Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• jezeli Lech piłkarzy nie posprzedaje to mogą zajsc do tej 1/4 finału Co innego, jak Angole funtami sypną

Komentarz

• TZD - Nie wiem za bardzo co z tego będziemy mieć, że do uefy załapie się Bełchatów albo Groclin, serio
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• gdyby u nas byłaby taka sytuacja, trzeciak ze swoja bandą uznałby że ten awans to szczęście, nie spodziewali się kompletnie i tak odpuszczą bo nie ma dobrego stadionu, a wstyd zajść dalej żeby ktoś go zobaczył, więc zimą robimy wyprzedaż bo brakuje na pensje dla hiszpanów

Z. - boje się że z takim podejściem jak do niektórych meczów, wykładają kompletnie lache + urbanka mentalność że Legia nie ma powodów do tego by ciągle być na topie, mogą się przydać te pkty...
        "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

• Zamieszczone przez TZD Zobacz posta
          da, ale czy wystarczająco tyle by od przyszłego sezonu więcej drużyn brało udział w el. do pucharów europejskich? chyba musieliby zajść co najmniej do 1/4
          W tej chwili to jesteśmy już tak nisko w rankingu, że żebyśmy mieli więcej drużyn w pucharach, to trzeba by polskiej drużyny w fazie pucharowej LM ze dwa sezony pod rząd - około 15 zwycięstw na sezon.

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
            ehh a tak liczylem na Janote chociazby a tu taki klops i leszki graja dalej wiecej szczescia niz rozumu mają...
            Janota to akurat grał tak, jakby chciał sobie kontrakt w Lechu załatwić
            "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
            żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
            w środek meczu, nasze twarze mokną,
            nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• TZD - A nie uważasz, że nie ma sensu sie bawić w Europę jesli sie nie jest w stanie zająć 3 miejsca w lidze?

I tak dostaniemy kogoś za intertoto - czyli bedziemy miec 1+2+3+PP. Po co kolejny?
              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• W sumie racja, zapomniałem o drużynie za intertoto, przykre jest to że gdybyśmy mieli normalny zarząd, pewnie dziś gralibyśmy podobny mecz do Lecha...
                "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

• Dajcie juz spokoj z tymi pkt do rankingu i tym ze to Legii pomoze. Co z tego ze jakis czas temu Wisla trzepała Polsce punkty jak trafila w tym roku we wszytskich losowaniach najgorzej jak mogla, a Kuchenki wylosowaly wrecz odwrotnie(i jakby nie patrzec spijaja smietanke z wislackich "sukcesów"). Legia zeby sie jej dobrze gralo w pucharach to musi sobie natrzaskac punktów, zeby w przypadku jakis losowan byc rozstawiona. a nie liczyc na to ze jakis klub za nia to zrobi.

Umiesz liczyc licz na siebie... taka prawda, zadna Wisla i zaden Lech nam nie pomogą dostac sie do grup UEFY lub Ligi Mistrzów.
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
                    TZD - A nie uważasz, że nie ma sensu sie bawić w Europę jesli sie nie jest w stanie zająć 3 miejsca w lidze?
                    Lech zajął 4 miejsce i nie powinien grac w P.UEFA, a gra tylko dlatego bo Groclin się wycofał.

Komentarz

• w sumie to gratulacje dla Lecha za awans. Wolałbym Legię w 1/16, ale skoro Lechowi się udało, to wypada to docenić. Nie znaczy to, żeby mu dalej kibicować

Komentarz

• Dziś znajomy do mnie dzwonił czy nie przejde się z nim do pubu na mecz... obyło się bez komentarza, bo kolega jest przysłowiowym andrzejem - zawsze kiedy mu tłumaczyłem dlaczego jest protest to jego kontrargumenty opierały się niestety na gazietce wybiórczej... kiedy go uświadomiłem na szczęście porzucił czytanie tego szmatławca... ale cóż, ja nigdy nie będę się jarał czy dopingował inna polską drużyną (nie licząc Pogoni, Elbląga i Zagłębia S. ale nie oszukujmy się w pucharach szybko ich nie zobaczymy...) nawet gdyby grała w finale LM. Mam to gdzieś że powinna być solidarność w takich chwilach, niech danej drużynie wystarczy wsparcie własnych kibiców... gdyby moja Legia grała na miejscu Lecha nie interesowałoby mnie to że kibic innego klubu cieszy się że gramy dalej, jestem szczęśliwy z drużyny i styka. Moim zdaniem Lech jest jedno sezonowym przebłyskiem, teraz poiskrzy, latem będzie wyprzedaż i znowu środek tabeli, franzowi zacznie przeszkadzać to i tamto i papa.
                        Ostatnio edytowany przez TZD; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• No cóż, Lech zasłużył na ten awans. Przyznam szczerze, że nie oglądałem żadnego ich meczu w fazie grupowej i o samej grze zespołu nie mogę nic napisać, ale za budowanie klubu na zdrowych zasadach, za podejście do kibica, zasługują na ten sukces. Nie kibicowałem im, bo nie potrafię trzymać kciuków za takimi klubami jak Wisła, Lech czy Widzew. Czuję trochę zazdrości, ale jest coś, co mnie autentycznie cieszy w tym momencie - wkurwienie na Wiertniczej. I za to Lechowi dziękuję.

Komentarz

• Zamieszczone przez TZD Zobacz posta
                            ja nigdy nie będę się jarał czy dopingował inna polską drużyną (nie licząc Pogoni, Elbląga i Zagłębia L.)

No cóż, Lech zasłużył na ten awans. Przyznam szczerze, że nie oglądałem żadnego ich meczu w fazie grupowej i o samej grze zespołu nie mogę nic napisać, ale za budowanie klubu na zdrowych zasadach, za podejście do kibica, zasługują na ten sukces
                            o tym samy myślałem. zasłużyli sobie na ten awans według mnie właśnie za to ze kibiców traktuje się u nich po ludzku a nie jak element zbędny.
                            zwłaszcza w kontekście ostatnich artykułów w gazecie "gówno prawda" i oświadczeń ostrowskiego. taki mały pstyczek w nos. Jesr jeszcze troche sprawiedliwości na tym bożym świecie

Komentarz

• Kurwunia ale błąd ;o wybaczcie to przez gorączke, dobra spieprzam spać żeby znów czegoś niedojebać

Komentarz

• Lubin gol ole oleeeeee

heheh nudny był ten mecz, dopingiem głosno krecili, chyba wzieli przykład z pewnego forumowicza.
                                ***** punkty, dobrze ktos wczesniej zauwazył, nie potrzeba wiecej druzyn niz trzy bo i tak **** tam ugrają. Nie ciesze sie z awansu Lecha, ciesze sie ze beda tak umordowani sezonem ze na luzie ich łykniemy na wiosne
                                OFMC

Komentarz

Pracuję...
                                X