Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
    "Gratuluje wszystkim poznaniakom i pilkarzom Lecha, zasluzonego awansu, rowniez zycze Wam jak najlepiej w dalszych meczach. Czego juz o Wisle nie moge powiedziec - dla mnie oni sa zalosni "

Gdzie tu logika?

logiki brak

Karakan i Daimler - racje macie Wy !
    porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
      daimler i inni.
      Ja tu dążę tylko do tego, że przez to że ktoś napisal że cieszył się grą i z awansu sportowego Lecha, jest postrzegany jak jakiś przerzut. Co dla mnie jest kpiną totalną. Nikt tu przecież nie robi z kosy kozika. Porównanie z kadrą może i głupie, ale tak też postrzegam personalne ataki na tych pierwszych.
      Sam przecież za pyrami nie przepadam, mam swoją listę kos która od lat się nie
      zmienia i Leszki są w jej ścisłej czołówce. Ale rozróżnić trzeba Andrzei którzy 'kibicują' polskim klubom w Małyszowym stylu w rozgrywkach europejskich, a jednorazowe określenie się za Leszkami. Osobiście nie mógłbym życzyć lepiej hitlersynom. To amoralne dla mnie.
      Ale przynam też że w zasadzie wynik meczu był dla mnie rzeczą otwartą. Nie eksplodowalem z radości jak Leszki czy hitlerki strzelały. Bardziej patrzę tu przez pryzmat naszego bezpośredniego meczy w niedzielę. Cieszę się więc najbardziej że pobiegali na pełnej kurwie 120 minut.
      Arczi, chyba za czesto wpadasz na nasze forum. Nie da sie ukryc, ze tracisz rewolucyjno-legijna czujnosc i grozi Ci los zyrondysty pod wladza jakobinow. Niby swoj, ale nie do konca ; )
      Zas co do tej jakze ciekawej dyskusji. Dobrze, ze w 1995 nasze forum jeszcze nie istnialo - oszczedzilismy sobie podobnej debaty. Zreszta, ja przy bramkach Jurana czy Mamiedowa wydzieralem sie wnieboglosy : )
      Ale jak zapewne wiesz, nie ostatni bynajmniej z naszych forumowiczow otwarcie deklaruje, ze w pucharach kibicuje wszystkim polskim druzynom, Wisly i Legii nie wylaczajac.
      Ale co racja to racja - jestesmy z tej samej gliny, tyle, ze barwy mamy inne. Na wyczyny kwiatostanu polskiego dziennikarstwa sportowego spuscmy zaslone milczenia.
      Ceterum censeo geminos esse abolendos!
      Ostatnio edytowany przez miaso; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Podział na koszyki:

koszyk 1
        AC Milan (Włochy) - 119.934
        FC Sevilla (Hiszpania) - 102.837
        Valencia CF (Hiszpania) - 83.837
        Benfica Lizbona (Portugalia) - 77.176
        Schalke Gelsenkirchen (Niemcy) - 67.078
        CSKA Moskwa (Rosja) - 59.437
        Tottenham Hotspur (Anglia) - 55.996
        Hamburger SV (Niemcy) - 52.078

koszyk 2
        VfB Stuttgart (Niemcy) - 52.078
        Ajax Amsterdam (Holandia) - 51.610
        Olympiakos Pireus (Grecja) - 51.525
        Deportivo La Coruna (Hiszpania) - 46.837
        Club Brugge (Belgia) - 41.810
        Spartak Moskwa (Rosja) - 40.437
        Paris Saint-Germain (Francja) - 37.380
        SC Heerenveen (Holandia) - 35.610

koszyk 3
        Rosenborg Trondheim (Norwegia) - 35.400
        Udinese Calcio (Włochy) - 34.934
        Feyenoord Rotterdam (Holandia) - 33.610
        Sporting Braga (Portugalia) - 33.176
        Slavia Prag (Czechy) - 31.496
        Manchester City (Anglia) - 30.996
        Galatasaray Stambuł (Turcja) - 30.469
        Sampdoria Genua (Włochy) - 28.934

koszyk 4
        Hertha Berlin (Niemcy) - 27.078
        Partizan Belgrad (Serbia) - 25.527
        AS Nancy (Francja) - 25.380
        Portsmouth FC (Anglia) - 24.996
        Aston Villa (Anglia) - 24.996
        Racing Santander (Hiszpania) - 24.837
        FC Kopenhaga (Dania) - 23.748
        Dinamo Zagrzeb (Chorwacja) - 17.836

koszyk 5
        AS Saint-Etienne (Francja) - 17.380
        VfL Wolfsburg (Niemcy) - 16.078
        Standard Liege (Belgia) - 14.810
        FC Twente Enschede (Holandia) - 14.610
        NEC Nijmegen (Holandia) - 12.610
        Metalist Charków (Ukraina) - 10.932
        Lech Poznań (Polska) - 6.973
        MSK Żylina (Słowacja) - 4.070

Tak czy siak Lech gra dalej. Nie wazne juz o co chodzi, wiadomo, ze nikt tu Lechowi nie kibicuje. Ale zyczyc dobrze moze, bo to zawsze POLACY.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Zamieszczone przez Pietia Zobacz posta
          Mojjjaaaaa jedyna miłość to Leeeggiiiaaa... a skórokopy z Poznania czy Krakowa są mi obojętni tak samo jak ich wyniki sportowe i sukcesy w Pucharze Uefa.
          Powiem ze kilka lat temu miałem podobnie szczególnie w połowie lat 90 ale wczoraj mnie to troszke ucieszyło bo w końcu taki Cypr czy Białorus ma druzyne w rozgrywkach grupowych LM mistrzów a Polska nawet jednej druzyny w Pucharze Uefa dlatego dobrze sie stało że ktos awansował a ze trafiło to na Lecha no cóz jak juz pisali niektórzy przedmówcy zasłuzyli na ten awans a moze dzieki temu inne kluby beda próbowały dorównac organizacyjnie takiemu Lechowi a nie Wisle czy Legii bo np w klubie zarzadzanym przez Mariusza w skali od 1 do 10 przy odrobinie dobrej woli mozna wystawić 2
          druga sprawa to naprawde potrzebne są nam punkty do rankingu bo jeszcze ze dwa sezony takie jak mielismy ostatnio i bedziemy wystawiac tylko 2 drużyny dlatego mam nadzieje że przynajmniej dwa punkty jeszcze Lech do rankingu dołozy

Komentarz

• Ja piernicze znowu jakiś kosmiczny temat powstał

Sprawa jest prosta jak zupa mleczna.
            Proszę wszystkich wygodnie rozsiąść się w fotelach i cofnąć się do lat 90.
            Legia awansowała do Ligi Mistrzów, wyszła z grupy itd. Każdy z nas był wtedy w 7 niebie i chodził z dumnie podniesioną głową. A potem taki dowcip historii inny klub rok później awansował do LM jego kibice czuli pewnie to samo co my grając w tych elitarnych rozgrywkach, może z innymi wynikami ale to małe ważne ... i teraz niech ktoś mi powie że jako Legionista trzymał kciuki za Widzew albo skakał z radości po ich bramkach to chyba będę mu się śmiał w twarz.

Tylko wtedy nie było neta
            Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
            Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Zamieszczone przez casual

Po czwartej tak. I wierz mi, że nie ja jeden. To naturalna reakcja, przynajmniej moim zdaniem.
              nie generalizuj...dla mnie to nie jest normalna reakcja. Dla ludzi którzy mają świadomość w jaki sposób Warszawa, Warszawiacy i wszystko co na litere W na Mazowszu są postrzegane w Poznaniu, reakcja może być jedna. Pomijam osoby, które cieszą sie ze Lech zagrał 120 minut, bo bedą styrani przed meczem z nami w niedziele i mamy większe szanse. Bo to jest pewien powód. Co nie znaczy, że te osoby zachwycały się po bramkach, bo nie wierze że np. taki Arczi po czwartej bramce dla Lecha cię cieszył.
              Cieszyłeś się? dziwne... życz dobrze wrogom, którzy na Ciebie kurwy ślą kiedy mają okazje...
              Nie rozśmieszać Cię? a może zamiast rozśmieszać się, przyjmiesz jakieś merytoryczne stanowisko do tego porównania z pluciem i kumplowaniem, którego użyłem w poprzednim poście?
              bo ja tu nic smiesznego nie widzę, powiem więcej, robi mi się zgorzkniała mina jak czytam takie brednie. Zdążyłem zauważyć, że tak naprawdę jak do tej pory nie udało Ci się obalić żadnego z argumentów moich i paru innych osób. Robisz dziwne porównania... Nie trzyma się to kupy zupełnie. I nie piszę tego, ponieważ chce być kolejną osobą która Cie zruga, bo i tak masz to pewnie w dupie. Piszę to po to, bo Twoja reakcja jako Legionisty mnie zaskoczyła in minus. I to duży minus. Jeśli masz takie już przemyślenia to szczerze mowiąc nie wypada się za bardzo nimi dzielić...splendoru Ci to nie przyniesie. Kontrowersji już więcej też nie. Ja miałem obojętny stosunek do tego co piszesz, bo każdy ma prawo do własnego zdania nawet jeśli się z nim i nie zgadzam, ale tym troche przesadziłeś...A słowa "kibicowanie" użyłem z premedytacją, bo cieszenie się po bramkach to następstwo życzenia drużynie dobrze http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2470577

dalsza część Twojego postu została już przez pozostałych poruszona więc nie bede dublował wypowiedzi.
              Do przemyślenia.
              OFMC

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
                Dla ludzi którzy mają świadomość w jaki sposób Warszawa, Warszawiacy i wszystko co na litere W na Mazowszu są postrzegane w Poznaniu, reakcja może być jedna.
                Gucio prawda. Reakcji jest zawsze tyle ilu ludzi. Więc nie wypowiadaj się w imieniu jednej jedynej słusznej reakcji, bo nie jesteś Walter, Miklas czy inny spadkobierca komunistycznego, totalitarnego sposobu myślenia.

Nigdy nie dzialałem stadnie- nie mam tego w zwyczaju. Jak mam swoje zdanie w danej sprawie, jakkolwiek kontrowersyjne by ono nie było- to mam prawo je wyrazić. Konstytucyjne prawo.

Zamieszczone przez Paluch
                Cieszyłeś się? dziwne...
                Jak takie dziwne to się dziw. Ale jakoś innym cieszącym się w tym temacie radości nie wypominasz. Krótkowzroczność?

życz dobrze wrogom, którzy na Ciebie kurwy ślą kiedy mają okazje...
                Człowiek wierzący i wrogom życzy dobrze. To tak na marginesie.

Powody dla których życzyłem im dobrze podałem wcześniej, nie będe się zatem powtarzał.

przyjmiesz jakieś merytoryczne stanowisko do tego porównania z pluciem i kumplowaniem, którego użyłem w poprzednim poście?
                A co tu komentować. Jeśli dla Ciebie było to trafne porównanie- to gratuluję. Dla mnie trafne nie było.

Nie trzyma się to kupy zupełnie
                Łaskawie zacytuj te fragmenty nietrzymające się kupy. Z przyjemnością skomentuje.

Jeśli masz takie już przemyślenia to szczerze mowiąc nie wypada się za bardzo nimi dzielić...splendoru Ci to nie przyniesie.
                Sram na splendor, że tak niekulturalnie powiem.

Przy całym szacunku jaki do Ciebie mam- nie wydaje mi się żebyś był kompetentną osobą do mówienia mi z czym mam się tu dzielić a z czym nie. Moderatorzy zdecydują które moje posty "nadają się" a które nie.

Gdybym chciał splendoru, oklasków i peanów to nie poruszałbym często trudnych, kontrowersyjnych tematów. A pisałbym o bzdurach jedynie (jak robią niektórzy, wielce fajni forumowicze). Niestety- mam takie a nie inne poglądy na wiele spraw (mam tu równiez na myśli polityke, kwestie wiary itd), więc fajny dla wielu nie jestem (na szczęście mam na to wyjebane totalnie) i nie widze nawet jednego powodu, dla którego miałbym je zmieniać.
                Ostatnio edytowany przez casual; [ARG:4 UNDEFINED].
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Ej Paluch ale teraz Ty generalizujesz - skąd możesz wiedzieć jak Warszawa, Warszawiacy i wszystko na litere w są postrzegani w Poznaniu, który skąd inąd leży w ... Wielkopolsce?

Ale swoją drogą dyskuzja zacna jak nigdy... legioniście się kłócą o to czy warto czy niewarto kibicować Lechowi

a jeszcze odnośnie plucia...

z tego bzdurnego porównania wynika, że ze względu na fakt, że kibicujemy róznym klubom to powinnam wczoraj sie z chłopakami tłuc albo zabijać czy co innego?

Mam wrażenie, że niektórzy zawiązali sobie szaliki tak wysoko, że im powietrze do mózgu nie dochodzi .

Kibice - nie ważne w POznaniu, Warszawie, Częstochowie, czy Krakowie to tacy sami LUDZIE, piłka nożna to tylko jedna płaszczyzna życia każdego z nas - a rozkminki powyżej są conajmniej dziwne - Casual się cieszy - ma prawo - Paluch ma to w nosie - i też dobrze i każdy kto by w jakikolwiek sposób reagował wczoraj miał święte prawo do własnego podejścia, własnego zdania i własnych przeżyć.
                  Ostatnio edytowany przez Viola; [ARG:4 UNDEFINED].
                  NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Jak długo trwa pamięć o grobach, tak długo trwa siła związku z ojczyzną.

Komentarz

• Violowe podejście do tematu zdroworozsądkowe

Z podobnych powodów co Viola uważam porównanie z pluciem za conajmniej niestosowne.

Zamieszczone przez Viola
                    Mam wrażenie, że niektórzy zawiązali sobie szaliki tak wysoko, że im powietrze do mózgu nie dochodzi.
                    Rewelacyjnie ujęta sprawa. W jednym zdaniu zawarte wszystko.

Zamieszczone przez Viola
                    każdy kto w jakikolwiek sposób reagował wczoraj miał święte prawo do własnego podejścia, własnego zdania i własnych przeżyć.
                    Ano właśnie.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
                      Ale swoją drogą dyskuzja zacna jak nigdy... legioniście się kłócą o to czy warto czy niewarto kibicować Lechowi
                      Ty to się może lepiej martw, żeby znowu Wam ktoś ostatniej części oprawy nie dorobił, bo płacz będzie, że jak to się stało.

A swoją drogą to jak Tusk tak dalej będzie mącił to Lech wcale w tej grupie zagrać nie musi
                      Ostatnio edytowany przez kiubz; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Viola Zobacz posta
                        z tego bzdurnego porównania wynika, że ze względu na fakt, że kibicujemy róznym klubom to powinnam wczoraj sie z chłopakami tłuc albo zabijać czy co innego?
                        zaraz, zaraz ...

"Amika Poznań" i prawie zamieszki były
                        Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
                        Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
                          Ty to się może lepiej martw, żeby znowu Wam ktoś ostatniej części oprawy nie dorobił, bo płacz będzie, że jak to się stało.
                          Normalnie aż mi w pięty poszło ...

po prostu dziwi mnie niesamowicie, że akurat na waszym forum takie rozkminki czytam...

chociaż... w sumie - pochlebia mi to jako kibicowi Lecha, że wam nasze występy tematu do dyskusji dostarczają
                          NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Komentarz

• Zamieszczone przez hatchet Zobacz posta
                            zaraz, zaraz ...

"Amika Poznań" i prawie zamieszki były

nie to nie tak było... Terek Poznań i Vetra Warszawa - kluby pomyliłeś
                            NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ

Komentarz

• Zamieszczone przez casual
                              Gucio prawda. Reakcji jest zawsze tyle ilu ludzi. Więc nie wypowiadaj się w imieniu jednej jedynej słusznej reakcji, bo nie jesteś Walter czy Miklas.
                              "pucharowe pojedynki lechitów dostarczyły niejednemu legioniście więcej pozytywnych emocji niż mecze Naszej Legii"

chcesz coś do tego dodać?

Zamieszczone przez casual
                              Nigdy nie dzialałem stadnie- nie mam tego w zwyczaju. Jak mam swoje zdanie w danej sprawie, jakkolwiek kontrowersyjne by ono nie było- to mam prawo je wyrazić. Konstytucyjne prawo.
                              a czy ja Ci ję odbieram? czytaj uważnie.

Jak dziwne to się dziw. Ale jakoś innym cieszącym się w tym temacie radości nie wypominasz. Krótkowzroczność?
                              Tym, którzy cieszą się, bo Lech się umordował 120 minut gryząc trawe? Nie dziwię im się bo sam jestem z tego zadowolony i się cieszę. To jak grał Lech to inna sprawa, nigdzie nie napisałem że są chujowi i że nie zaslugują na awans. Poprostu ja miałem ten mecz w głęboko w poważaniu...
                              Ty w pierwszym poscie piałeś z zachwytu z powodów czysto piłkarskich i kibicowskich.

A co tu komentować. Jeśli dla Ciebie było to trafne porównanie- to gratuluję. Dla mnie trafne nie było.
                              to nie gratuluj tylko zastanów się czemu mogłem go użyć.

Łaskawie zacytuj te fragmenty nietrzymające się kupy. Z przyjemnością skomentuje.
                              "Słowo "kibicowanie" jest chyba jednak mało adekwatne (a pare osób takiego użyło, np. Paluch)- bardziej chodzi o nie życzenie zle."
                              "Kazdy niech kibicuje komu chce- i prosiłbym, zebyś nie decydował za mnie czy za kogokolwiek innego za kogo mam prawo w danym momencie trzymać kciuki a za kogo nie."

To trzymałeś kciuki czy nie? kibicowałeś czy nie?

kolejny fragment, który wywołał u mnie uśmiech na ustach:

"Następująca sytuacja- Legia idzie łeb w łeb w tabeli z przykładowo Wisłą. W ostatniej kolejce Legia remisuje i do Mistrzostwa potrzebuje porażki Wisły w ostatnim meczu z dajmy na to Arką Gdynia. Jak rozumiem nie trzymasz w tym meczu kciuków za Arke, bo to nasza odwieczna, śmiertelna kosa?"

czy wg. Ciebie poprawne i adekwatne do sytuacji porównanie na słowa Karakana "można im zazdościć ale życzyć zwycięstwa?"
                              wg. mnie zgoła inna sytuacja ale wg Ciebie to to samo...

dalej mam szukać cytatów? pierwsze z brzegu wziąłem...

Przy całym szacunku jaki do Ciebie mam- nie wydaje mi się żebyś był kompetentną osobą do mówienia mi z czym mam się tu dzielić a z czym nie. Moderatorzy zdecydują które moje posty "nadają się" a które nie.
                              Jasne, ja moderatorem nie jestem, nawet jakbym nim był to bym tych Twoich wypowiedzi nie wycinał.Publiczne forum wszak to jest. Powstała ciekawa dyskusja. Masz swoje zdanie, bardzo fajnie... tylko to wygląda czasami jakby było specjalnie, pod publiczke, żeby zaistnieć. Czasami to bywa drażniące. Nie proś mnie o cytaty bo nie chce mi sie teraz szukać.

Gdybym chciał splendoru, oklasków i peanów to nie poruszałbym często trudnych, kontrowersyjnych tematów. A pisałbym o bzdurach jedynie (jak robią niektórzy, wielce fajni forumowicze). Niestety- mam takie a nie inne poglądy na wiele spraw i nie widze nawet jednego powodu, dla którego miałbym je zmieniać.
                              masz kogoś konkretnie na myśli? Pytam po raz kolejny? czy ja, Karakan, Kiubz i pare innych osób Ci broni mieć własnego zdania? W jakiś sposób Cie próbuje siłą przekonać do swojego? Pisząc o Poznaniakach mam przed oczami cały stadion śpiewający grupce kilkuset osobowej piosenki na temat tego co o Nas myślą, mam przed oczami trans Legia=Tirówka i wiele innych czynników, które składają się na to, iż nie jestem w stanie w żaden sposób sympatyzować z tą drużyną choćbym się zesrał, to nie jest Małysz czy Kubica... że jeden dla wszystkich. Oni reprezentują siebie a nie wszystkich. Niestety, być może Twoja wczorajsza wypowiedz była spowodowana emocjami wywołanymi meczem. Na mnie nie wywarł ten mecz zadnych emocji. Szczerze przyznam, że głowe w kierunku tv podnosiłem tylko wtedy jak komentator podnosił głos. Hitlersyny przegrały bo są ogórami... My przegrywaliśmy z nimi bo byliśmy jeszcze większymi. Tym bardziej nie odbieram tego wydarzenia sportowego za swoisty rewanż Polski. Ani za mecz na ME ani za porażki z Austrią. Dodam, że też ich nie lubie ale nie widzę powodu dla którego miałbym przez to wrogowi kibicować...
                              Kibicami Lecha też się jarać nie bede, bo mam w pamięci nasz wyjazd do Wiednia i prawdziwą kanade na stadionie Ernsta Hapfela(czy jak go tam zwał) i wiem, że umiemy tez tak samo albo i lepiej. Nie zazdroszcze Lechowi, że wygrał, że bedą mieli fajne zagraniczne wyjazdy, że mają niezłą drużyne. Chciałbym jedynie jednej rzeczy która jest na Lechu. Normalności...
                              OFMC

Komentarz

• Paluch, ale musisz rozroznic powod, dla ktorego kilka osob, m.in. ja napisaly ze zycza tego Lechowi - to nie z powodu fanatyzmu czy kibicowaniu tej druzynie, kazdy wie jak jest. Chodzi o cos wiecej - wlasnie po 1sze o ta normalnosc, ktora maja, na ktora tez sami kibice zapracowali, a ktorej u nas brakuje, o to ze moga bez problemow dopingowac swoj klub, ze licza sie znimi wlasciciele klubu. My tego nie mamy. Wiec tak jak kibice Lecha w tym momencie, nie mozemy pokazywac, ze jestesmy najlepszymi kibicami w Polsce. Z 2 strony patrzac mamy okazje pokazywac to samo bo przeciez mimo wszystkich przeciwnosci nadal jestesmy tam gdzie nasi pilkarze. Druga kwestia to to, ze jest to w pewnym sensie taka nasza mala polska reprezentacja (w sensie ze reprezentuja jako jedyni nasz kraj) i jesli spotkaja sie z druzynami, ktore nie sa naszymi sympatiami - to nie widze powodow, dla ktorych kibic Legii mialby zle zyczyc Lechowi w takich jednorazowych pojedynkach, meczach troche wyzszej rangi niz liga polska. Co NIE ZMIENIA FAKTU ze to nasza zgoda nie bedzie i nikt tego nie chce.
                                Mysle ze gdyby Legia byla teraz na miejscu Lecha, niejeden kibic z Poznania nie mialby nic przeciwko, zebysmy sie jak najlepiej pokazali, podobnie jak my tutaj piszemy.
                                Dodatkowo fakt cieszenia sie z bramki Lecha czy ekscytacja tym - wedlug mnie - to wynik ogladania dobrej POLSKIEJ pilki i nie ma nic wspolnego z KOLEJORZEM.

Powiedzmy sobie jasno, nikt z nas nigdy nie zmieni klubu. Zawsze bedziemy z Legia.

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

Pracuję...
                                X