Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Raffi Zobacz posta
    wiesz, jezeli oglądałeś oba mecze live a nie na livescorze , to zdziwiłoby mnie tak pewne twierdzenie z twojej strony.
    Dokładnie. Wisła dostała bęcki ale zaangażowania i chęci wygranej nie można im odmówić w przeciwieństwie do naszych asów.
    A Melanż Trwa...

Komentarz

• Zamieszczone przez Łukasz1994 Zobacz posta
      Legia jest zdecydowanie lepszym klubem
      Klubem na pewno, zespołem niekoniecznie
      "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Ja szczerze mówiąc nie widziałem wielkiej woli zwycięstwa w grze Wisły. Duńczycy dominowali przez cały mecz, a gol dla gospodarzy bardzo szczęśliwy.
        Wszystko o Legii w jednym miejscu: http://www.sport-informer.pl/topic/p...legia_warszawa

Komentarz

• Nie gadaj, mieli dłuższy moment po strzeleniu bramki na 1-1 gdzie powinni wyjśc na prowadzenie, że przypomnę akcje Bitona czy Meliksona. Wtedy Odense wyglądało jakby sie zupełnie rozpruli, a gol dla Wisły wydawał sie kwestią czasu. No ale potem Pareiko przyaktorzył, a ten podobny do goryla rozwiał wszelkie ich nadzieje.
          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Od sezonu 2012/2013 po raz pierwszy w historii sześciu zdobywców krajowych pucharów z najwyżej rozstawionych w rankingu UEFA federacji (Anglia, Hiszpania, Niemcy, Włochy, Francja, Portugalia) ma zapewniony udział w fazie grupowej Ligi Europy bez eliminacji. Niestety, ta zmiana spowodowała, że zdobywca Pucharu Polski rozpocznie walkę o fazę grupową Ligi Europy od drugiej rundy kwalifikacji, a nie jak do tej pory od trzeciej rundy (pierwszy mecz rozegra 17 lipca). Od tego samego etapu kwalifikacji swoją przygodę w europejskich pucharach rozpocznie Wicemistrz Polski.
            źródło: wp.pl

Cóż, kolejna mała reforma UEFA, dzięki której drużyny nie zdobywające mistrza w naszej lidze, będą mieć jeszcze bardziej 'pod górkę' w drodze do fazy grupowej LE. Choć z drugiej strony to dodatkowy dwumecz dla zdobywcy PP

Komentarz

• I okazja do zdobycia punktów rankingowych, bo w 3 i 4 rundzie nie jest już tak łatwo. Dla nas byłoby korzystniej zaczynać od drugiej rundy, w której teraz zapewne będziemy mieć rozstawienie.

Komentarz

• Bazylea ciśnie United na Old Trafford 3-2, fajnie by było jakby się ten wynik utrzymał. Jeśli Ferguson znowu wystawił drugi garnitur, to będzie miał nauczkę.

Komentarz

• Dawno nie widziałem żeby Manchester United z 2:0 dał sobie zrobić 2:3 u siebie

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                    Bazylea ciśnie United na Old Trafford 3-2, fajnie by było jakby się ten wynik utrzymał. Jeśli Ferguson znowu wystawił drugi garnitur, to będzie miał nauczkę.
                    Z tym ciśnięciem przez Bazyleę to lekko przesadziłeś

Generalnie był to ze strony Manchesteru wybitnie radosny futbol, co Bazylea skrzętnie wykorzystała. Szczególnie w obronie MU grał padakę, ale najwyraźniej to im nie wystarczało, bo na dokładkę chłopcy potrafili bawić się piłką na 16-tym metrze. Do poziomu ogólnego luzu dostosował się sędzia. Nie dość, że sędziował jak pajac, to jeszcze plątał się piłkarzom pod nogami
                    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Cała ta Liga "Miszczów" to jeden wielki gniot. Dobre mecze w fazie grupowej można liczyć na palcach jednej ręki

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
                        Z tym ciśnięciem przez Bazyleę to lekko przesadziłeś

Generalnie był to ze strony Manchesteru wybitnie radosny futbol, co Bazylea skrzętnie wykorzystała. Szczególnie w obronie MU grał padakę, ale najwyraźniej to im nie wystarczało, bo na dokładkę chłopcy potrafili bawić się piłką na 16-tym metrze. Do poziomu ogólnego luzu dostosował się sędzia. Nie dość, że sędziował jak pajac, to jeszcze plątał się piłkarzom pod nogami
                        Mówiąc, że Basel ciśnie United, miałem na myśli jedynie wynik, meczu nawet nie oglądałem

Komentarz

• Tevez odmówil Manciniemu wejscia na boisku w meczu z Bayernem.
                          Gwiazda zarabiajaca taki hajs ( ok 250 tys funtów tygodniowo), powinna dume schowadziac do kieszeni i zapierdalać po boisku. Mancini stwierdził, ze Argentynczyk juz u niego nie zagra.
                          04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
                            Bazylea ciśnie United na Old Trafford 3-2, fajnie by było jakby się ten wynik utrzymał. Jeśli Ferguson znowu wystawił drugi garnitur, to będzie miał nauczkę.
                            Hernandez,Rooney,Smalling,Rafael,Vidic,Cleverley - kontuzjowani
                            Fletcher po kontuzji powoli odbudowuje formę a Nani odpoczywał.

Ferguson nie grał z przymusu lekko rezerwowym składem. Dodać do tego jeszcze słabą formę Rio i Evry i wynik taki a nie inny. Po pierwszej połowie byłem pewny, że ograją ich z 5:0 a tu się zrobilo 2:3 Naszczacie nie przegrali i to najważniejsze.

Jestem ciekaw postawy City, czy tak się rozkręcają powoli, czy jednak zjada ich trema występów w LM.

Co do Teveza, powinni rozwiązać z nim kontrakt, albo zamrozić jego pensje, nie wiem, ale ten prymityw nie powinien grać w żadnym klubie już.
                            Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Tevez pewnie niedługo otrzyma ofertę z Machaczkały i nie zdziwi mnie jak ją przyjmie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Neg Zobacz posta

Jestem ciekaw postawy City, czy tak się rozkręcają powoli, czy jednak zjada ich trema występów w LM.
                                Po prostu trafili na nieziemski obecnie Bayern i chwalone na tym forum Napoli (ja akurat Neapolitańczyków w tym sezonie jeszcze nie widziałem w akcji), do tego Villareal, który przecież nie zamierza zakończyć udziału w LM z zerem punktów a na kimś musi te oczka uciułać. Dlatego City, jeśli chcą wyjść z grupy, muszą się wznieść na wyżyny swoich możliwości ale akcja z Tevezem pokazuje, że nie dzieje się tam najlepiej i będzie o to bardzo trudno.

Komentarz

Pracuję...
                                X