Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    Właśnie ze skrótów LM na Polsacie dowiedziałem się, że Wagner (L)ove z CSKA pokazywał po strzeleniu gola palcami "eLkę", bo "CSKA było kiedyś wojskowym klubem, podobnie jej Legia"
    Łoo *****

Jakiś przekumaty kum
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• A na tym całym śmiesznym Polsacie do końca Fazy Grupowej będą pokazywać mecze Trabzonu i Borussi, bo tam grają Polacy?

Komentarz

• Zamieszczone przez Luppolo Zobacz posta
        Łoo *****

Jakiś przekumaty kum
        A diagnoza by Bożek Iwanow
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
          A diagnoza by Bożek Iwanow
          Ciekawe czemu w Śląsku nie pokazują..
          A Melanż Trwa...

Komentarz

• Messi dzisiaj 39 bramka w Lidze Mistrzów i traci do Raula już "tylko" 32 bramki co przy takim tempie (jeśli by je utrzymał co będzie trudne) jest do osiągnięcia w 3 sezony. Co ciekawe już wieku 23 lat ma najwięcej bramek w fazie pucharowej, a w tym sezonie w grupowej też powinien jeszcze Białorusinom i Czechom na Camp Nou postrzelać. Do tego jako drugi w historii może powtórzyć wyczyn Pedro i zdobyć bramki w 6-ciu różnych rozgrywkach klubowych w jednym sezonie. A nawet w każdej zaliczyć asystę. W Pucharze Króla nie powinien mieć problemów, ale w KMŚ może być różnie. No i wieku 24 lat został drugim najlepszym strzelcem w historii Barcelony. Jeśli utrzyma formę jeszcze przez jakieś 3-4 lata to zapisze się w historii futbolu grubymi nićmi.

Komentarz

• Zamieszczone przez LiTAK Zobacz posta
              Dortmund był chyba takim jednorocznym meteorem, bo teraz grają zwyczajnie słabo.
              Jak Werder czy Wolfsburg swego czasu

Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
              A ja sobie obejrzałem meczyk BATE z Barceloną i naprawdę ta Europa to nam odjechała. W Polsce nie mamy klubu na poziomie Białorusinów, a w starciu z Barceloną, która wyjeżdżając do Europy Wschodniej za Guardioli strasznie się męczyła i jeśli już wygrywała to ledwo, ledwo nie mieli kompletnie nic do powiedzenia. Gdyby przez cały mecz nie grali pod Messiego, który bardzo chciał przeskoczyć Kubalę (i się na razie z nim zrównał) mogło być dużo, dużo wyżej. A Barcelona za specjalnie się nie wysilała. Jak pojadą z taką grą na Camp Nou, a Barcelonie będzie chciało się grać do końca to mogą z dwu cyfrówką wrócić.
              Już przestań się spuszczać nad tą Barceloną Kiedy ostatni raz widziałeś by Barcelona z kimkolwiek wygrała więcej niż 9:0 w LM ?
              Piszesz o niepewnym Pareiko to nie wiem jak oglądałeś mecz BATE bo tam dwie bramki na konto bramkarza po żałosnym zachowaniu, a pierwsza bramka to świetny snajperski instynkt obrońcy Bate, ale jak zawsze Barcelonie nie chciało się grać i tylko 5:0 wygrali. Gdyby im się chciało to pewnie 20:0 by było.
              Ostatnio edytowany przez Neg; 46570.
              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                Nie wiem czy LM to jest miejsce dla nas. Jak już któremuś klubowi uda się wejść, bo w końcu kiedyś nam się pewnie uda to euforia szybko może zamienić się w tragedie i występ taki jak np. Żiliny. Wyobrażacie sobie Wisłę z meczu z Odense z zajebiście niepewnym Pareiko i obroną w starciu z rozpędzoną Barceloną? Ogrywajmy się na razie w tej LE, zbierajmy punkty i doświadczenie to jest miejsce dla nas. A wyjście z grupy jak się np. Lechowi udało to będzie wielki sukces.
                Europa odjechała więc może w ogóle nie zgłaszajmy drużyn do pucharów ?
                w LE też można solidny wpierdziel obskoczyć od jakieś mocnej drużyny więc to też nie jest miejsce dla nas.
                Ostatnio edytowany przez Mini; 284.

Komentarz

Nie wiem czy LM to jest miejsce dla nas.

Oczywiście, że jest. Tylko przez Żydów, masonów i cyklistów polska drużyna nie gra tam od 15 lat.

Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                  Ogrywajmy się na razie w tej LE, zbierajmy punkty i doświadczenie to jest miejsce dla nas. A wyjście z grupy jak się np. Lechowi udało to będzie wielki sukces.
                  A niby co my innego robimy?

No, no Amerykę żeś normalnie odkrył.
                  My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Playboy tak czytam i czytam Twoje wypowiedzi i Ty naprawdę masz dziwne poglądy. A pod tą Barcelone to się chyba tasujesz jak gra?

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta

Oczywiście, że jest. Tylko przez Żydów, masonów i cyklistów polska drużyna nie gra tam od 15 lat.

A niby co my innego robimy?

No, no Amerykę żeś normalnie odkrył.

Ja pierdolę

Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                      Europa odjechała więc może w ogóle nie zgłaszajmy drużyn do pucharów ?
                      w LE też można solidny wpierdziel obskoczyć od jakieś mocnej drużyny więc to też nie jest miejsce dla nas.
                      LE wielkie drużyny mają w dupie. Chyba naprawdę nie znacie naszego kraju i ludzi. Po trzy tygodniowej euforii związanej z awansem do LM po większej porażce zacznie się wyszydzanie i teksty gdzie wy do Europy.

I czy to są tylko moje poglądy? Poczytajcie co ludzie pisali po meczach z APOEL-em nagle jesteśmy już tak zajebiści?

Zamieszczone przez Neg Zobacz posta
                      Już przestań się spuszczać nad tą Barceloną Kiedy ostatni raz widziałeś by Barcelona z kimkolwiek wygrała więcej niż 9:0 w LM ?
                      Ostatnio na Camp Nou wygrała z Osasuną 8:0 czy Atletico i Villarrealem po 5:0, a więc tak jak wczoraj grające BATE 9:0 nie są w stanie pojechać?
                      Ostatnio edytowany przez Playboy; 26517.

Komentarz

Ja pierdolę
                        No właśnie.

Komentarz

• Zamieszczone przez matx Zobacz posta
                          No właśnie.
                          Sorki, ale nie chce mi się ci to tłumaczyć bardziej łopatologicznie.

Komentarz

Sorki, ale nie chce mi się ci to tłumaczyć bardziej łopatologicznie.
                            Ja, broń Boże, nie oczekuję od ciebie żadnych tłumaczeń. Wręcz przeciwnie.

Komentarz

LE wielkie drużyny mają w dupie. Chyba naprawdę nie znacie naszego kraju i ludzi. Po trzy tygodniowej euforii związanej z awansem do LM po większej porażce zacznie się wyszydzanie i teksty gdzie wy do Europy.

I czy to są tylko moje poglądy? Poczytajcie co ludzie pisali po meczach z APOEL-em nagle jesteśmy już tak zajebiści?

Ostatnio na Camp Nou wygrała z Osasuną 8:0 czy Atletico i Villarrealem po 5:0, a więc tak jak wczoraj grające BATE 9:0 nie są w stanie pojechać?
                              A kto ci powiedział, że wielkie drużyny mają Ligę Europejską w dupie? Bo nie ma tam Barcelony czy Realu? A wyszydzanie porażek polskich ekip w europejskich pucharach można zauważyć tylko w komentarzach różnych pokemonów na 90 minut.pl czy onecie, jeżeli na tym opierasz swoje wywody to nic tylko pogratulować.
                              Podniecasz się Barceloną, dla mnie zabija ona radość piłki nożnej bo serwuje raz po raz hokejowe wyniki co robi się już baaardzo nudne. W Hiszpanii prócz nich i Realu nikt inny nie istnieje, hegemonia, nuda...

Komentarz

• Nienawidze Barcelony ale z jednym sie nie zgdzam. A mianowicie z tym:

Zamieszczone przez Mario Zobacz posta
                                dla mnie zabija ona radość piłki nożnej bo serwuje raz po raz hokejowe wyniki co robi się już baaardzo nudne.
                                Ale przeciez do tego dąży każdy normalny klub, zeby miec taki skład aby kazdego rywala gonić pięcioma czy szescioma bramkami. Czy to na podwórku lokalnym, krajowym czy na salonach Ligi Mistrzów. Przeciez o to w tym wszystkim chodzi.

Ciekaw jestem czy gdyby Legia grala tak jak Barcelona(nooo, zachowując pewne proporcje ) i kazdego w Polsce lała po 7:0, nie wazne czy grala by z centami czy słowikami, u siebie czy na wyjezdzie, tez byś sadził ze to nudne i zabija futbol? Wątpie. A jezeli nawet to nie powiedzialbys tego otwarcie bo wiedziałbys ze o takiej druzynie marzyłes i byloby ci to na reke.

Barca ma swoje przysłowiowe "piec minut" i niech se gra jak chce. Srał ich pies.

Licze ze dzis Twente podejdzie do swoich obowiazków bardzo na powaznie i wbije lajkonikom minimum czwóreczke.
                                Ostatnio edytowany przez nevermind; 10607.
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X