Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Podsumowując

a)Fajna przygoda Lecha.Miło było itd...

b)Odnosnie samego meczu: cóż umarli w 60 minucie zwłaszcza Murawski, środek nie istniał bo Stilić sepił na ataku a Bandrowski grał cofnięty ,wydaje mi się że wypompowali się początiem meczu

c)Kikut
    Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Nareszcie skonczy sie ogolnopolska ekstaza Leszkiem w pucharach. Juz mnie to o mdlosci przyprawialo.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• no Kikut dał genialną zmianę

co do Lecha. Tak jak myślałem, nie wytrzymali. Ciekawe co powiedzom. Obstawiam brak świeżości po ciężkim okresie przygotowawczym No ale co by nie mówić dobrze się zaprezentowali, zwłaszcza w pierwszej połowie.

komentatorzy wręcz żenujący.
        TYLKO WISŁA

Komentarz

• Pomijając mecz... Studio to chyba u Szczęsnego w mieszkaniu urządzili
          Zawsze Wierni Legii

Komentarz

• mnie sie podoba znow ciesze sie z polskiej piłki

Nie widzialem akurat bledu Kikuta, ale widzialem, ze srodek boiska jak juz ktos napisal zupelnie stał w pewnym momencie.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Weszło ma inna koncepcję

Zamieszczone przez fragment wyjebanej w kosmos relacji meczu z Weszło
              21.37
              Pojawiła się koncepcja, że studio ustawiono w pokoju Rafała Patyry. Nam to bardziej wygląda na aneks kuchenny, ale kto wie. W każdym razie mamy mecz oraz "MTV Cribs" zarazem - odwiedzamy domy gwiazd!
              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Mam nadzieję, że Leo da sobie spokój z powoływaniem Murawskiego na mecze reprezentacji.

Fajnie było ale się skończyło

Komentarz

• Kikut superstar. Polecam z głosem hehe..

http://www.youtube.com/watch?v=TX0fHftVgHU
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Tak oglądając ten mecz, to dochodzę do wniosku, że dopóki nie wprowadzą efektywnego czasu gry, to ta dyscyplina będzie chora. To co robił Lech a potem Włosi to

Komentarz

• That's all folks.

Teraz czas na temat "z Wronek powstałeś do Wronek powrócisz" jak to mawiają.
                      Ostatnio edytowany przez Sharn; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Pierwszy raz to widzę... a ten odgłos z trybun rozpierdalający

Co do meczu, to jak dla mnie obnażył jedną słabość która od lat ciąży polskim drużynom w pucharach. W konfrontacjach z niezłymi europejskimi zespołami (takim można nazwać Udinese) polskie drużyny nie są w stanie zagrać dwóch połów na dobrym, równym poziomie. Bardzo mnie naprawdę zastanawia jakie są powody tak różnych dwóch połów Lecha - zmęczenie, czy może po prostu Włosi tak ich zdominowali w 2 połowie. Przecież Udinese praktycznie było już na widelcu (bez skojarzeń ) .

Coś tam się ugrało. Jakby nie było, najlepszy występ polskiej drużyny w pucharach od 5 lat.

Komentarz

• Ja myślę, że Frantiszek juz ma na oku dwóch pierwszych do odstrzału na nast. sezon :>
                          podpis cyfrowy <--------
                          ================
                          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                            No to puchary im się kończą, niech już dojadą z tym 1-1 to jakieś tam ułamki nam doliczą.
                            Z ciekawości to Lech coś ugrał w tych punktacjach? Jest z ich występów jakiś zysk dla polskich klubów?

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
                              Z ciekawości to Lech coś ugrał w tych punktacjach? Jest z ich występów jakiś zysk dla polskich klubów?
                              Według tego rankingu

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...crank2009.html

Polska w obecnej edycji pucharowej ugrała 5 pkt, co jest najlepszym wynikiem na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jako że nasi się skompromitowali i chyba dodali tylko jakiś mały ułamek do tej punktacji (bo nie wiem czy za mecze z Homlem nam coś doliczyli zważywszy że była to jakaś wczesna runda eliminacji) Wisła dostała coś za zwięcstwo z Barcą i remis z Tottenhamem to myślę że co najmniej z połowa tych punktów to zasługa Lecha. Jakbyśmy tak średnio po tyle punktów zdobywali co roku to sytuacja byłaby zupełnie inna niż jest teraz ale wystarczy spojrzeć na nasze "osiągnięcia" w latach poprzednich żeby zrozumieć dlaczego zaczynamy puchary na początku lipca, a nasze drużyny od razu wpadają na lepsze zespoły.
                              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Wczorajszy mecz Lecha pokazał drugie oblicze tej drużyny- kompletny brak ławki. W lidze zaczną się kartki, kontuzje i mit wielkiego Lecha pryśnie.
                                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

Pracuję...
                                X