Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Liga Mistrzów i Europejska

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez siekan Zobacz posta
    Filipie drogi Czy jestem aż tak dobrze zorientowany to nie wiem, coś tam wiem, może więcej od innych, może mniej, nie ważne. Chodzi o to, że Bale owszem jest w tej chwili w gazie, wyszedł mu mecz na San Siro, w ogóle od początku sezonu prezentuje się bardzo dobrze, ale jednak powoli cała ta fascynacja nim zakrawa o kpinę. Są pewne granice. Tylko czekać aż pojawią się głosy, że Bale jest na równi z legendami futbolu.
    Równiez podobnie jak Filip pamietam go z wystepów w S'ton. W tym momencie osiagnał zyciowa formę i nie dziwne ze ludzie o nim gadaja. Kazdy kto interesuje się liga angielską słyszał o nim wczesniej. O jakiej fasynacji piszesz? Nikt go nie porównuje do legend, chyba tylko słyszałem o porównaniu do Giggsa. Całkowicie nie uzasadnione porównanie, bo to co ich łaczy to tylko gra lewa noga i to ze sa Walijczykami.
    04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Napisałem, że pojawią się głosy porównujące go do legend. Jak na razie porównany został do Giggsa, zresztą błędnie o czym sam napisałeś. A piszę o fascynacji osób, które wcześniej go nie znały, nie chodzi mi broń Boże o takie osoby jak Ty, Filip czy nawet ja. Fascynacji, która wzięła się z tego, że Bale pokazał klasę, co sam otwarcie przyznaję, na San Siro i napędził sporo stracha rozluźnionemu Interowi. Doceniam jego klasę, ba sam chciał bym go zobaczyć w niebiesko-czarnej koszulce, ale widziałem już sporo piłkarzy, którzy zaczynali podobnie jak Bale, kończąc swoją karierę bez sukcesów.
      "... to ulice, po których chodziły legendy, od Wiecha, Tyrmanda, Brychczego, do Deyny ..."

Komentarz

• Mam nadzieje ze FIFA sie wezmie wreszcie za tego pizdusia Ronaldo co tylko symulowac potrafi, ilez mozna

Komentarz

• Takie symulowanie odbije mu się kiedyś czkawką. Jak ktoś go naprawdę ostro sfauluje, to sędziowie puszczą grę znająć jego sklonność do teatralnych upadków.
          Co do spotkania to świetną galę rzucil Ronaldinho do Szweda. Obrońcy (ja zresztą też) spodziewali się zagrania do Pato na prawą stronę. Ibra musi takie sytuacje wykorzystywać, bo lepszej z Realem może już nie mieć. A Roni wiadomo już nie te lata, już nie czaruje jak w Barsie, ale oglądam Milan drugi raz w tym sezonie i naprawdę w trakcie meczu ma ze 2 takie podania, że palce lizać. Dunga zrobil bląd IMHO.

Komentarz

• Widziałem kilka z tych jego "10 goli w ostatnich 4 meczach" - coś tam jednak potrafi.
            Za to ta fifa (a raczej uefa) powinna się zająć Valdesem po wczorajszym 'wyskoku' http://www.youtube.com/watch?v=0jNmlDI8XEY

Komentarz

• Takie faule jak ten Valdesa powinny się kończyć kilkumiesięcznymi dyskwalifikacjami i olbrzymimi karami finansowymi. Masakra.
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Ale ten Milan jest przechujowy...
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zapowiada sie ciekawy wynik w Żilinie Jakiś rekordzik cy cuś ?
                  ! ZS & L !

Komentarz

• A pomyśleć, że Marsylia zupełnie mnie nie przekonywała i zagrałem Chelsea z handicapem bo uznałem, że pewniejsza i do przerwy już kląłem, że Chelsea pewnie wygra 1-0 ale się obudzili i już 3-0, ogólnie dzisiaj u mnie wszystkie zdarzenia z moich długoterminowych kuponów idą ślicznie, tylko ta Marsylia troszke mi wadzi bo mam awans Spartaka ale w sumie wystarczy im nie przegrać z nimi u siebie więc nie jest to zła sytuacja
                    -Szkoda, że wy telewizji nie oglądali
                    -Jak na wasze durackie gęby popatrzę, to mie za cały tydzień telewizji starczy!

Komentarz

• Z kibicowskiego punktu widzenia to jak na 80 tysi na trybunach w Mediolanie to jadą mega ciszą.

Komentarz

• Zilina kompletnie nie ten poziom...7-0. Niesmiertelny Pipoooooooo

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                          Ale ten Milan jest przechujowy...
                          haaaaa kurwaa

Komentarz

• Menda straszna z tego Inzaghiego.
                            Chyba każdy terener chciałby mieć takiego piłakarza u siebie.
                            My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Ciekawe ilu ludziom Arsenal skopał dziś kupon?

UB, SB, FB - co następne?

Komentarz

• Zaraz przez ten Real to serce mi stanie a jak CFR Cluj z Bayernem ?
                                Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

Pracuję...
                                X