Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
    Ja to za to ciekaw jestem jak bardzo kibice i mieszkańcy Nancy się cieszą z przeciwnika, z którym spotkają się już w pierwszej kolejce, tzw. powtórka z rozrywki

Zapewne się cieszą, bo mają Polaków na wyjeździe...
    Uff!

Komentarz

• Do Holandii zajebisty wyjazd, sam marzyłem o tym, żeby Legia Holendrów trafiła...

Komentarz

• Te rozkminki o tym kto jak gra w lidze są moim zdaniem w tej chwili bezsensowne. Z Nancy grają za miesiąc a z Feyenordem za ponad dwa miechy więc to się jeszcze moze zmienić.
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Panowie (I Panie), po przeszło 4 latach Polak strzela bramkę w Lidze Mistrzów
          OFMC

Komentarz

• Liga Mistrzów dziś szaleje. Średnio co 2 minuty bramka.

"Od dziecka w moim sercu tylko jeden klub jest wyryty,
            Każdy z nas ma w DNA ten herb znakomity,
            Kazdy z was ma w DNA nienawiść do stolicy,
            Spójrz nam w twarz - WARSZAWCY FANATYCY."

Komentarz

• Zamieszczone przez Strzałek Zobacz posta
              Liga Mistrzów dziś szaleje. Średnio co 2 minuty bramka.

W/g moich obliczeń, co 18 minut.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
                W/g moich obliczeń, co 18 minut.

zgryźliwy tetryk

nie mogłem się powstrzymać

ja niestety odkąd LM wita do TVP bardzo rzadko odzwyczaiłem się oglądać ją....Kiedyś była to dla mnie uczta, później mała frustracja, że to zniknęło, a obecne ochłapy jakoś sprawiają, że odzwyczaiłem się śledzić te rozgrywki, nawet po wynikach. Czasem luknę na dobry mecz, ale nawet finał nie wywołuje już u mnie emocji specjalnych. Ehhh....a kiedyś reklama Forda czy Play Station to były moje jedyne 2 ulubione reklamy
                Zbyt wiele poświęciliśmy dla Legii, by ktokolwiek mógł nas złamać.

Ciągle wierzę w raj.
                Ale teraz przynajmniej wiem, że to nie jest jakieś miejsce, którego możesz poszukać.
                Ponieważ to nie jest to gdzie pojedziesz,
                ale to, jak się czujesz na chwilę w swoim życiu, kiedy jesteś częścią czegoś.
                A jeśli znajdziesz tę chwilę...
                będzie ona trwała wiecznie.

Komentarz

• Berbatov 2 bramki ze spalonego..

Komentarz

• http://pl.youtube.com/watch?v=Vb3WN-...eature=related

Dla mnie klasykiem były to 'intro' i starsze. Teraz to komercha, a to z linku dalej wywołuje dreszczyk. Nie mówiąc o tym, ze kiedys znałem 80% składów klubów, ktore graly w LM, a teraz znam 80% składów 2-3 najlepszych klubów..

EDIT: Głowy nie dam, ale wydaje mi sie, ze na jednym intro w czasie kiedy pokazywane sa fragmenty meczów w tej piłeczce był Pisz albo Lewandowski. Tylko, ze to bylo chyba intro 97.
                    "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• I pierwszy polski gol w LM od stu lat chyba

Komentarz

• Nie wiem jak u was, ale jak slucham tego Intra i go ogladam co zarzucil Z. to normalnie jakies ciary przechodza mi po plecach

a pozatym:

Nie Ma Lepszego Od Marka Saganowskiego

a Juventus który jest w potwornym kryzysie, od miesiaca w Serie A nie wygral, wygrywa z Realem 2:1
                        CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez killzone Zobacz posta
                          Nie wiem jak u was, ale jak slucham tego Intra i go ogladam co zarzucil Z. to normalnie jakies ciary przechodza mi po plecach
                          Inne czasy Panie. Wtedy na mecze Barcy, Realu, Juve, czy Man U. między soba czekało się, to było święto. A teraz, przejadło sie wszystko w pizdu
                          OFMC

Komentarz

• 36 bramek w jednym dniu plus to co padnie jeszcze jutro chyba dawno nie bylo takiej kolejki,jesli wogole byla.
                            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez żyła Zobacz posta
                              a kiedyś reklama Forda czy Play Station to były moje jedyne 2 ulubione reklamy
                              I MasterCard!
                              Dzis na TVP2: Atletico - Liverpool. W sumie wybrali najciekawszy mecz z dziś rozgrywanych spotkań...
                              I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
                              zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
                              kiedy zegar życia się zatrzyma,
                              spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• znow angielska druzyna... to juz jest powoli denerwujace... trzecia kolejka i trzeci raz angielska druzyne pokazują... mam nadzieje ze pokaza w przyszlym tygodniu Real z Juventusem a nie znów Celtic z Manchasterem
                                CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

Pracuję...
                                X