Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
    Wisly w Parmie 5 tys? Mi sie wydaje ze mieli tylko sektor narozny i nie bylo ich nawet 500.
    Ale to luzne skojarzenia. Ta liczbe co padales to w Rzymie osiagneli

Wisły w Parmie to było ok 130 chyba.Mówie o 98 roku.Dobrze prawisz więc.
    W Rzymie ich były te myyyliony!

Komentarz

• Trochę pograli ps. co by nie mówić mają jaja na 90% nasze pizdeczki nie podniosłby się ze stanu 2-0 przykre aczkolowiek prawdziwe
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• "PIOTREK TRZYMAJ SIE"

Widocznie Reksio za malo na swym ukochanym klubie zarobil zeby wierni kibice sie od niego odwrocili
        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Następne będzie pozdrowienia do wieznienia

Mam nadzieje, ze Iwański czy Roger ogladali mecz i nastepnym razem z FK Moskwa chociaz powalczą.
          "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• szacunek za podjecie walki, Smuda to kawal niezlego trenera zeby tak motywowac druzyny, naprawde rewelacyjny mecz

Komentarz

• co Ty się tak Iwańskiego uczepiłeś. Komu jak komu, ale jemu odmawiać ambicji to już na serio lekka paranoja. Ale tak, nie wygrał nam sam meczu z FK Moskwa. Gdyby Rogerowi się tak chciało jak Ajwenowi to już dawno w Legii by nie grał

edit: możesz podać innych, ale praktycznie zawsze podajesz jego. Dziwne. Jak miał walczyć, biegać? Sam? Źle przygotowany do sezonu przez Szula? Z Wisłą czy Lechem nie pamiętasz już, jak harował? (szczególnie z krakusami, grał na DM i zagrał bardzo dobrze). Gdyby wszyscy wkładali tyle serca w grę co Ajwen, to o mistrzostwo byłbym spokojny
              Ostatnio edytowany przez Teraz JA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Inne mecze wtedy widocznie oglądalismy (bo dla mnie TO jest wyznacznik, a nie Piast G. czy Odra W.). Zreszta wyluzuj, podałem ich przykładowo. Moge specjalnie dla Ciebie wrzucić tam Rybusa i Radovica.
                "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                  "PIOTREK TRZYMAJ SIE"

Widocznie Reksio za malo na swym ukochanym klubie zarobil zeby wierni kibice sie od niego odwrocili
                  Po 2 września zatrzymano 750 bandytów. Tak ogłaszano w mediach mimo, iż Wy (zresztą nie tylko) znaliście sprawę od innej strony i ostatecznie wyszło na to, że media zbyt pochopnie wydały osąd.
                  Aktualnie te same media zrobiły z Reissa przestępcę i to przy uciesze tych samych, oburzonych niedawną manipulacją osób.
                  Rozumiem możliwość dojebania nielubianemu piłkarzowi. Widać, że sprawia to radość nie tylko na tym forum, ale mimo wszystko proponowałbym poczekać do wyroku sądu, bo dopiero wtedy będzie jasne czy sprzedawał/kupował czy też nie.
                  Postawa "jak gazetka napisze o nas źle to jest chujowa i kłamie, ale jak zgnoi kogoś innego to biorę to za pewnik" trochę nie przystoi normalnym kibicom

Komentarz

• Zamieszczone przez Dude_eLech Zobacz posta
                    Po 2 września zatrzymano 750 bandytów. Tak ogłaszano w mediach mimo, iż Wy (zresztą nie tylko) znaliście sprawę od innej strony i ostatecznie wyszło na to, że media zbyt pochopnie wydały osąd.
                    Aktualnie te same media zrobiły z Reissa przestępcę i to przy uciesze tych samych, oburzonych niedawną manipulacją osób.
                    Rozumiem możliwość dojebania nielubianemu piłkarzowi. Widać, że sprawia to radość nie tylko na tym forum, ale mimo wszystko proponowałbym poczekać do wyroku sądu, bo dopiero wtedy będzie jasne czy sprzedawał/kupował czy też nie.
                    Postawa "jak gazetka napisze o nas źle to jest chujowa i kłamie, ale jak zgnoi kogoś innego to biorę to za pewnik" trochę nie przystoi normalnym kibicom
                    a czy coś się zmieni, gdy sąd udowodni mu winę? Jak czytałem forum Lecha, to ciągle widzę wpisy typu ''nieważne czy winny czy nie i tak zostanie symbolem'' itp

Komentarz

• Zamieszczone przez Dude_eLech Zobacz posta
                      Rozumiem możliwość dojebania nielubianemu piłkarzowi. Widać, że sprawia to radość nie tylko na tym forum, ale mimo wszystko proponowałbym poczekać do wyroku sądu, bo dopiero wtedy będzie jasne czy sprzedawał/kupował czy też nie
                      To ja już nie rozumiem dlaczego w liście do kibiców przepraszał i tak dalej. Przepraszał za niewinność? Czy po prostu kibice Lecha przyjęli jego stęki, że wszystko co robił to dla dobra Lecha i przeprasza za to?
                      Rozumiem, że jak sprzedawczyk uda skruchę i powie że to dla dobra klubu (nie dla hajsu który chętnie przyjmował) to jest niewinny?

Jeśli twierdzisz, że nas bawi dojebywanie piłkarzowi którego nie lubi to masz cholerną rację. Bawi nas i np. ja mam radochę, że akurat jego złapali. Tyle, że nie zarzucaj mi braku obiektywizmu, bo przecież postawa, by pozdrawiać sprzedawczyka też nie jest zbyt obiektywna.
                      Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Widzę, że dalej macie problemy ze zrozumieniem. Podpowiem. Postawienie zarzutów nie równa się winie. Media już wydały wyrok, Wy go podchwyciliście (tak samo jak otumanione społeczeństwo podchwyciło wyrok na 750 bandytach) i jest git.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
                          Wisly w Parmie 5 tys? Mi sie wydaje ze mieli tylko sektor narozny i nie bylo ich nawet 500.
                          Ale to luzne skojarzenia. Ta liczbe co padales to w Rzymie osiagneli
                          Racja, Rzym, moja pomyłka.

Co do dzisiejszego meczu. Nieco rozśmieszył mi widok przepełnionych knajp w okolicach Krakowskiego Przedmieścia. Herenda- komplet. Casablanca (czy jak to się nazywa)- komplet. Rooster- komplet. Jedynie w KFC troche wolnych miejsc, bo tam nie ma telewizorni, hehe. Dziwny widok, dziwne uczucie, jakoś tak...
                          Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
                          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Taaa... i to "yeah!" na cały blok w WARSZAWIE po bramce Arboledy. Cóż... Wiesz, Casual ja to i tak jestem szczęśliwy, że już studiuje w Warszawie i nie musiałem tego znosić u siebie w Wielkopolsce.

Komentarz

• Nie media kolego.
                              Media nam tyle razy dojebały, że nie mów mi że coś podchwycam.

Dla mnie są dwa fakty - jeśli prokuratura ma MOCNE zarzuty to kogoś jest w stanie zatrzymać poprzez sąd w areszcie. No a żeby uprzedzić zarzuty o rzetelności sądów to zakładam, że pan Reiss jako niekarany, przykładowy obywatel, z hajsem na najlepszych prawników, a nie chuligan z patologicznym wychowaniem, ma nieco większe szanse wyjścia niż ludzie z Komando Widelec.
                              No i ten jego list - ja z niego nie odczytałem, że uważa się za niewinnego. Niewinny nie przeprasza.
                              Oczywiście, macie pełne prawo wierzyć (jak to Wiara) w jego niewinność, macie pełne prawo do pozdrawiania go i gestów solidarności. Ale uszanujcie, że my mamo prawo uważać, że jest zwykłym przekręciarzem i złodziejem. Zwłaszcza na naszym forum. Mając tyle argumentów o jego winie co wy o niewinności.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                                Racja, Rzym, moja pomyłka.

Co do dzisiejszego meczu. Nieco rozśmieszył mi widok przepełnionych knajp w okolicach Krakowskiego Przedmieścia. Herenda- komplet. Casablanca (czy jak to się nazywa)- komplet. Rooster- komplet. Jedynie w KFC troche wolnych miejsc, bo tam nie ma telewizorni, hehe. Dziwny widok, dziwne uczucie, jakoś tak...

Olsztyn - Hotel Warmiński - ja kolega i 80 letnia parka helmutów.

W tym dwóch za Udine i dwóch za Lechitą który śmiesznie nosił na plecach jednego z Włoch (był taki epizod). Zgadnijcie kto za kim?

Komentarz

Pracuję...
                                X