Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nic w tym dziwnego, skoro Ferguson wystawił drugi skład. Dla niektórych ważny mecz ligowy jest znacznie ważniejszy niż europuchary
    P.S. Ale z tego co widzę remis powinni wywieźć
    Ostatnio edytowany przez BlackAdder; 51375.
    "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

WOLNOŚĆ dla JANUSZA WALUSIA!

Komentarz

• Polsat woli akurat pokazywać arcyciekawe spotkanie Interu z Trabzonem. Już mecz Zagłębia z Podbeskidziem się lepiej oglądało, bo parę tysięcy kibiców gospodarzy przynajmniej dopingowało miedziowych a tutaj tylko gwiżdżą...I tak pustego San Siro to dawno nie widziałem...

Komentarz

• Zamieszczone przez Majkisek Zobacz posta
        Polsat woli akurat pokazywać arcyciekawe spotkanie Interu z Trabzonem. Już mecz Zagłębia z Podbeskidziem się lepiej oglądało, bo parę tysięcy kibiców gospodarzy przynajmniej dopingowało miedziowych a tutaj tylko gwiżdżą...I tak pustego San Siro to dawno nie widziałem...
        No co ty , nie chcesz popatrzeć na Arka Głowackiego .

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta
          32' Benfica 1 - 0 Manchester U.
          się dzieje
          Rozmywacz

Nieśmiertelny Giggs na 1-1.
          "Kiedyś chodziło o to, żeby czegoś dokonać, teraz o to, żeby być kimś"

Komentarz

• Wydaje mi się, że chodzi o oglądalność. W Trabzonie grają Polacy, a ludzi jarają takie rzeczy.

P.S. MU wyrównał.
            "Jak się wyrosło w komunizmie, to nie można było nie mieć antykomunistycznego nastawienia"

Komentarz

• Zamieszczone przez BlackAdder Zobacz posta
              Wydaje mi się, że chodzi o oglądalność. W Trabzonie grają Polacy, a ludzi jarają takie rzeczy.

P.S. MU wyrównał.
              I dobrze Ci się wydaje, właśnie o polaków w LM chodzi. Bramek jak na razie w ośmiu meczach jak na lekarstwo, niech w się w drugiej połowie rozstrzelają, bo usnąć idzie przy tej multi relacji
              "Szofer spojrzał nań bez zachwytu, lecz z uznaniem, jakie tli się w każdym Warszawiaku na widok kogoś wesoło podchmielonego o godzinie ósmej rano."

Dość ciężko być burakiem w dzisiejszych czasach.

Komentarz

• Podrzuć linka do multirelacji
                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

• Jak słysze Pola to mnie kurwica bierze, że też jego musieli zaprosić...

Strasznie mało bramek po tych pierwszych połowach. 5 goli w 8 meczach.

Komentarz

• Zamieszczone przez deszcz Zobacz posta
                    Podrzuć linka do multirelacji
                    http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Sopcast Channel - 112618

Psze bardzo
                    "Szofer spojrzał nań bez zachwytu, lecz z uznaniem, jakie tli się w każdym Warszawiaku na widok kogoś wesoło podchmielonego o godzinie ósmej rano."

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
                      No co ty , nie chcesz popatrzeć na Arka Głowackiego .
                      Oglądam 22 Arków Głowackich w tym spotkaniu. Sędzia też się popisał w ostatniej akcji 1 połowy...

Komentarz

• Zamieszczone przez ŻbiQ Zobacz posta
                        http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pon-pia

Sopcast Channel - 112618

Psze bardzo
                        Kanał jest wyłączony

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                          Kanał jest wyłączony
                          Wejdź przez linka, który podałem, bo u mnie działa cały czas, multi masz pod wszystkimi meczami LM

Komentarz

• Zamieszczone przez ŻbiQ Zobacz posta
                            Wejdź przez linka, który podałem, bo u mnie działa cały czas, multi masz pod wszystkimi meczami LM
                            Musiałem coś tam zaktualizować. Już działa

Komentarz

• Zamieszczone przez Shady Zobacz posta
                              Kanał jest wyłączony
                              Albo wpisz w sopcast 112618. Na bank chodzi na tym kanale, przed chwilą sprawdziłem.

P.S. Sorki, sprawdziłem nie tak jak należy. Jednak wchodzi tylko przez link. Grunt, że już działa
                              Ostatnio edytowany przez BlackAdder; 51375.

Komentarz

• Włączyłem sobie Inter-Trabzonspor i jestem w lekkim szoku. Kebaby na wyjeździe grają sobie z Interem jak z juniorami. Trzeba przyznać, że nieźle organizują sobie grę i operują piłką. Po kilku minutach oglądania meczu znacznie lepsze wrażenie robią na mnie Turcy.

Ciekawe jak długo będą się tak spisywać.

E: Tymczasem milionerzy z City przegrywają z Napoli.
                                Ostatnio edytowany przez ŁUKASZ.; 12904.
                                |||||||||||||||||||||||||| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
                                Better Dead Than Red

Komentarz

Pracuję...
                                X