Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
    akurat w moim przekonaniu piłka zeszła na dalszy plan przez zachowanie kiboli i atak na murawe - dziwie sie komentatoro,że staraja sie nie zauwazac problemu.
    Podobała mi się szybka reakcja Zbyszka Bońka- "20 lat nie zobaczy meczu" (czy jakoś tak)
    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez lukasz9209 Zobacz posta
      zawiódł mnie Man Utd, pierwsze 10 minut bardzo dobre później wszystko siadło.
      Oni juz tak maja w finale.
      04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Barca zasłużenie...znakomity mecz.
        Przebiegał dokładnie tak jak myslalem, kontrolowali go całkowicie.
        Rooney coś tam próbował ale to na Barce nie wystarczy.
        Boniek niezły jest Jutro Enrique ma byc trenerem AS Roma ( swoją drogą dziękuję mu,że nauczył mnie jak poprawnie odmieniac nazwę drużyny,której kibicuje 10 lat )

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
          Oni juz tak maja w finale.
          oczywiście jak grają z Barcą
          Bayern-MU...
          LEGIA TO MY
          Freedom for Mary Wagner!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort Zobacz posta
            zamknąć stadion!!!!!!!!!

biegają kibole po murawie!

I zakaz dla Messiego za skopanie mikrofonu po strzelonej bramce
            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Boniek:
              - willa
              - naniiiii
              - na operatora kamery - reżyser
              - Puyol to poziol...

Kto go ***** tam wziął?
              q[-_-]p

Komentarz

• tak chujowego Valencii dawno już nie widziałem. Rooney w pojedynkę meczu z Barca nie wygra

Komentarz

• Szkoda że tylko jedna drużyna uniosła ciężar finału, ale i tak z przyjemnością patrzyłem na ten mecz. W Manchesterze nawet niezły występ Parka, Rooney też się starał, reszta chyba nie zmieniła pampersów w szatni. Hernandez cały czas łaził po spalonym, Carricka zobaczyłem na boisku dopiero w drugiej połowie jak spóźnił się w wślizgiem i wykosił Iniestę, a Van Der Saar też chyba się zestresował ostatnim meczem w barwach United.
                  Generalnie zbędne są jakieś głębsze rozkminy, wygrała dużo lepsza ekipa i chyba każdy kto oglądał ten mecz, potwierdzi tę opinię.
                  -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                  -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Barcelona była lepsza piłkarsko i zasłużenie zdobyła tytuł.

Nie zgadzam się natomiast z opinią, że piłkarze MU nie wytrzymali presji. W moim odczuciu zagrali maksimum, po prostu FCB była od nich lepsza, a w przeciwieństwie do Realu piłkarze Fergusona nie mieli zamiaru grać antyfutbolu i skończyło się jak się skończyło.

W meczu byłem za MU, ale że obu klubom kibicuje w ich ligach to jakoś źle się nie czuję

Komentarz

• generalnie Barca grała z drużyną gorszą o pare poziomów nie było wymiany tzw ciosów tylko jednostronnie to widowisko sie odbywało Geniusz piłkarski pokroju Barcelony

Komentarz

• Manchester wyglądal po 30 minutach jakby zagrali 3 mecze pod rząd, myslałem że nie mozliwe jest zajechanie topowej drużyny z Premiership , ale jak widać, bieganie za piłką i to przy wymianie tylu podań przez Barcelone może zniszczyć każdego, chyba tylko Rooney mial siłe ale jak zobaczył że sam nic nie zdziała to w końcu i on odpuścił.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace Zobacz posta
                          Barcelona była lepsza piłkarsko i zasłużenie zdobyła tytuł.

Nie zgadzam się natomiast z opinią, że piłkarze MU nie wytrzymali presji. W moim odczuciu zagrali maksimum, po prostu FCB była od nich lepsza, a w przeciwieństwie do Realu piłkarze Fergusona nie mieli zamiaru grać antyfutbolu i skończyło się jak się skończyło.

W meczu byłem za MU, ale że obu klubom kibicuje w ich ligach to jakoś źle się nie czuję
                          Mimo wszystko fakty świadczą przeciwko temu co napisałeś. W meczu w którym Real grał niby klasyczny antyfutbol, czyli w półfinale LM przegranym przez Real 0-2, królewscy oddali 6 strzałów w tym 3 celne. Manchester dziś nie potrafił się ani zamurować ani postawić Barcelonie, o czym też swiadczą 3 strzały jakie oddali, w tym jeden celny i liczba strzałów jakie oddał rywal (15), dla porównania w meczu który Braca wygrała z Realem 2-0, Real pozwolił jej oddać jedynie 8 strzałów, czy to jest to "maksimum" dla takiej ekipy jak United? Jeżeli drużyna pokroju Manchesteru oddaje strzał co 30 minut to dla mnie jest jasne, że nie udźwignęli ciężaru takiego spotkania jakim jest finał LM. Jeśłi wychodzi się na mecz z Braceloną, to albo musisz być pewny swoich umiejętności i nawiązywać walkę, albo murujesz się jak Mourinho i to chyba jedyna słuszna taktyka, bo jakby nie patrzeć Mourinho opierając się o tę taktykę odebrał Barcelonie dwa trofea, a Sir Alex najzwyczajniej w świecie nie potrafi grać z Barcą Guardioli.
                          -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                          -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Szkoda, że MU nie pokazał dziś kompletnie nic i nie podjął rękawicy. Ferguson taktycznie stoi kilometry za Mourinho i kompletnie nie przygotował drużyny na Barcelonę. To coś takiego jak Smuda ustawił Polskę na Hiszpanię. Szkoda gadać.

Niestety, ale Barcelona w następnym sezonie jeszcze bardziej zdominuje LM.

Komentarz

• mecz był kupiony
                              "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• Ten mecz potwierdził, że jedyną osobą, która ma jakiekolwiek szanse wygrać z Barsą, jest Mourinho.
                                „Przechodniu, pochyl czoło, wstrzymaj krok na chwilę
                                Tu każda grudka ziemi krwią męczeńską broczy
                                Tu jest Służewiec, to są nasze Termopile
                                Tu leżą ci, którzy chcieli bój do końca toczyć (...)"

Komentarz

Pracuję...
                                X