Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Wezcie tego Szczesnego od tego komentowania.
    Najpierw nie rozumie czemu Modric nie dostal zoltej kartki mimo ze ja dostal,
    pozniej dziwi sie czemu sedzia gwizdna faul na bramkarzu skoro bramkarz nie mial jeszcze pilki w rekach..(?!?!) choc w tym momencie sedziemu chodzilo o napastnika wisly ktory niczym nastula sprowadzil tottenhamistycznego obronce do parteru
    okulary dla tego pana

Ostatnio edytowany przez Sokol; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A Głowacki to lubi samobóje z Angolami walić

Komentarz

• Wisła odpadła na własne życzenie. Jak się nie przechodzi tak słabych drużyn z lig zachodnich jak Tottenham, to nie mamy o czym mówić

Głowacki i Sobolewski zawiedli po raz kolejny w ważnym meczu o wysoką stawkę.

Komentarz

• lepszy niż komuch szpak

no cóż , niedosyt w **** , zeby nie powiedziec załamka
          porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• wczoraj Engel w studiu LM:
            ,,po bardzo dobrych wynikach pierwszych meczy naszych druzyn,z niecierliwoscia czekam na jutrzejsze rewazne''

z takim podejsciem jak przegrywamy mecze po 2:1 i jestesmy jeszcze z tego uchachani to Europy nie dogonimy nigdy....,Trzeba zaczac grac w dwumeczu a nie ostatnie 10 minut rewanzu,zobaczymy co Lech pokaze
            Mon honneur s'appelle fidélité

joł mordo

Komentarz

• Pokonanie hitlersynów z wiochy to sprawa wręcz narodowa!
              Legia

Komentarz

• Jedyny plus dzisiejszego meczu, to że Lech się może lekko zmęczyć przed niedzielą.

Edit... psychicznie też

Komentarz

• niezły mecz... w sumie jak ich nie lubię tak o tyle dobrze, że pokażą się w Europie.

Komentarz

• co by nie mowic to zapamietaja ten mecz na dlugo,dobrze ze przynajmniej jeden Polski zespol zagra w grupie.

120minut ostrej gry a w niedziele MY

joł mordo

Komentarz

• dobry mecz przyjemnie sie oglądalo, dobrze ze te austrackie parowy odpadly

Komentarz

• Przypominaja mi sie nasze mecze z Utrechtem, na boisku bylo dobrze na trybunach jeszcze lepiej. ehh..

Gratulacje dla Lecha, nas jako polskie kluby nie stac by komus zle zyczyc by odpadal.

Komentarz

• karwa teraz mozna juz ten pzpn w pizde rozjebac!
                          porady prv w sprawie suplementów diety

Komentarz

• przypomnial mi sie nasz mecz z Panathinaikosem...
                            http://pl.youtube.com/watch?v=Nr4o448pSJg
                            "Jednym z takich miejsc w których warto być to Warszawa, żeby to czuć trzeba tu życ"

Komentarz

• a mi 3 minuty na Szachtarze,i boski Wlodar

joł mordo

Komentarz

• Zamieszczone przez Sokol Zobacz posta
                                Przypominaja mi sie nasze mecze z Utrechtem, na boisku bylo dobrze na trybunach jeszcze lepiej. ehh..

Gratulacje dla Lecha, nas jako polskie kluby nie stac by komus zle zyczyc by odpadal.
                                Mi bardziej z Panathinaikosem...

A co do drugiej części, to gratuluję im również, przede wszystkim atmosfery, ale zasadniczo to piłkarsko życzę im jak najgorzej. Nawet w pucharach.

Komentarz

Pracuję...
                                X