Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
    Można im zazdrościć, ale życzyć im zwycięstwa?
    Dokładnie. Plus dzisiejszego meczu Kolejorza jest taki, że mają 120 min. w nogach i może po zwycięstwie pochleją.
    A co do trybun, to.. szkoda słów.. po prostu żal człowiekowi serce ściska..
    My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Faktycznie Lewandowski tylko nogę umie dołożyć
      Jak można tylu dyletantów umieścić w jednym miejscu? I to w dodatku u nas. Wa_ter **** ci w dupe.
      "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Ee.. za bardzo się ciśnieniują tu co poniektórzy.
        To że ktoś dobrze w tym meczu życzył Leszkom nie oznacza przecież że się staje ich kibicem i oddanym religijnym fanatykiem. Ja na ten przykład bardziej nienawidzę hitlersynów i należał im się wpierdol, tak jak i Leszkom awans. Mecz się skończył i wszystko wraca do normy. Zwłaszcza w niedzielę wróci.

Co do Leszków jeszcze...
        Balon z napisem Lech kiedyś i tak pęknie. Mają teraz swoje 5 minut jakie miała połowa większych klubów w tym kraju. My również. Charakteryzuje się to tym, że te kilka minut prędzej czy później i tak się kończy. Taka kolej rzeczy i nie da się być cały czas na topie. Tyczy się to zarówno piłkarzyków jak i kibolstwa... ja pierdolę. Piszę już jak Stec.
        Do rzeczy.
        Najciekawsze w tym wszystkim dla mnie jest to, że ten balon pompują cały czas m.in te pierdolone właśnie Stece i inne poprawne aż do bólu imbecyle dziennikarskie, moralizatorskie i dyletanckie.
        Pełny stadion, atmosfera, wyniki sportowe i styl gry robi wrażenie na wszystkich. Wszędzie od Bałtyku aż po Rysy słychać ochy i achy. Lech najlepszy, Lech to i tamto. No i git. Są na fali. Zapracowali na to. Niech mają.
        Ale tu jednak pojawia się mały zonk... okazuje się że Leszki są takie same jak reszta kibolstwa w tym kraju.
        Ot np dziś. Pyrki sobie trochę pobluzgali. Jedziemy z *******.. strzelcie kurwom.. *********** i trans na Bąka... no taka typowa standardowa ligowa młócka. Cała Polska wychwala Lecha, a ci wspaniali kibice i tak są wychowani na tych samych wartościach jak reszta kibicowskiej Polski. Brakuje z ich udziałem tylko jakiejś medialnej zadymy (ale ciężko będzie bo się pilnują) i wiązanki anty ITI na meczu kolejki z nami. Wychodzi więc ku zdziwieniu tych wszystkich powyższych debili, że stawiani za wzór kibice są taką samą, no może troszkę lepszą wersją polskiego piekiełka, przeciw któremu wystąpił niemalże cały kraj pod wodzą Majora Schetyny, pułkownika Waltera i szeregowym Stecom. Mało tego. Można przy tym zapełnić stadion, ściągnąć rodziny z dziećmi, ultrasować, głośno śpiewać, bawić się i zarabiać (pozdro dla Iławy). Dlatego im lepiej u nich tym większy będzie gul skakał tym wszystkim chujom. Zwłaszcza tym naszym itiotom. Bo to co robi Lech jest totalną odwrotnością działań ITI. Gdzie są jedni a gdzie drudzy.. widać jak na dłoni.
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez RadO Zobacz posta
          Faktycznie Lewandowski tylko nogę umie dołożyć
          Jak można tylu dyletantów umieścić w jednym miejscu? I to w dodatku u nas. Wa_ter **** ci w dupe.
          Widać, że jesteś nie w temacie. Arru jeśli solidnie przepracuje okres przygotowawczy, to w styczniu eksploduje jego forma. Ja tam w niego wierze.
          Ulrychów&Koło - u nas zawsze jest wesoło!

Komentarz

• Ja podobnie jak chyba większosc osób nie mam w zwyczaju kibicować komuś kto jest na codzien wychowany "w nienawisci do tej druzyny" i zachwycać się jego wynikami. Casual rozumiem że cieszyłeś się po bramkach Lecha? To tak jakby gość Ci napluł w twarz a Ty byś to wytarł i sie z nim skumplował. Przemyśl kolego... Fakt, polska drużyna, fakt, grali z Austrią, która Nas pocisnęła bez kłopotu nie raz... ale szczerze? Miałem zupełnie wyjebane na to kto ten mecz wygra. Mam gdzieś punkty w UEFA. Nie potrafimy sobie poradzić z ogórami z Moskwy, jakimiś kasztanami z Litwy to o czym my rozmawiamy? Po co nam zespoły w fazach grupowych? Żeby się wstydzić? Praca u podstaw...to jest warunek przyszłych ewentualnych sukcesów. Nie liczmy na sukcesy w najbliższych kilku latach. Nie z taką mentalnością, cieszeniem się jak Lech wygrywa z jakimiś ogórami z Wiednia z emerytem na środku obrony i anonimowymi kopaczami i trafi do fazy grupowej gdzie dostanie bęcki od wszystkich... nie z mentalnością kiedy porażki nazywane są sukcesami. Kurewa gdzie te czasy kiedy o coś była walka? Kiedy człowiek miał w dupie kto bedzie kolejnym rywalem? Żal dupe ściska jak widzę co się dzieje. Walterowi **** w dupe za to że zrobił nam z Legii bazar i zalążek sukcesów biznesowych spowodowanych inwestycjami wokół stadionu. Ale ludzie...barwy, które nosimy do czegoś zobowiązują... czy może się mylę?
            OFMC

Komentarz

• A pomyśleć, że mogła tam być Polonia...

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                Ee.. za bardzo się ciśnieniują tu co poniektórzy.
                To że ktoś dobrze w tym meczu życzył Leszkom nie oznacza przecież że się staje ich kibicem i oddanym religijnym fanatykiem. Ja na ten przykład bardziej nienawidzę hitlersynów i należał im się wpierdol, tak jak i Leszkom awans. Mecz się skończył i wszystko wraca do normy. Zwłaszcza w niedzielę wróci.
                Arczi jak zwykle, nic dodać, nic ująć

Komentarz

• Zamieszczone przez Doktor Zobacz posta
                  Widać, że jesteś nie w temacie. Arru jeśli solidnie przepracuje okres przygotowawczy, to w styczniu eksploduje jego forma. Ja tam w niego wierze.
                  Jakby dać mu fasolki po bretońsku eksplodował by znacznie szybciej
                  "Możesz sprzedawać Lewandowskiego, mamy Arruabarrenę" - Mirosław Trzeciak, najbardziej profesjonalny z profesjonalnych

Komentarz

• Zwyczaj kibicowania polskiemu klubowi w pucharach "bo polski, bo gryźli trawę" nie wiem czemu ale nieodzownie kojarzy mi się z tłumami z pod skoczni.
                    Lewactwo nie jest cool!

Komentarz

• Powiem tak... Gruby mecz Myślałem, że mi żyłka pęknie w ostatnich minutach dogrywki Lech wygrał zasłużenie, po prawdziwej walce. Nie odpuścili do samego końca, wielkie brawa. Mam nadzieję, że im dalej tym jeszcze lepiej będa grać. Trzymam kciuki za poznaniaków w nastepnej rundzie... Ale w niedziele wiadomo, kto wygra mecz (L)

Komentarz

• Ciekawe czy po kolejnym "Legia tirówka" dalej bedą się tu wpisywać ludzie sympatyzujacy z Lechem.

We łbie mi sie nie miesci.

EDIT: Widzew tez fajnie walczył z Broendby. Ludzie!
                        Ostatnio edytowany przez Z.; [ARG:4 UNDEFINED].
                        "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Przeczytajcie niektórzy post Arczciego.

Komentarz

• Zamieszczone przez KIEŁBO(L) Zobacz posta
                            A pomyśleć, że mogła tam być Polonia...
                            Naszczescie gra w 4 lidze

Komentarz

• ehehehe
                              Ale o co wam chodzi?
                              To chyba zazdrość. Nie może być inaczej. Zazdrość i frustracja
                              Rozumiem, że kadrę też jebiecie bo grają w niej Wiślaki, Lechici, Żabole...
                              Ten sam schemat.

Nie róbcie z kumpli po szalu jebanych przerzutów tylko dlatego że w meczu z hitlersynami lepiej życzyli Leszkom i byli pod większym czy mniejszym wrażeniem ich gry. Popadacie tu z jednej skrajności w skrajność. A wystarczy tylko wypośrodkować.
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Arczi, ale bycie pod wrażeniem gry to jedno, a kibicowanie i sympatyzowanie to co innego, nikt tu z nikogo przerzutów nie robi, tylko to wygląda niesmacznie... Przecież ani ja ani nikt z osób krytykujących nie powiedział że Lech nie zasluzył na awans, ze grali piach i dno...
                                a reprezentacja to przecież zupełnie co innego...sam doskonale wiesz. Nie widzę analogii
                                OFMC

Komentarz

Pracuję...
                                X