Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przeciez pokazuja najlepsza lige swiata to co sie dziwic :P. Tylko nie wiem czemu akurat Liverpool daja.... mam nadzieje ze w przyszlym tyg powroca do pokazania najlepszej druzyny Europy czyli United :P

Komentarz

• Ja tam też wolę za tydzień obejrzeć Boruca w akcji, a nie Real czy inny Juventus.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• ale po co ten lament? jest sopcast czy inny justin?
        OFMC

Komentarz

• 2 raz z rzędu Liverpool :/

bramka Sagana http://pl.youtube.com/watch?v=C8rlo0N2iWw

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
            http://pl.youtube.com/watch?v=Vb3WN-...eature=related

Dla mnie klasykiem były to 'intro' i starsze. Teraz to komercha, a to z linku dalej wywołuje dreszczyk. Nie mówiąc o tym, ze kiedys znałem 80% składów klubów, ktore graly w LM, a teraz znam 80% składów 2-3 najlepszych klubów..

EDIT: Głowy nie dam, ale wydaje mi sie, ze na jednym intro w czasie kiedy pokazywane sa fragmenty meczów w tej piłeczce był Pisz albo Lewandowski. Tylko, ze to bylo chyba intro 97.
            E tam, kazdy pewnie tak mial/ma. Dorastamy poprostu. Mlodzi pewnie maja tak jak my kiedys (choc mniej ich jest bo maja wiecej atrakcji).

Mi sie od razu przypomnial to:
            http://pl.youtube.com/watch?v=w4nwLzDlcBw

a i to:

Komentarz

• jaki polak strzelil gola ?

ocb ?
              porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• Saganowski. O ile to pytanie, a nie ironia

Komentarz

• http://www.uefa.com/competitions/uef...230/index.html

I najciekawszy fragment:

The Polish side were previously known as KS Amica Wronki, but they changed their name and moved to Poznan in May 2006, with the club that had been playing as Lech Poznań being dissolved.

"Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
                  F. Sinatra

Komentarz

• to jeszcze nic, na pocztaku sezonu, w trakcie eliminacji do pucharu UEFA, przy nazwie Lech Poznan, widniał taki herb:

a po ostatnich wypowiedziach prawnika "Kolejorza" w sprawie korupcji, to mam nadzieje ze Wiarze Lecha przestane sie z glowy dymic jak ktos bedzie ich nazywał Amicą lub kuchenkami
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• nawet nie wiedziałem ze w CFR Cluj gra niejaki Hugo Alcântara ...

Komentarz

• no portfele kibiców Lecha będą płakały po tym sezonie, zbierze im się trochę tych wojaży zagranicznych

Komentarz

• Lech nam trochę punktów w rankingu w tym sezonie natrzepał
                          "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Nam? Sobie. Legia nic z tego nie będzie mieć. Wrecz przeciwnie.

Jedyny zysk - zmęczą się moze na wiosne bardziej.
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• da, ale czy wystarczająco tyle by od przyszłego sezonu więcej drużyn brało udział w el. do pucharów europejskich? chyba musieliby zajść co najmniej do 1/4
                              "Nie jeden, nie raz próbował Nas zniszczyć, nie pierwszy raz powstajemy ze zgliszczy, teraz Nasz czas nadszedł, korona błyszczy a ja z dumą na nią patrzę, wytrzyj łzy - to ważne"

Komentarz

• ehh a tak liczylem na Janote chociazby a tu taki klops i leszki graja dalej wiecej szczescia niz rozumu mają...
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X