bez wielkich zmian: http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...ccess2008.html

Komentarz

• A ja musze powiedziec, ze mnie ten mecz rewanzowy interesowal znacznie mniej niz pierwsze spotkanie.

Lech wygrywa po pierwszej polowie - no i co z tego? Nawet na przerwe nie czekalem, zeby pojsc po piwo do sklepu.

Skad sie takie zaangazowanie u mnie tydzien temu wizeilo - nie wiem.niezbadane sa emocje kibica.
          koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Noo wyliczenia crolicka wyjaśniaja do końca sprawę. Co do tej naszej pozycji, to jakby nie patrzeć Szwajcarzy mieli w tej edycji dwa zespoły w pucharach więcej niż my. Dobre i to.
            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• I które dwa dodatkowe zespoły miałby nas rezprezentować i robić furorę w europejskich pucharach?
              Nie oszukujmy się. Na dzień dzisiejszy więcej niż 3-4 drużyny, nie powinny pokazywać się w Europie...
              ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• To to inna para kaloszy, zakładam jednak że gdybyśmy zdobywali te 5-6 punktów w każdej edycji to pare tych zespołów by było i jakaś szansa na progres też, bo w tej chwili to jest tak że w tym roku mieliśmy takiego Lecha i następny taki występ (jesli patrzeć na nieodległą historię) kroi nam się (jako krajowi) za jakieś dwa trzy lata
                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• od siebie wtrące tylko tyle, że zupełnie nie zgadzam się z powszechnym przekonaniem, że Lech zagrał dwie całkwoicie różne połowy:

genialną pierwszą i katastrofalna drugą

moim zdaniem było troche inaczej: to Udine zagrało dwie całkowicie różne połowy:

pierwsza katastrofalną , czyli na poziomie zbliżonym do naszej ligi

i drugą - na poziomie zwykłym dla przeciętnego zespołu ligi włoskiej - wystarczyło, że trochę przyspieszyli grę i Lech przestal istnieć

czyli to co zawsze w przypadku polskich klubów w pucharach
                  "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                    Kikut superstar. Polecam z głosem hehe..

http://www.youtube.com/watch?v=TX0fHftVgHU
                    ja bym chętnie posłuchał komentarzy z sytuacji, kiedy Włodar na pustaka w słupek strzelił w Wiedniu

Lech w 1 połowie grał bardzo ładnie, dojrzale, ale po przerwie chyba przestraszyli sie awansu. Przynajmniej już nie będzie ogólnego podniecenia w mediach.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
                      Tak, wyprzedzilibyśmy wtedy Norwegię, ale nic by to nie dało, bo dopiero 14 kraj (Ukraina) wystawiał 2 zespoły do LM
                      Chyba jednak sie mylisz Norwegia też wystawiła dwa zespoły

http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=63

zobacz na ostatnia rubryke
                      Norwegia 2 LM, 2 PU

Komentarz

• Najśmieszniejsze jest to, że w 1/16 3 zespoły ma Ukraina, a grały one z niebyle kim.

Dynamo wysadziło przecież taką silną drużynę, jak Valencia, a Szachtar wyeliminował nie tak słaby teraz Tottenham. Największa niespodzianka, to jednak Metalist, który pokonał Sampdorię Genua, a w to nikt nawet na Ukrainie nie wierzył.

Kiedy nasz komandy takie wyniki będą osiągać??

Komentarz

• Zamieszczone przez Podróżnik Zobacz posta
                          Chyba jednak sie mylisz Norwegia też wystawiła dwa zespoły

http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=63

zobacz na ostatnia rubryke
                          Norwegia 2 LM, 2 PU
                          Masz rację! Zapomniałem, że ranking wchodzi z rocznym opóźnieniem!
                          http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Ch...005%E2%80%9306
                          Ostatnio edytowany przez crolick; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A Juve przed chwilą siepnęło gola!!!

Komentarz

• Bayern - Sporting 6:1 (w dwumeczu 11:1 )

No niestety Juventus remisuje 2:2
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                                Bayern - Sporting 6:1 (w dwumeczu 11:1 )
                                12:1. Na tym etapie rozgrywek

Real

Komentarz

Pracuję...
                                X