Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Obrona Dortmundu to jakiś dramat. Środkowi obrońcy są tragiczni. Szkoda bo widać że Borussia ma potencjał w ataku ale przez klopsy obrony wygląda to tak jak wygląda. Mecz na razie dobry i jeśli mecze Dortmundu zawsze mają tak wyglądać to dla mnie mogą ich cały czas transmitować. Szkoda tylko że bramka Lewandowskiego póki co nic nie daje...
    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• @e(L)egion, większość ich spotkań w Bundeslidze też wygląda podobnie, zresztą tak wygląda w ogóle większość meczów za Odrą. Możesz ich oglądać co tydzień w ES2

Komentarz

• niech ta Borussia odpada na ES i na Polsacie ciągle ich puszczają ile można, dobrze że jeszcze C+ jest
        Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Twain

Komentarz

• Slaby byl mecz? To nie narzekaj. Z Arsenalem tez sie dobrze ogladalo.
          Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
            Slaby byl mecz? To nie narzekaj. Z Arsenalem tez sie dobrze ogladalo.
            A czy przypadkiem, kiedy akurat grali z Arsenalem to Polsat nie raczył nas arcyciekawym widowiskiem na pustym San Siro, pomiędzy Interem a Trabzonem?

Komentarz

• Cicho.
              Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                A czy przypadkiem, kiedy akurat grali z Arsenalem to Polsat nie raczył nas arcyciekawym widowiskiem na pustym San Siro, pomiędzy Interem a Trabzonem?
                Kiedy grali z Arsenalem to mecz był we wtorek. W następnej kolejce zapewne puszczą hit nad hitami elektryzujący cały świat pomiędzy Trabzonem, a CSKA!

Komentarz

• W Pireusie dziś piękny dzień mieli , wolna środa i jeszcze do tego wygrana Olympiakosu .

Komentarz

• Ale bramę Boateng dla Milanu zasunął
                    Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                    St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                      Ale bramę Boateng dla Milanu zasunął
                      Szkoda, że ta bomba z 50 metrów Ibrahimovica nie wpadła. To dopiero byłaby bramka.

Komentarz

• Choć i tak jedną strzelił zza pola karnego
                        Głośny śpiew , blask rac - To wszystko powoduje , że życie jest piękne. !

Komentarz

• Zamieszczone przez Esk Zobacz posta
                          Po tym co wczoraj zobaczyłam w ich wykonaniu zaryzykuję stwierdzenie, że w fazie grupowej napsują krwi najlepszym.
                          Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                          Taaa. Bo pokonali polskich amatorów, to już są kozakami i przyszłym czarnym koniem. No, chyba że chodzi o jakiś jeden czy dwa remisy..
                          APOEL Nikozja 2:1 Zenit St. Petersburg
                          Szachtar Donieck 1:1 APOEL Nikozja
                          FC Porto 1:1 APOEL Nikozja

Kraków jest jak pryzmat, przez który pięknieje Ojczyzna.

Komentarz

• Ogólnie ta grupa dostarcza jak na razie największych emocji i jest niezwykle wyrównana. W tej chwili tabela w porównaniu do koszyków, prawie całkowicie do góry nogami. Porto odczuwa jednak brak Falcao.

Komentarz

• Oto jak grecka gazeta zagrzewała do walki z Borussią . Tam to dopiero nie lubią Angeli .

Komentarz

• Wisłe pokazuje na jakim kanale?
                                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Pracuję...
                                X