Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Udinese Calcio W sumie Kuchenki jakies tam szanse maja
    Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Szanse mają minimalne. Chyba, że sypną kasą na transfery i to konkretnie.

Komentarz

• Szanse jakieś są, ale mecze są w lutym, wiec wydaje mi się że są one niewielkie. W Ukraińcami byłby większe bo oni tak jak i my w zimie nie grają. No ale może jakiś punkt do rankingu u siebie zdobędą.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Lech we Włoszech będzie miał cholernie ciężko. Natomiast u siebie może powalczyć z Udinese.

A w LM szykują się naprawdę pasjonujące spotkania. Ja podobnie jak E(L)egion jestem kibicem Interu i mam podobne zdanie jak On. Interowi LM jakoś nie leży, a United to zawsze United więc będzie ciężko ich pokonać.
          "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• A mi się wydaje, że Lech ma całkiem realne szanse na przejście Udinese. No zobaczymy. W każdym bądź razie, raczej dobrze im nie życzę

Komentarz

• Zajebisty wyjazd przed nimi. Miejscowaść leży nieopodal grabnicy z Austrią, więc blisko. Wisły w Parmie (w podobnym okresie i podobej fazie) było coś koło 5 tysi (?), ciekawe ilu Leszków wpadnie.

A i piłkarsko moim zdaniem nie ma wielkiej tragedii.
              Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
              - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
              Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Tyle, że to makaroniarze.
                1:0 we Włoszech i 0:0 w Poznaniu i piłkarze Amici na zieloną trawkę.
                Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• Czemu tak pesymistycznie?

Ja tam jak zwykle, liczę, że wygramy a jeśli się nie uda to mówi się trudno - ważne by dać z siebie wszystko
                  NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                    Zajebisty wyjazd przed nimi. Miejscowaść leży nieopodal grabnicy z Austrią, więc blisko. Wisły w Parmie (w podobnym okresie i podobej fazie) było coś koło 5 tysi (?), ciekawe ilu Leszków wpadnie.

A i piłkarsko moim zdaniem nie ma wielkiej tragedii.
                    Nie zależy nam na porównaniach do Wisły. Wolimy pojechać w kilka tysięcy mniej, ale pewnym składem ludzi, którzy nie są tam przypadkowo.

Na razie dostaliśmy niecałe 1800 biletów, ale jest szansa na dodatkowe 1200.

Sportowo - będzie bardzo ciężko, ale sam awans do tej fazy uznajemy za spory sukces, więc ewentualne odpadnięcie zbytnio nas nie zasmuci (a na pewno uraduje nasze portfele) ; ). Najważniejsze, aby piłkarze powalczyli i nie przynieśli wstydu.

Komentarz

• Wisly w Parmie 5 tys? Mi sie wydaje ze mieli tylko sektor narozny i nie bylo ich nawet 500.
                      Ale to luzne skojarzenia. Ta liczbe co padales to w Rzymie osiagneli

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
                        Czemu tak pesymistycznie?

Ja tam jak zwykle, liczę, że wygramy a jeśli się nie uda to mówi się trudno - ważne by dać z siebie wszystko

Raczej oceniam to realistycznie. Pesymistycznie byłoby 0:3 i 0:1. :P

Swoje zdanie opieram na tym, że Lech gra nierówno. Popełnia sporo szkolnych błędów, które doświadczone drużyny potrafią wykorzystywać (chociażby Nancy) a Włosi są w ogóle w tym mistrzami zresztą podobnie jak helmuty.

Poza tym uważam, że max możliwości piłkarzy Lecha już został osiągnięty i wyżej nie mają szans podskoczyć. Piłkarsko po prostu.
                        Na wiosnę skończy się rumakowanie. Takich ekip już kilka było i zawsze to samo (pamiętacie "wielki Bełchatów?").

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn Zobacz posta
                          Takich ekip już kilka było i zawsze to samo (pamiętacie "wielki Bełchatów?").
                          tylko że taki Bełchatów był bardziej wypadkiem przy pracy natomiast jak chodzi o Lecha to od momentu jak wykupiły ich kuchenki to widać tam konsekwentne działanie (czy obecnie w naszej lidze jest ktoś pracujący z jedną drużyną dłużej niż Franz Smuda??).

Komentarz

• Bełchatów także był uznawany jako klub ładnie budujący zespół. Tam były i zakupy, i młodzi i zagraniczniaki.

Co do Smudy to jest to także nie przeceniałbym jego "geniuszu".

Stal Mielec - porażka, Widzew - sukces, Wisła - porażka, Legia - porażka, Lech - sukces (jak na razie).
                            Nawet jestem skłonny stwierdzić, że jakby zaufali Michniewiczowi, to Lech byłby dalej dzisiaj niż za Smudy (vide oprócz fatalnej passy dobra jak na materiał w Arce jej pozycja).

No i jeszcze jedna sprawa. Lech to Amica i standardy pracy i budowy zespołu są przeniesione z Amiki. No a jak wiemy tam też było nieźle do pewnego momentu. Później jednak rzeczywistość przerastała ambicje.

Po prostu uważam, że od Lecha są przynajmniej dwie drużyny o lepszym potencjale piłkarskim. I to przeważy.

Komentarz

• Co do Smudy to jest to także nie przeceniałbym jego "geniuszu".
                              a ja nic o jego geniuszu nie pisałem. chodzi mi o to że nie zmieniają trenera co rundę tylko pozwalają Franzowi realizować jego wizje dotyczącą drużyny i to w mojej opini przynosi efekty że konsekwentnie małymi krokami dążą do ściśle określonego celu

Komentarz

Pracuję...
                              X