Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mam nadzieje, że chociaż będą mieli za co polecieć w przeciwieństwie do Ruchu. A łatwo nie będzie, bo ten Szachtior na boisku był wyraźnie lepszym zespołem, ale się wtedy przyfarciło. No, ale jeśli nawet Maltańce ich cisnęli u siebie aż prawie spuchli i odpadli to z czym do ludzi. Nigdy więcej takich klubów w pucharach!

A co do Śląska to spokojnie jakiś wybitny rywal to nie jest. Gdyby nie Celtic i Rangers to reszta tych klubów byłaby losowana z poziomu Węgier.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta

A co do Śląska to spokojnie jakiś wybitny rywal to nie jest. Gdyby nie Celtic i Rangers to reszta tych klubów byłaby losowana z poziomu Węgier.
      Dokładnie, nazwiska w tej drużynie same anonimowe, w Śląsku grają przynajmniej jacyś byli reprezentanci Polski. Generalnie dobry rywal dla Wrocławian do sprawienia 'niespodzianki'.

Komentarz

• Może i Dundee to nie jest jakaś wybitna ekipa, ale i tak nie wroże Śląskowi III rundy. Zobaczymy czy utrzymają skład i czy nie będzie to kolejna ekipa jednosozonowa, jak kiedyś Bełchatów też pod wodzą Lenczyka. Jagiellonia popwinna przejść dwie pierwsze rundy, jedynie wyjazdy będzie miała na jakieś zadupia, ale myślę, że dadzą sobie radę.
        -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
        -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• A Den Haag jedzie na Litwę, więc mamy okazję by wesprzeć przyjaciół z Hagi ;>

Komentarz

• Wisla 12/13 lipca bedzie w Rydze, wiec moze byc ciekawa mijanka. Ogarniecie sie wskazane.
            Na wieki wieków
            LEGIA!

Komentarz

• wg mnie Śląsk na takim samym poziomie co Szkoci więc jak odpadną to szału nie będzie bo rywal 'za mocny'

Komentarz

• Jednak Śląsk bez Kaźmierczaka, Fojuta i Gikiewicza, którzy nie zdążą wrócić po kontuzji. Milę namawia Wojciechowski, ale mam nadzieje, że zostanie. Bez wzmocnień szczególnie w ataku to oni daleko nie zajadą jednak może ten autobus i Sobota w kontrze się jakoś prześlizgną. Chociaż znając życie dostaną po łbach.

Komentarz

• Wisła chyba trafiła najgorzej jak mogła i mam dziwne przeczucie że ich przygoda może się dość szybko skończyć. Podobnie Śląskowi nie wróżę dość długiej przyszłości jednak Dundee to zespół raczej ponad drużynę pana Oresta Lenczyka. Jedynie Jagielonia może coś powojować. Ale wszystko zweryfikuje boisko...

Komentarz

• Ja mam przeczucie, że Śląsk jeszcze sprawi niespodziankę... Za to w Jagę nie wierzę...
                    Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                    -------------
                    Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• też tak mysle, że do następnych rund przejdą wszyscy prócz Jagiellonii

Komentarz

• Na jakiej podstawie Wisła trafiła najgorzej? Skonto to półamatorska drużyna złożona z młodych Łotyszy, która obecnie zajmuje 4 miejsce w swojej lidze. Jeśli mistrz Polski ma się bać takich drużyn to niech nie startuje w ogóle do pucharów. Oni tam dwa normalne boiska mają, a w lidze grają na orlikach. Czego tu się bać?

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                          Na jakiej podstawie Wisła trafiła najgorzej? Skonto to półamatorska drużyna złożona z młodych Łotyszy, która obecnie zajmuje 4 miejsce w swojej lidze. Jeśli mistrz Polski ma się bać takich drużyn to niech nie startuje w ogóle do pucharów. Oni tam dwa normalne boiska mają, a w lidze grają na orlikach. Czego tu się bać?
                          Otóż to, też nie rozumiem głosów, że Wisła trafiła najgorzej, to już nie jest Skonto z 2001 roku, które było w stanie powalczyć z solidnymi ekipami. Jak dla mnie Videoton z Węgier był duuużo gorszy niż Skonto, a i Azerowie z Baku budzą u mnie większy postrach. A Maaskant który wypowiada się, że Wisła ma szanse na awans 50/50, jest jak dla mnie do zwolnienia po takim wywiadzie, to ciekawe z kim byliby faworytem, skoro z 4 ekipą ligi łotewskiej jest 50/50.
                          -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                          -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Gdyby go zwolnili, to szanse spadły by do zera, więc ja bym nie zwalniał...
                            Nie dotykaj forum, bo cię curva zmiecie z planszy
                            -------------
                            Jedynie prawda jest ciekawa

Józef Mackiewicz

Komentarz

• Przecież to zwykła kurtuazja, a szkoleniowca nie można zwolnić za wywiady tylko za wyniki. No chyba, że faktycznie to będzie wyglądać tak, że na dwoje babka wróżyła kto awansuje to wtedy owszem do wylotu.

Komentarz

• Mecz Hagi będzie w Kownie, prawdopodobnie o 19.00
                                Mówiła myśl, szanuj matkę, spełniaj marzenia,
                                Kochaj życie jak wariat, wal w pysk jeśli trzeba,
                                Podpal świat dla tej jednej - spal w cholerę,
                                Słuchaj serca - dni na ziemi nie mamy za wiele.

Komentarz

Pracuję...
                                X