Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Paluch Zobacz posta
    "pucharowe pojedynki lechitów dostarczyły niejednemu legioniście więcej pozytywnych emocji niż mecze Naszej Legii"

chcesz coś do tego dodać?

no napisał Ci powyżej gdzieś tam, że jeszcze ojciec i ktoś tam u niego w domu więc z punktu widzenia poprawnej polszczyzny niejeden bo już trzech...

tak wielu z nas się burzy gdy ktoś rozbiera nasze wypowiedzi na czynniki i doszukuje się podtekstów ale jakoś co drugi ma tendencje by samemu też to robić. Co Cię tak boli, że się chłopak ucieszył? Tobie sie kazał cieszyć? Nie kazał, więc daj mu święty spokój i zajmij się piątkowym relaksem po tygodniu pracy..
    NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Dajta już spokój.

Ja tam chcę tylko, żeby Lech wylosował Milan, bo wtedy będzie okazja do wyjazdu wraz z Polskim FC Milanu.
      OFMC

Komentarz

• Ja tylko powiem, że 'niech zwycięża Lech' ma naprawdę fajną nutę.
        Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
        ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
        Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
        Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
          chcesz coś do tego dodać?
          Viola dodała. A ponad to co napisała Viola- Ty piszesz o jednaj jedynej reakcji, która Twoim zdaniem jest słuszna. A ja mówie o tym, że znam niejednego legionistę który to i tamto. Dla Ciebie nie ma innej opcji niż jedyna reakcja- dla mnie są inne opcje w postaci innych legionistów, którzy zachowali się inaczej/postrzegali sprawę inaczej. Nadal nie widzisz różnicy?

Zamieszczone przez Paluch
          a czy ja Ci ję odbieram? czytaj uważnie
          Sugerował bym raczej czytanie ze zrozumieniem Tobie. Nigdzie nie napisałem, ze odbierasz mi jakiekolwiek prawo. A jeśli napsałem tak to proszę o cytat.

Tym, którzy cieszą się, bo Lech się umordował 120 minut gryząc trawe?
          Można się doszukać w tym zdaniu sugesti, jakoby każdy kto się cieszył (poza mną rzecz jasna) cieszył się jedynie ze 120 minut gry, co oznacza zmęczenie przed niedzielą. Czy to chciałeś zasugerować? Jewśli nie, to pisz proszę nieco precyzyjniej. Bo tak się składa, ze widze w tym temacie wypowiedzi osób, które się cieszyły (lub okazywały swą radosc) po czwartej bramce- i o dziwo nic o 120 minutach nie wspominają. Ale to może kwestia mojej wady wzroku.

Ty w pierwszym poscie piałeś z zachwytu z powodów czysto piłkarskich i kibicowskich.
          Bo w przeciwieństwie do wielu umiem docenić klasę nawet wroga. Moim zdaniem są aktualnie i piłkarsko i kibicowsko w absolutniej czołówce. Czy taka opinnia jest karalna? Chyba nie. A że niektórym nie przejdzie przez gardło jedno słowo pochwały dla Lecha, to już nie mój problem.

to nie gratuluj tylko zastanów się czemu mogłem go użyć.
          Myśle, ze komentarz Violi do tych słów (o pluciu) wystarczy.

To trzymałeś kciuki czy nie? kibicowałeś czy nie?
          Życzyłem im sukcesu. Wszystko w temacie.

tylko to wygląda czasami jakby było specjalnie, pod publiczke, żeby zaistnieć.
          Wyraznie Ci napisałem, ze mam wyjebane na opinnie o sobie, więc pudło. Splendoru nie szukam.

masz kogoś konkretnie na myśli?
          Spokojnie, nie Ciebie.

czy ja, Karakan, Kiubz i pare innych osób Ci broni mieć własnego zdania? W jakiś sposób Cie próbuje siłą przekonać do swojego?
          Bronić może i nie bronicie, ale wyraznie dajecie do zrozumienia, że moje stanowisko nie jest słuszne. Bo wasze jest jedynie słuszne i nie przyjmujecie do wiadomości, że ktoś może patrzeć na sprawe nieco inaczej. e(L)egion dobrze to podsumował. Takie odnosze wrażenie.

w żaden sposób sympatyzować z tą drużyną choćbym się zesrał
          A ja niby z nimi sympatyzuje? Nienawidzę ich od afery z '93 roku. A i bez tego bym ich nienawidził. Ale na dzień dzisiejszy zasługują w moich oczach na szacunek. Chciażby za śpiewy o ITI (vide Kraków ostatnio) czy za wprowadzenie nas na ich sektory (bodaj dwa razy).

być może Twoja wczorajsza wypowiedz była spowodowana emocjami wywołanymi meczem.
          Uściśle- nie być może a zdecydowanie tak.

mam w pamięci nasz wyjazd do Wiednia i prawdziwą kanade na stadionie Ernsta Hapfela(czy jak go tam zwał) i wiem, że umiemy tez tak samo albo i lepiej.
          Mam tego pełną świadomość. Ale umiem głośno mówić o tym, że aktualnie Lech jest kibicowsko bardzo dobry. A niektórym nie przejdzie to przez gardło (nie mówie o nikim konkretnym z forum).

Paluch- proponuje dalszą ewentualną dyskusję kontynuować przez priv, bo faktycznie może warto posłuchać Jaszczombia ;] i dać spokój, bo praktycznie wszystko zostało powiedziane...
          Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
          Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
          - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
          Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Jastrząb Zobacz posta
            Dajta już spokój.

Ja tam chcę tylko, żeby Lech wylosował Milan, bo wtedy będzie okazja do wyjazdu wraz z Polskim FC Milanu.
            O, Milan mógłby być
            Co prawda wyjazdy ani tego typu rzeczy mi nie w głowie ale wtedy mógłbym z prawdziwym zaangażowaniem śledzić pojedynki Lecha w UEFA ;]

Wtrącać sie zbytnio w dyskusje nie zamierzam - mi bylo obojętne kto wygra ten mecz (chyba głównie dlatego że to Austria skurwiała -raz: narodowość, dwa: niemiłe wspomnienia z nami; bo ogólnie jestem z ''tych'' którzy nie życzą sukcesów innym PL klubom)

ALE - w jeden szczególik sie wstrzele: nie ma co Casuala łapać za słówko ''niejeden'' bo to akurat jest prawda. Brzmi dziwnie ale prawdziwie, sam znam 2 osoby, a i ..w tym temacie chyba liczba mnoga użytkowników wpisała sie w stylu ''dobrze że Lech przeszedł''

A ogólnie - niech każdy robi i uważa jak chce, jego broszka
            Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
              Bronić może i nie bronicie, ale wyraznie dajecie do zrozumienia, że moje stanowisko nie jest słuszne. Bo wasze jest jedynie słuszne i nie przyjmujecie do wiadomości, że ktoś może patrzeć na sprawe nieco inaczej. e(L)egion dobrze to podsumował. Takie odnosze wrażenie.

Ponieważ zostałem wezwany do tablicy napisze :

Mi Twoje stanowisko nie wadzi.Bardziej mnie drażni częsta zmiana tego stanowiska.Tyle.

a e(L)egion dobrze nie podsumował.Bo nie zatrybił o co biegało tak naprawdę.

z mojej strony EOT.

Komentarz

• Losowanie jest teraz.

Komentarz

• jest jakaś relacja tekstowa live? bo na uefa.com nie widzę
                  Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                  ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                  Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                  Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• http://www.sports.pl/pilka_nozna/art...?Artykul=35887
                    CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Grupa A
                      Schalke 04
                      PSG
                      Manchester City
                      Santander
                      Twente

Grupa B
                      Benfica
                      Olympiacos Pireus
                      Galatasaray
                      Herta
                      Metalist Charków

Grupa C
                      Sevilla
                      Stuttgart
                      Sampdoria
                      Partizan
                      Standard Liege

Grupa D
                      Tottenham
                      Spartak Moskwa
                      Udinese
                      Dinamo Zagrzeb
                      NEC

Grupa E
                      AC Milan
                      Heerenveen
                      Braga
                      Portsmouth
                      Wolsburg

Grupa F
                      HSV
                      Ajax
                      Slavia Praga
                      Aston Villa
                      Zilina

Grupa G
                      Valencia
                      Brugia
                      Rosenborg
                      FC Kopenhaga
                      St. Etiente

Grupa H
                      CSKA Moskwa
                      Deportvio
                      Feyenoord
                      Nancy
                      Lech Poznań
                      jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Grupa G była by idealna dla nich. Valencia, Club Brugge, Rosenborg i Kopenhaga. A tak dostana baty od pewnie wszystkich.

Komentarz

• Mysle ze z kazdej grupy jakby wyszli to bylby dla nich wielki sukces, nie wroze im nic dobrego... 2 pkt maxymalnie zdobeda choc jezeli marza zeby awansowac to musza wygrac u siebie 2 raz. CSKA raczej poza zasiegiem (i w Moskwie i w Poznaniu, Deportivo(w Hiszpani bez szans u siebie, 1 pkt moga zdobyc) ledwo co tu awansowalo, tez jak Kolejorz po dogrywce, Feyenoord(mysle ze u siebie do ogrania). a Nancy na wyjezdzie chyba bez szans a w Poznaniu moga powalczyc. Liczyc na szczescie w rezultatach innych meczy(duzo remisów), u siebie 2 razy wygrac jakis pkt zdobyc na wyjezdzie, moze im sie uda
                          Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                          CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• dla Lecha Nancy i Feyenord jak najbardziej do ogrania reszta w plecy.JEsli beda grac w Moskwie z CSKA napewno bedzie ciekawie...
                            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• wiadomo już gdzie będą wyjazdy?

Komentarz

• Wiadomo które mecze u siebie/na wyjeździe?
                                Ewentualny wyjazd do Rotterdamu to byłby zapewne najazd.
                                Ostatnio edytowany przez pablos; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X