Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• dokładnie, nie będę kibicował drużynie do której czuję nienawiść i czystą pogardę, ale moim zdaniem jest to kwestia indywidualna, nie będe nikogo beształ za kibicowanie dajmy na to Lechowi czy Wiśle w pucharach.

Komentarz

• Zamieszczone przez Podróżnik Zobacz posta
      Podpisuje sie pod tym postem zobaczecie jak obecnie wyglada ranking krajowy jakie nas k... potęgi piłkarskiej wyprzedzają(Cypr,Izrael) az strach pomyslec gdyby Lech zagrał to samo co zagrała Legia i Wisła i zamiast 10. zdobył 2 punkty do rankingu wtedy wyprzedzały by nas jeszcze Litwa,Łotwa i Estonia
      Pozatym sukces Lecha jest wyraznie na niekorzyśc Walterowi i spółce i o tym tez powinnismy pamietac dlatego zycze Lechowi jak najlepiej i mam nadzieje ze zdobedą chociaz jeszcze jeden punkt w tym roku

http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=73

P.S
      A pomyslec ze jeszcze 5 lat temu gdyby Groclin nie przegrał meczu z Francuzami w doliczonym czasie mielibysmy 2 druzyny w LM
      Hehe,

A mnie szczerze powiedziawszy wali ile druzyn ma prawo walki o LM w Polsce i ile bedzie wystepowalo w UEFA. Grunt, zeby to Legia byla mistrzem - wtedy moze byc nawet ta jedna, jedyna druzyna z Polski.

Musze powiedziec, ze sam jestem zaskoczony tym, ze tak Lechowi kibicuje w UEFA. Nie zdazylo mi sie wczesniej, zebym sie cieszyl ze zwyciestw Wisly czy Widzewa.

Kalkulacja, ktora przedstawilem, to byc moze efekt usprawiedliwiania sie w duchu.
      Niemniej - poki Lech bedzie w UEFA gral tak, jak gra to " do boju KOLEJORZ!

A jeszcze takie usprawiedliwienie sie pojawia: Fajnie byloby wygrac w lidze z zespolem ktory elimunje solidne europejskie kluby.
      koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud Zobacz posta
        A jeszcze takie usprawiedliwienie sie pojawia: Fajnie byloby wygrac w lidze z zespolem ktory elimunje solidne europejskie kluby.
        Najpierw to trzeba było by wygrać... A co jeśli akurat wtedy Paluchowski będzie miał kolkwium albo egzamin na prawko?

P.S.

"do boju KOLEJORZ!" - a tego... nie skomentuje...
        ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Zamieszczone przez Podróżnik Zobacz posta
          A pomyslec ze jeszcze 5 lat temu gdyby Groclin nie przegrał meczu z Francuzami w doliczonym czasie mielibysmy 2 druzyny w LM
          Coś Ci się kolego miły ten-teges. Groclin grał dwukrotnie z żabojadami:
          2003/04 z Girondins Bordeaux (0:1 i 1:4)
          2005/06 z RC Lens (1:1 i 2:4)
          Jak mniemam odnosisz się do meczy z Lens gdy stracili bramkę w 90 minucie (na 2:4), ale to i tak było bez znaczenia.

Komentarz

• w LM mielibyśmy dwie drużyny, gdyby Wisła nie padła z Valerenga swego czasu.
            OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick Zobacz posta
              Coś Ci się kolego miły ten-teges. Groclin grał dwukrotnie z żabojadami:
              2003/04 z Girondins Bordeaux (0:1 i 1:4)
              2005/06 z RC Lens (1:1 i 2:4)
              Jak mniemam odnosisz się do meczy z Lens gdy stracili bramkę w 90 minucie (na 2:4), ale to i tak było bez znaczenia.
              Chodzi mi o mecz z Bordeaux przegrali u siebie 0:1 a bramke stracili w 91 minucie a gdyby wtedy utrzymali remis do końca to zajelibysmy 15 miejsce i w sezonie 2005/06 dwie drużyny wystawialibysmy do eliminacji LM i od tamtej pory dołujemy strasznie dopiero w tym sezonie troche punktów zdobylismy jeszcze ze dwa takie sezony jak ten i nie bedzie tak zle dlatego wydaje mi sie ze trzeba wszystko robić żeby dorównac teraz Lechowi a nie odwrotnie tzn żeby Lech dorównał do reszty

Komentarz

• Zamieszczone przez GregorAE Zobacz posta
                Najpierw to trzeba było by wygrać... A co jeśli akurat wtedy Paluchowski będzie miał kolkwium albo egzamin na prawko?

P.S.

"do boju KOLEJORZ!" - a tego... nie skomentuje...

Ano. A jak Chini bedzie kontyuzjowany a Paluch na egazminie, a mimo tych trudnosci Legia wygra to bedzie jeszcze fajniej.
                Ja zawsze wierze, ze Legia jest w stanie pokonac kazda druzyne w polskiej lidze.

PS. i slusznie.

Dobrze ktos wczesniej napisal. Albo sie kibicuje, albo nie. To nie jest racjonalne i wszystkie wyliczanki, ktore m.in. ja tu uprawialem nijak maja sie do kibicowania.

Np. jest wielu w Poslce, co kibicuja Manchesterowi, albo Liverpoolowi, albo Arsenalowi. Sa tacy, ktorzy gotowi sa walczyc miedzy soba bo jeden jest kibicem Barcelony drugi Realu.
                Dlaczego? Co ich z tymi klubami wiaze?

Jeszcze inny przyklad. Moj wlasny. Niespecjalnie lubie pilke rosyjska. Tak samo nie uwazam pilki niemieckiej za specjalnie pasjonujaca. Zespoly z Bundesligi sa mi raczej obojetne - jedynie sledze losy naszych rodakow w tejze. Ale niecaly rok temu nagle ni z tego ni z owego zaczalem kibicowac Zenitowi St. Petersburg w meczach z Bayernem. Dlaczego?
                Nie wiem przeciez. Nagle zaczalem im kibicowac i juz.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Lech zapierdala jak zły...

edit: No właśnie, 1:0

Komentarz

• Wali mnie Lech , ale wiem jedno.

Kolejna ich wygrana w pucharach to gul u paru osób na Wiertniczej i w naszym KP.

Przecież to sie kupy nie trzyma.
                    Z chulyganamy sie układają,mafia,wyłudzenia,haracze..

A tu proszę

Komentarz

• Żeby nie było, napisałem po prostu, że dobrze grają. Reszta również mnie jebie.

edit: a wracając do kibicowskiej strony, to nawet jeśli przedją to zapowiada im się... Petersburg.
                      Ostatnio edytowany przez Andrzej; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Jak tak zostanie, to kolejne punkty do rankingu....
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Już spuchły Leszki trochę

Komentarz

• No to puchary im się kończą, niech już dojadą z tym 1-1 to jakieś tam ułamki nam doliczą.
                            "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• zesrało się...

Komentarz

• Kikut powinien z buta wracać do Poznania za to co zrobił, choć z drugiej strony w zasadzie niewiele to zmieniło. Leszki przejebały właściwie na własne życzenie.
                                jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Pracuję...
                                X