Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Domino23 Zobacz posta
    przypomnial mi sie nasz mecz z Panathinaikosem...
    http://pl.youtube.com/watch?v=Nr4o448pSJg
    ... i ta bramka Kucharskiego w bodajże 93 minucie. Pamiętam, że byłem za mały na mecz i w domu w drzwiach minę ojca, który płakał z radości.

Coście ***** zrobiły z moim klubem
    Drwi sobie z nas pyszny nieprzyjaciel i odważny jest, bo za rzeką stoi. Przeszedł morze, żeby Polskę uciemiężyć, pokażę mu więc, że i Polakom rzeki nie przeszkadzają wypędzić najeźdźcy. Bracia! Dla odważnych droga na drugi brzeg taka sama jest przez most, co przez wodę. Komu Ojczyzna miła, za mną!

Komentarz

• Dobry mecz.Mają 120 minut w nogach(to trzeba wykorzystać).Nabiją troszkę pkt do rankingu dla Polski.Ogółem wszystko będzie ok jeśli w niedzielę Legia przywiezie 3 pkt.z grupy i tak nie wyjdą.
      Always look on the bright side of life!

Komentarz

• Bodaj pierwszy raz w życiu kibicowałem dziś innej niż Legia polskiej drużynie występującej w europejskich pucharach. Mówie o Lechu. Zasłużyli na ten awans, i piłkarsko i kibicowsko. Na dzień dzisiejszy nie ma w Polsce lepszej drużyny- nawet Wisła nie może się moim zdaniem równać z poznańską jedenastką (co zresztą pokazał ostatni pojedynek tych drużyn w Grodzie Kraka)- o Legii nawet nie wspominam, bo moim zdaniem nasza pozycja w tabeli nie jest ani troche miarodajna (niestety).

Lech ma drużynę, która może przy odrobinie szczęscia sporo namieszać w Europie. Bardzo dobrze się stalo, ze właśnie Lech będzie nas reprezentował nie tylko na płaszczyznie piłkarskiej ale i kibicowskiej. Bo trzeba uczciwie i obiektywnie przyznać, że są aktualnie w bardzo wysokiej formie na obu tych płaszczyznach.

Rewelacyjny mecz, wielkie emocje. Żenujące a zarazem przykre jest jedynie zestawienie pucharowej postawy piłkarzy Lecha i Legii (mówie głównie o dwumeczu ze słabiutką Moskwą). Niestety, ale to pucharowe pojedynki lechitów dostarczyły niejednemu legioniście więcej pozytywnych emocji niż mecze Naszej Legii w eliminacjach Pucharu UEFA.

Może za rok będzie lepiej...
        Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
        - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
        Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
          Niestety, ale to pucharowe pojedynki lechitów dostarczyły niejednemu legioniście więcej pozytywnych emocji niż mecze Naszej Legii w eliminacjach Pucharu UEFA.
          Nie chcę już tu wchodzić w dyskusję, że kompletnie nie rozumiem jak można kibicować największemu wrogowi w europejskich pucharach czy jakiemukolwiek innemu polskiemu klubowi, ale no ostatnie zdanie powiem jedno: k_urwa, bez przesady.

Komentarz

• tyle lat pracy, i ***** dzisiaj patrzac i sluchajac kibicow Lecha lzy zalu cisnely sie do oczu. tyle lat pracy, i przyszedl ****** ***** dziad z drugim, robia "profesjonalny klub" bez kibicow
            "- Ja spokojnie odniosłem się do tego już po walce i uważam dokładnie tak samo, że są to ch**e nie kibice tylko palanty siedzące przed komputerem ku***, zakręcone pedały, które nie mają pojęcia w ogóle (...)"

Komentarz

• Moze to zabrzmi smiesznie i glupio z ust badz co badz Legionisty ale nigdy sie tak nie cieszylem jak dzis po tych 4 bramkach Kolejorza w tym meczu i niezmiernie sie ciesze ze pokonali tych Frtizów... poprostu im sie nalezalo chociazby za tego ****** bąka(gosc stracil caly szacunek u mnie w tych 2 meczach) i pojebanego jak dla mnie sedziego. Gra Lecha naprawde imopnuje, podziwiam ich za to ze po 120 niektórzy z nich(vide Peszko) grali, biegali jakby to byl poczatek spotkania. Ludzilem sie ze jak Lech pogra dzis 120 minut to moze nie starczyc sil na Legie... szczerze w to watpie dzis, oni nas tam zabiegaja... niewidze tego meczu tam na Bułagarskiej... choc dalej wierze ze choc punkcik stamtad wywieziemy, to bedzie nasz sukces. Dalej, kibice prawdziwy 12 zawodnik druzyny, tak kibicowac przez 120 minut to naprawde imponujace. dodatkowo Zarzad który przeprasza kibiców za to ze musieli stac w kolejkach po bilety, ze bylo za malo okienek. Szok. Lecz jestem ciekaw czy Lech wytrzyma z taka forma... mimo wszystko mistrzem zostanie albo Legia albo Wisla. kiedys musza stracic forme... chyba

a co do Wisly, jakos mnie niezby interesilo to czy przejda Spurs czy nie...
              Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
                Nie chcę już tu wchodzić w dyskusję, że kompletnie nie rozumiem jak można kibicować największemu wrogowi w europejskich pucharach czy jakiemukolwiek innemu polskiemu klubowi, ale no ostatnie zdanie powiem jedno: k_urwa, bez przesady.
                Kazdy niech kibicuje komu chce- i prosiłbym, zebyś nie decydował za mnie czy za kogokolwiek innego za kogo mam prawo w danym momencie trzymać kciuki a za kogo nie. Bo to moim zdaniem indywidualna sprawa. Do tej pory osobiście nigdy nie życzyłem dobrze innej polskiej pucharowej drużynie niż Legia- dzisiaj jednak, oglądając mecz i widząc zaangazowanie i serce jakie w to wszystko wkładają tak piłkarze jak i kibice Lecha- stwierdziłem, że zasługują na awans. I zasługują na reprezentowanie Polski w Europejskich Pucharach. Czy taka opinnia jest karalna?
                Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                Zapamiętał.

Komentarz

• Jestem daleki od kibicowania Lechowi, ale nie takie znowu ciche "o *****" wraz z małym pogwizdem uznania wyrwało mi się po 4 bramce
                  OFMC

Komentarz

• mi nawet nie ciche, zona sie wkurwila
                    "- Ja spokojnie odniosłem się do tego już po walce i uważam dokładnie tak samo, że są to ch**e nie kibice tylko palanty siedzące przed komputerem ku***, zakręcone pedały, które nie mają pojęcia w ogóle (...)"

Komentarz

• sie pozmieniało...

kosa to kosa..

Jedynie miałem tak jak Umaga.

Widząc trybuny Lecha jak i ich postawę na boisku życzyłem Walterowi i Wejchertowi gwałtu ostrym narzedziem.
                      Ostatnio edytowany przez karakan; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Mogą to się bawią i cieszą. Pozostaje pogratulować.
                        wa_ter widelec ci w oko!
                        www.zetwu.fotolog.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez casual Zobacz posta
                          Bo to moim zdaniem indywidualna sprawa.
                          Sorry Causal, ale to Ty zacząłeś się wypowiadać za innych tym zdaniem:

pucharowe pojedynki lechitów dostarczyły niejednemu legioniście więcej pozytywnych emocji niż mecze Naszej Legii
                          ... więc również prośba, żebyś może z takimi kontrowersyjnymi wypowiedziami w imieniu innych się wstrzymał, tylko nie mów mi, że niejeden to znaczy dwóch , jak pisze karakan, kosa to kosa i dla mnie wypowiedzi Legionistów, że kibicowali dzisiaj Lechowi to jakiś dramat. Można im zazdrościć, ale życzyć im zwycięstwa?

oglądając mecz i widząc zaangazowanie i serce jakie w to wszystko wkładają tak piłkarze jak i kibice Lecha- stwierdziłem, że zasługują na awans. I zasługują na reprezentowanie Polski w Europejskich Pucharach
                          Jak przestają co wejście w pole karne pajacować a la Rado to może i tak, ale ja i tak im konsekwentnie życzę powtórzenia wyniku z sezonu 2004/05 kiedy to jako pierwsza polska drużyna zagrali w grupie UEFA i po 4 meczach ich bilans to 0 punktów i 1 bramka.

Komentarz

• W moim domu jest niejeden legionista- i niejeden życzył dziś Lechowi dobrze. Zadowolony?

Nie wiem osobiscie jaki związek ma z tym kosa z Lechem. Bo moim zdaniem żaden. Jeśli jest szansa na godne reprezentowanie Polski tak piłkarsko jak i kibicowsko- to na dzień dzisiejszy, nawet jeśli chodzi o Lecha a nie Legię to mimo wszystko jestem za. Zasłużyli.
                            Zapamiętał.

Komentarz

• Niedorzeczność i hipokryzja.
                              +=

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz Zobacz posta
                                jak pisze karakan, kosa to kosa i dla mnie wypowiedzi Legionistów, że kibicowali dzisiaj Lechowi to jakiś dramat. Można im zazdrościć, ale życzyć im zwycięstwa?
                                Dokładnie mam to samo.Ludzie my za 3 dni gramy tam z największym wrogiem!!.Jak mozna podniecać się grą Lecha na 3 dni przed naszym meczem z nimi.
                                Always look on the bright side of life!

Komentarz

Pracuję...
                                X