Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
    LE wielkie drużyny mają w dupie. Chyba naprawdę nie znacie naszego kraju i ludzi. Po trzy tygodniowej euforii związanej z awansem do LM po większej porażce zacznie się wyszydzanie i teksty gdzie wy do Europy.

I czy to są tylko moje poglądy? Poczytajcie co ludzie pisali po meczach z APOEL-em nagle jesteśmy już tak zajebiści?
    jacy ludzie ? na onecie ? ci co oglądają w telewizji Barcelonę i Real, a na mecze polskich klubów w europucharach poszli do baru żeby zabłysnąć w towarzystwie i potem na twitterze i facebooku ?

Znają się na piłce tak jak Tusk na budowaniu dobrych stosunków ze społeczeństwem.

Liga Mistrzów jest takim samym dobrym miejscem na ogrywanie się i zdobywanie doświadczenia jak LE, a ustawianie się z tyłu za byle kim z argumentem "gdzie my do LM" to idiotyzm. Jakieś ambicje trzeba mieć, de Cubertin dawno nie żyje i w sporcie chodzi o kasę, a tą dają zwycięstwa w ważnych meczach o stawkę a nie w sparingu z Zimbru Kiszyniów.

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta
      Nienawidze Barcelony ale z jednym sie nie zgdzam. A mianowicie z tym:

Ale przeciez do tego dąży każdy normalny klub, zeby miec taki skład aby kazdego rywala gonić pięcioma czy szescioma bramkami. Czy to na podwórku lokalnym, krajowym czy na salonach Ligi Mistrzów. Przeciez o to w tym wszystkim chodzi.

Ciekaw jestem czy gdyby Legia grala tak jak Barcelona(nooo, zachowując pewne proporcje ) i kazdego w Polsce lała po 7:0, nie wazne czy grala by z centami czy słowikami, u siebie czy na wyjezdzie, tez byś sadził ze to nudne i zabija futbol? Wątpie. A jezeli nawet to nie powiedzialbys tego otwarcie bo wiedziałbys ze o takiej druzynie marzyłes i byloby ci to na reke.

Barca ma swoje przysłowiowe "piec minut" i niech se gra jak chce. Srał ich pies.
      Nie interesują mnie zupełnie te "wielkie" kluby, dla mnie mogłyby nie istnieć, ileż można słuchać o zajebistej Barcelonie i przezajebistym Messim, który co mecz ładuje kilka bramek. Wole minimalne wygrane, emocje, zaciętość, walkę, a nie piknikowe drużyny, które leją wszystkich po 6:0. Legia to co innego, polski klub, któremu kibicujemy, chcemy żeby wygrywali ale jak jest porażka to nie odsuwamy się od drużyny, wiemy, że będzie kolejny mecz, kolejne emocje, a ci wszyscy kibice sukcesu, którzy są za tymi, którzy ładują po 5 bramek w meczu i wielbią te kluby są żałośni. Może trochę zjechałem z tematu ale tak to widzę.

PS: Nie lubię Ligi Mistrzów, wolę Ligę Europejską, którą "wielkie kluby olewają".

Komentarz

• A ja tam się ciesze, że mogę oglądać takiego Messiego czy tak wielką Barcelonę. Jak byłem młodszy do żałowałem, że nie widziałem Pelego czy Maradony w akcji...

Kiedyś może mój syn będzie mi tego zazdrościł i sam wypytywał o Argentyńczyka, czy faktycznie był tak dobrym piłkarzem. A wtedy będzie co wspominać!

Komentarz

• No to Mario dziwny jesteś, bo tak trochę lubisz piłkę, a tak trochę nie. Zdecyduj się. Bramki Barcelony padają po wielu pięknych, niesamowitych wręcz akcjach, których za wiele nie uświadczysz, bo tak mogą grać tylko najwięksi m.in.: Manchester United, Bayern, Real i Barcelona.
          W takim razie polska liga to produkt w sam raz dla Ciebie, bo tam mecze kończą się 1:1, 0:1, a najlepsze są te po zero. ***** piękne akcje Ronaldo, Sneijdera, Eto'o- liczy się to, że Grzyb trafił w 94' w bramkę, a Ty, z racji wielkich emocji towarzyszących pierwszemu celnemu strzałowi w meczu, nie możesz usnąć z podekscytowania. Powodzenia, ja wolę obejrzeć kolejną wygraną Barcelony lub Realu.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Mario czyli mam rozumiec ze nie chcialbys Legii która goni jakas tam Lechie, Lecha Podbeskidzie czy Wisłe po 7:0? Przy czym potrzebuje jeszcze jednego pietra na Łazienkowskiej zeby moc sprostac zapotrzebowaniu ludzi ktorzy chcą delektować sie takimi rozmiarami zwyciestw w kazdym meczu?

Dziwne

Ja za to dalbym wiele zeby zobaczyc taka Legie która srednio w meczu ładuje przeciwnikowi 5 bramek a nie meczy bułe wygrywając 1:0 lub co gorsza dostaje w pizde od byle przypadkowej druzyny listonoszy czy innych piekarzy.
            Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
            CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• detoxizer - dokładnie, wolę obejrzeć mecz ligi polskiej (w pierwszej kolejności Legii), niemieckiej czy chorwackiej, nigdy nie widziałem ligowego spotkania w hiszpanii czy francji a trochę już żyję. A skoro ty wolisz oglądać wysokie wygrane Barcelony czy Realu to już twoja sprawa ale czemu w takim razie kibicujesz Legii?

nevermind - Podbeskidzie czy Bełchatów powinni golić po 4:0 czy 5:0 ale każdy mecz wygrywać w takich rozmiar z czasem każdemu by się znudził, a przykładowo spotkanie z Lechem czy Wisłą powinien dostarczyć emocjonującego i zaciętego boju, który skończy się minimalnym zwycięstwem. Dla wielu może być to dziwne ale gdybym chciał wysokie rezultaty to oglądałbym hokeja czy tam koszykówkę, każdy ma swoje upodobania.

pluszek - Maradona wymiatał w klubie "słabszym" (co prawda za sprawą Argentyńczyka miał swoje wielkie chwile ale to był puchar gorszy od Ligi Mistrzów, dla gorszych zespołów ) od tych o których toczy się rozmowa i dobrze to pamiętam

Komentarz

• Skąd oni wytrzasnęli tego Bitona
                "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Nie wiem, ale na szczęście obrona Wisły rekompensuje wszystko

Komentarz

• Twente gra wyjątkowo spokojnie, jakby wiedzieli że ich pukną.
                    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Czemu pan redaktor z Polsatu mówi " Bidon " ?

Komentarz

• Taa co tam przegrywać 4:1 z Twente mając jeszcze mnóstwo szczęścia lepiej jechać do Madrytu i wpierdolić 8:0, a co tam. Niech się jeden z drugim zastanowi co pisze.

I tak LE najwięksi odpuszczają. Jeśli trafi tam zespół z aspiracjami sięgającymi LM jak np. Juventus czy Roma to mają LE w dupie. Ale bielsko jak zwykle najmądrzejszy...

A skoro ty wolisz oglądać wysokie wygrane Barcelony czy Realu to już twoja sprawa ale czemu w takim razie kibicujesz Legii?
                        To kibic Legii nie może oglądać już wielkiego futbolu, bo nie jest jej kibicem? Musi oglądać tylko ligi na naszym poziomie?

Komentarz

• To co robi Polsat w tym roku to jakaś kpina. Czekam do "za pięć dwunasta" na magazyn Ligi Europejskiej, a ci pokazuja skrót meczu Legii, Wisły i nara. O ile pamiętam to rok temu leciały skróty większości meczów i mieli jakieś gadki z ekspertami, a teraz nic. Nie wiem, może sie teraz przenieśli ze wszystkim do tego Polsatu Futbol, ale rok temu na pewno to wszystko było w otwartej albo chociaż w Polsacie Sport. To samo z Ligą Mistrzów. Wczoraj chyba nic nie było w ogólno dostępnych kanałach jeśli chodzi o skróty....
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Hmm 'skróty' były później w Polsacie Sport HD... jeśli można nazwać to w ogóle skrótami bo pokazali wszystkie bramki czwartkowe po prostu. I na tym zakończyli studio.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                              To co robi Polsat w tym roku to jakaś kpina. Czekam do "za pięć dwunasta" na magazyn Ligi Europejskiej, a ci pokazuja skrót meczu Legii, Wisły i nara. O ile pamiętam to rok temu leciały skróty większości meczów i mieli jakieś gadki z ekspertami, a teraz nic. Nie wiem, może sie teraz przenieśli ze wszystkim do tego Polsatu Futbol, ale rok temu na pewno to wszystko było w otwartej albo chociaż w Polsacie Sport. To samo z Ligą Mistrzów. Wczoraj chyba nic nie było w ogólno dostępnych kanałach jeśli chodzi o skróty....
                              Jeżeli chodzi o LM to wczoraj byl skróty na zwyklym Polsacie - jakieś 20 min. bez głębszych analiz. Chociaż może to i dobrze, to jeżeli mieliby analizować tak jak Iwanow - że zacytuję samego siebie:
                              Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Właśnie ze skrótów LM na Polsacie dowiedziałem się, że Wagner (L)ove z CSKA pokazywał po strzeleniu gola palcami "eLkę", bo "CSKA było kiedyś wojskowym klubem, podobnie jej Legia"
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                                Taa co tam przegrywać 4:1 z Twente mając jeszcze mnóstwo szczęścia lepiej jechać do Madrytu i wpierdolić 8:0, a co tam. Niech się jeden z drugim zastanowi co pisze.
                                A jaka to różnica czy przegrywa się 2, 4 czy 40 do 0?
                                Podstawą materialną narodu jest ziemia, przemysł i handel. Kto ziemię, przemysł i handel oddaje w ręce cudzoziemców, ten sprzedaje narodowość swoją, ten zdradza swój naród.

Komentarz

Pracuję...
                                X