Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Adin Zobacz posta
    Wisłe pokazuje na jakim kanale?
    Polsat Futbol , Polsat Sport HD

Komentarz

• Nunezowi należy się Oscar za reakcję po dotchnięciu go przez Dembele
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• To co zrobił Nunez było żenujące.

Komentarz

• Wisła ma karnet na dobrych sędziów
          Znów będzie, że to nie ich wina, że im sędzia się myli

Komentarz

• Za co ta czerwona, bo dopiero włączyłem. Znowu "przypadkowy" wałek na stronę Krakowian?

Nie dość, że Fulham pół rezerwami to w "10". Jak nie wygrają to będzie kompromitacja.

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                Za co ta czerwona, bo dopiero włączyłem. Znowu "przypadkowy" wałek na stronę Krakowian?
                Gosc go lekko odepchnął po ramieniu a ten padł jakby mu przypierdolil baseball'em przez łeb.

Nie dosyc, ze ta druzyna jest zenujaco słaba to jeszcze w zenujacy sposob pajacuje.
                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Za co ta czerwona, bo dopiero włączyłem. Znowu "przypadkowy" wałek na stronę Krakowian?
                  Nunez wpadł lekko na Dembele. Dembele się zdenerwował i lekko pchnął Nuneza w ramię. Nunez zaczął krwawić z całej twarzy i cierpieć katusze piekielne, ale jak Dembele dostał już czerwoną kartkę, to się okazało że jednak nie.

Edit: spodziewałem się, że Kowal wyśmieje Wisłę, która wygrała sobie pajacowaniem czerwoną kartkę. Zapomniałem, że to przecież Wisła, a nie Legia - Kowal oczywiście broni Wiślaków... Gdyby coś takiego zrobił Ljuboja, Kowal by się domagał walkowera chyba...

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                    Za co ta czerwona, bo dopiero włączyłem. Znowu "przypadkowy" wałek na stronę Krakowian?

Nie dość, że Fulham pół rezerwami to w "10". Jak nie wygrają to będzie kompromitacja.
                    Ta czerwień i ten skład Fulham to tak specjalnie, jak Wisła przegra będzie większa kompromitacja

Komentarz

• No właśnie w studiu ten były Legionista mówi, że się druga czerwona dla gracza Fulham należała, a więc nic się nie stało. Gdyby to była Legia to by mu się piana z pyska toczyła...

Jak widać wizerunek Wisły jest tragiczny. Grają fatalnie i 7 rok z rzędu kompromitują się w Europie, mają samych obcokrajowców, strasznie bucowatego trenera oraz znowu drukują im sędziowie.

Polska Polską, ale życzę im porażki tak jak myślę większość nie kibiców Wisły w kraju.

Komentarz

• Polska Polską, ale życzę im porażki tak jak myślę większość nie kibiców Wisły w kraju.
                        Porażki im życzyłem z APOELem, teraz niech wygrywają punkty na Polskę czasem.

Zaraz mecz odwołają, krakusom prąd padł.

Komentarz

• Stadion na Reymonta do remonta

Komentarz

• Do Polski zachód może już zawitał, ale do "Węgier" najwyraźniej jeszcze nie

Komentarz

• Dajcie walkowera Fulham i kończcie tą krakowską szope.
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                                Porażki im życzyłem z APOELem, teraz niech wygrywają punkty na Polskę czasem.

Zaraz mecz odwołają, krakusom prąd padł.
                                Nie prąd, a 2 jupitery zgasły, co paradoksalnie jest dużo gorsze niż zgaśnięcie wszystkich.

e: już rozgrzewają się, czyli mecz raczej zostanie dokończony

Komentarz

Pracuję...
                                X