Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Socios, co byś nie mówił, u nas po bramkach o Lechu nie śpiewamy
    0% napinki

Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
    A rozwijając jedną myśl, która się tu w pewnym momencie pojawiła... niech każdy sobie szczerze odpowie jakbyście się zachowywali jakby wczoraj grała Polonia, co w zasadzie mogłoby mieć miejsce.... tez byście im kibicowali?, też byście się cieszyli z bramki w ostatnich sekundach? Może byście nawet na mecz poszli skoro blisko?
    Casual?

Komentarz

• Z.- nie wiem co ma "Legia tirówka" do życzenia Lechowi sukcesów w pucharach. Ty zapewne wiesz lepiej.
      A pamietasz swoj podpis, który zawierał cytat z Arcziego?

Bo to badz co badz POLSKA(!!!!!) druzyna
      Juz widze te tłumy Serbów z Vojvodiny dopingujace wczoraj Partizan. A z mniej ekstremalnych przykładów juz widze kibiców z Amsterdamu liczacych, ze Feyenoord jednak strzeli Kalmarowi drugiego gola. Co to jest w ogole za argument, kurde.

Broendby, Dinamo Tibilisi, Valerenga, Parma, Lazio, Barcelona, Anderlecht, Cementarnica Skopje, Fiorentina, Litex Łowecz, Twente, Dortmund, Steaua, Atletico Madryt, Austria Wieden, Chazar Lenkoran, Tottenham i jazda z k*****i . I tyle. I tu nie chodzi wcale o jakis kompleks. Zwykła rywalizacja.
      Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
      "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
        Juz widze te tłumy Serbów z Vojvodiny dopingujace wczoraj Partizan. A z mniej ekstremalnych przykładów juz widze kibiców z Amsterdamu liczacych, ze Feyenoord jednak strzeli Kalmarowi drugiego gola. Co to jest w ogole za argument, kurde.
        A ja pamiętam wkurwienie jakie w Anglii panowało jak MU zdobyło LM w meczu z Bayernem w 99, z nazistami!!!. Ale my się cieszmy, bo polski klub dokopał austriackiemu. Brakuje jeszcze machania szalem za Lechem, bez napinki

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
          hatchet- nie wydaje mi się, zby znała reakcję całej warszawskiej braci, ale mogę się mylić rzecz jasna.

ale ja nigdzie nie pisałem CAŁEJ, grupa była mocno reprezentatywna
          Ostatnio edytowany przez hatchet; [ARG:4 UNDEFINED].
          Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
          Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Zamieszczone przez Z. Zobacz posta
            Broendby, Dinamo Tibilisi, Valerenga, Parma, Lazio, Barcelona, Anderlecht, Cementarnica Skopje, Fiorentina, Litex Łowecz, Twente, Dortmund, Steaua, Atletico Madryt, Austria Wieden, Chazar Lenkoran, Tottenham i jazda z k*****i . I tyle. I tu nie chodzi wcale o jakis kompleks. Zwykła rywalizacja.
            Terek Grozny
            Their fight is your fight their freedom-your freedom WARSAW '44'
            Miasto, które przeżyło własną śmierć !

Legia Warszawa - nie dla ITIotów !

- Nie ma wykładów o tym co robić z martwą prostytutką - odparł Lash. - To zupełnie inny kurs. Nauki polityczne, zdaje się. C. Moore.

Komentarz

• Ja pierdole co tu się zaczyna dziać, ludzie piszą swoje zdanie i są z niego wyśmiewani. To że ktoś wczoraj siedział albo i nie przed TV i życzył Lechowi jak najgorzej to nie zanczy że każdy tak miał i tak musi mieć. Ktoś oddziela piłke ligową od pucharowej, a ktoś nie i szanujmy swoje poglądy, a nie tak jak w tym temacie ludziom, którzy przyznali się że wczoraj Lechowi nie życzyli katastrofy proponuje się przemyślenie swojej postawy, wyjazd do Poznania i posłuchanie bluzgów czy pisze się coś o machaniu ich szalikiem. Nie róbcie na siłę z każdego fanatyka co to poza Legią nie widzi nikogo i niczego.
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Kwestia Polonii, wspomniał o tym kiubz (a pyta o to również jak widze daimos). Polonia jest żenującym, przefarbowanym Groklinem- klubem bez tradycji (bo trudno od tworu powstałego w 2008 roku wymagać tradycji) z wieloma kibicami bez honoru (kwestia ich konfidenctwa oraz właśnie akceptacji dla kibicowania przefarbowanemu na czarno Groklinowi plus inne sprawy). Czy ktokolwiek normalny chciałby, aby taki klub reprezentował Polskę na europejskich stadionach? No właśnie. Może piłkarsko coś by nawet zwojowali (nie można tego wszak wykluczyć, co jest jednak bardzo mocno wątpliwe)- kibicowsko jednak mogliby Polskę co najwyżej ośmieszyć (tego udowadniać nie muszę). Nie chciałbym, żeby kibice we Włoszech, Anglii czy Holandii musieli patrzeć na żałosną liczbowo grupkę z K6. Więc kiubz, daimler- po awansie DyscoPolo byłbym obok was prawdopodobnie najsmutniejszym człowiekiem w Warszawie. Było by mi zwyczajnie, po ludzku wstyd że takie gówno będzie reprezentowało nasz kraj w pucharach. I myśle, ze nie znalazłaby się w szeregach legijnych nawet jedna jednostka, która skakałaby do góry po ich sukcesie. Tu nawet nie chodzi o to, że mamy z nimi kosę. W ogóle o to nie chodzi. Chodzi jedynie o poziom jaki reprezentują kibice Polonii, poziom infrastruktury na K6 (jak na europejskie standardy śmieszny stadion, również pojemnościowo), poziom potencjalnego zaangazowania piłkarzy w pucharowe mecze (mało który z nich szczerze utożsamia się z tym tworem, trudno się zresztą dziwić).

Natomiast Lech jest w stanie reprezentować Polskę godnie. Na wszystkich frontach. I to jest główny powód, dla którego wczoraj życzyłem im sukcesu, na który w moim odczuciu zasłużyli.

e(L)egion- dzięki
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Stosujesz relatywizm który jest nie do zaakceptowania. Dla mnie Polonia czy Lech - różnica żadna. Dla Ciebie jedni są fajni bo grają ładną dla oka widowiskową piłkę, wygrywają, mają ładny stadion i fajną atmosferę. Drudzy są niefajni tylko dlatego, że tego nie mają.

Przyznaj wprost że kibicujesz zwycięzcom i będzie po sprawie.
                  Ostatnio edytowany przez daimler; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Nie jest to prawda. Nigdy w życiu nie życzyłem sukcesu np. Wiśle Kraków. Pierwszy raz, wczoraj trzymałem kciuki za inną niż Legia "pucharową" drużynę. W tym konkretnym przypadku uznałem bowiem, ze zasługują na awans bardziej niż inni. I są na takim poziomie, i piłkarsko i kibicowsko, że nie będzie wstydu, jak pojadą do Amsterdamu czy Mediolanu. A z tzw. Polonią byłby wstyd. Wszystko w temacie.
                    Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                    - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                    Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Nie! Nie! Nienawidze Lecha!

parafrazując
                      "Cały czas i całe życie"
                      Pogoń Szczecin, sami przeciwko wszystkim.

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion Zobacz posta
                        machaniu ich szalikiem
                        Nie ich, tylko za nich, a to zasadnicza różnica

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                          Ee.. za bardzo się ciśnieniują tu co poniektórzy.
                          To że ktoś dobrze w tym meczu życzył Leszkom nie oznacza przecież że się staje ich kibicem i oddanym religijnym fanatykiem. Ja na ten przykład bardziej nienawidzę hitlersynów i należał im się wpierdol, tak jak i Leszkom awans. Mecz się skończył i wszystko wraca do normy. Zwłaszcza w niedzielę wróci.

Co do Leszków jeszcze...
                          Balon z napisem Lech kiedyś i tak pęknie. Mają teraz swoje 5 minut jakie miała połowa większych klubów w tym kraju. My również. Charakteryzuje się to tym, że te kilka minut prędzej czy później i tak się kończy. Taka kolej rzeczy i nie da się być cały czas na topie. Tyczy się to zarówno piłkarzyków jak i kibolstwa... ja pierdolę. Piszę już jak Stec.
                          Do rzeczy.
                          Najciekawsze w tym wszystkim dla mnie jest to, że ten balon pompują cały czas m.in te pierdolone właśnie Stece i inne poprawne aż do bólu imbecyle dziennikarskie, moralizatorskie i dyletanckie.
                          Pełny stadion, atmosfera, wyniki sportowe i styl gry robi wrażenie na wszystkich. Wszędzie od Bałtyku aż po Rysy słychać ochy i achy. Lech najlepszy, Lech to i tamto. No i git. Są na fali. Zapracowali na to. Niech mają.
                          Ale tu jednak pojawia się mały zonk... okazuje się że Leszki są takie same jak reszta kibolstwa w tym kraju.
                          Ot np dziś. Pyrki sobie trochę pobluzgali. Jedziemy z *******.. strzelcie kurwom.. *********** i trans na Bąka... no taka typowa standardowa ligowa młócka. Cała Polska wychwala Lecha, a ci wspaniali kibice i tak są wychowani na tych samych wartościach jak reszta kibicowskiej Polski. Brakuje z ich udziałem tylko jakiejś medialnej zadymy (ale ciężko będzie bo się pilnują) i wiązanki anty ITI na meczu kolejki z nami. Wychodzi więc ku zdziwieniu tych wszystkich powyższych debili, że stawiani za wzór kibice są taką samą, no może troszkę lepszą wersją polskiego piekiełka, przeciw któremu wystąpił niemalże cały kraj pod wodzą Majora Schetyny, pułkownika Waltera i szeregowym Stecom. Mało tego. Można przy tym zapełnić stadion, ściągnąć rodziny z dziećmi, ultrasować, głośno śpiewać, bawić się i zarabiać (pozdro dla Iławy). Dlatego im lepiej u nich tym większy będzie gul skakał tym wszystkim chujom. Zwłaszcza tym naszym itiotom. Bo to co robi Lech jest totalną odwrotnością działań ITI. Gdzie są jedni a gdzie drudzy.. widać jak na dłoni.
                          Ja popieram tego posta w 100% i podpisuje rekami i nogami, lewymi i prawymi i jeszcze pyta Porownajcie sobie "tych samych" kibicow tylko w innych barwach i innych realiach niz nasze itiowskie - i co mozna? Mozna. Ostatnio na innym nie legijnym forum rozwinela sie dyskusja - dzieci na mecz, wszystkie panie krzyczaly, co nie byly nigdy na L, ze kibice z Ł3 wszystko niszcza wracajac z meczu, ze strach chodzic wokol stadionu itp. jakos nie raz zdarzylo misie isc bez barw i nigdy nikt mnie nie zaczepil, nigdy NIC sie nie dzialo, a jak ktos podchodzil i cos mowil to normalnie z nim pogadalem. Dlatego nie rozumiem takiej postawy spoleczenstwa. Poza tym, ostatnio na meczu siedzial przede mna maly chlopak z ojcem i matka (mamusia fajna byla) i zatykal uszy jak jechalismy z ITI. Pytam wiec - skoro dla dziecka to cos zlego i bal sie tego sluchac - to jakim cudem moze w ogole siedziec na trybunach gdzie ogolnie kazdy moze powiedziec wyraz na K czy na Ch - przeciez tak bylo zawsze n a kazdym stadionie nawet na mlawiance w 3 lidze - bo takie jest spoleczenstwo nasze i porownywanie wulgaryzmow z chuliganstwem jest wedlug mnie nie ma miejscu.

Jesli chodzi o Lecha - tez krzyknalem na 4 bramce (widzialem tylko ostatnie 20 min meczu)i bylem pod wrazeniem tego wszystkiego - zazdroscilem pilkarzom, ze nasi tak sie nie moga cieszyc, wjezdzaja na Ł3 autokarem majac smutne miny i nie potrafiac spojrzec nam w oczy (na pewno nie tak jakby chcieli) ze nie ma tych gestow pozdrowien do nich podczas takiego wjazdu, zazdrosilem kibicom Lecha - ze mieli wczoraj bajke, jakiej dawno nie bylo u nas i wreszcie to wszystko razem tworzy taka atmosfere, ze mimo, iz nie jestem kibicem Lecha (i nigdy nie bede) to emocjonalnie podchodze do ich radosci. Jakby to byla L to bym zawalu dostal.
                          Gratuluje wszystkim poznaniakom i pilkarzom Lecha, zasluzonego awansu, rowniez zycze Wam jak najlepiej w dalszych meczach. Czego juz o Wisle nie moge powiedziec - dla mnie oni sa zalosni

A szanownym wlascicielom klubu - glosne ITI **********!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• "Gratuluje wszystkim poznaniakom i pilkarzom Lecha, zasluzonego awansu, rowniez zycze Wam jak najlepiej w dalszych meczach. Czego juz o Wisle nie moge powiedziec - dla mnie oni sa zalosni "

Gdzie tu logika?

Komentarz

• Nie podoba misie ani gra ani doping Wisły Kraków.

PS. Powiedzmy, ze "zycze wam jak najlepiej" skierowane jest do pilkarzy
                              Ostatnio edytowany przez bkt; [ARG:4 UNDEFINED].

Lubisz pie.dolic? Pie.dol ITI.

Komentarz

• Mojjjaaaaa jedyna miłość to Leeeggiiiaaa... a skórokopy z Poznania czy Krakowa są mi obojętni tak samo jak ich wyniki sportowe i sukcesy w Pucharze Uefa.
                                Kłamstwo poniża ludzką godność i zawsze było cechą niewolników ,cechą ludzi małych.

Komentarz

Pracuję...
                                X